Не мога да му вярвам
С моят приятел сме от 3 години заедно. Обичам го много ,той мен също. Преди няколко дни ми сподели,че ми е изневерил. Бил е с нея от 2 месеца, виждали са се 2-3 пъти в седмицата, от работа направо е отивал при нея. Обеща ми, че няма да се повтори, че няма да се вижда вече с нея. Мисля, че не му вярвам вече! Простих му, но не мога да се примиря и мисля, че ще се повтори. Не знам какво да правя! Не искам да се разделяме!

Коментари

1.   Според мен след като ти е признал значи те обича и се чувства виновен и може би наистина няма да се повтори

2.   Не е гаранция, че я обича, щом й е признал. Бившият ми приятел ми призна за изневяра под предлог, че му тежи и съжалява. Но после разбрах, че ми е признал, защото много други хора са разбрали и е имало вероятност да ми каже някой. Избрал е по-малкото зло, за да излезе по-чист от ситуацията. След това постоянно се измъчвах от съмнения и реших да се разделим. Не съжалявам.

3.   Според мен ако я обичал, не би посегнал към изневерява, защото със сигурност ще я нарани.

Знам, че не искаш да се разделите. И аз преживявах такава история, но не ходехме толкоз дълго. Гадно е, но бих те посъветвала да бягаш докато е време. Защото моят приятел си продължи с изневерите, мислейки, че му вярвам адски много, след като си е признал греха и ми е обещал да не се повтаря.

4.   Човек който е бил при друга няма вясто при теб.... повярвай ми!

5.   Веднъж загубено, доверието не се връща никак, ама никак лесно! Помисли си пак, мило момиче. Струва ли си наистина да продължиш с този човек? След като два месеца по няколко пъти в седмицата се е виждал с това момиче... значи нещо с теб му е липсвало. Това не е от онези еднократни изневери, които стават уж случайно. Според мен това си е било сериозно.
Разбира се, ти сама си решаваш какво да правиш, разбирам те напълно, че много го обичаш, но това прекрачва всякакви граници. Ти достойнство нямаш ли? Не му прощавай така лесно! По-добре се замисли и действай! Успех ти желая!

6.   Вече 3 год и половина сме заедно, преди 9 месеца ми изневери направи още няколко тъпи грешки аз сама разбирах, сега от 25 декември се държа перфектно с мен но се успокои с тая история, защото съм с него, живея в постоянни мъки и съмнения, а за него е важно привидно добро. Не ми стига но затънах още повече от 1 седм не говорим и не се виждаме,чувствам се по добре.Когато гледам статисктиката явно като нещо се напука и вече нямаш спокойствие и сигурност, колкото и да вярваш че вашето е различно и ще мине.... пукнатината винаги остава.Не се спирай и търси нещо по добро.

7.   Всеки човек греши, но изневярата е твърде сериозна грешка. А и не е било само веднъж. Признал ти е или заради гузната си съвест, или по-вероятно, защото го е било страх,че ще разбереш от друг. Това признание не подвиг. Напротив. В случая той отново мисли за себе си-ти няма да се почувстваш по-добре като знаеш за изневярата. А и почти съм убедена, че не го е направил, "за да бъде честен с теб".

Хубаво си помисли колко малко те уважава, за да ти изневерява толкова пъти. Ти го познаваш по-добре, но според мен този човек няма място при теб.

Направи каквото чувстваш със сърцето си, че е най добре. Иначе ще страдаш много. Мисля, че вътрешния ти глас ти подсказва къде е истината.

8.   Виж какво миличка, куче дето си яде лайната ще си ги яде цял живот. Приеми факта че си е крашкач. Ако ще можеш да я караш с мъж който ходи-обичай си го.

9.   И както си кръшка може да ти донесе някоя болест-много болести се хващат и с презерватив. А точно заради такъв човек, на който не му пука за теб и едва ли ще спре да ти изневерява не си заслужава да си загубиш живота или да си лепнеш някоя нелечима болест (а такива ги има много и се хващат лесно). Помисли си какво може да пожертваш!И за кого!

10.   Твоята история ме разлака. Искам да ти споделя , че съмнения винаги ще си имаш . Моя мухльо също ми е изневерявал и съм научавала .Сега пак имам съмнявам.Временно бяхме разделени и аз му изневерих , почуствах се много добре.Дано срещнеш истинската обич аз я търсех и я открих но не в мъжа ми а другаде. чУДЕСНО Е ДА СЕ ЧУСТВАШ ОБИЧАНА . Търси си щастието другаде отмъсти си за болката която ти е причинил , покажи му , че не е единствения мъж . Изневери му за да го заболи и него .

11.   Дано да четеш още коментарите! писала си преди повече от месец, но аз сега влизам и сега виждам твоята история. Повярвай ми няма да престане никога никога. Старите хора казват-"Веднъж ниучили се да........ отказване няма"точно така е повярвай на хората и на народната мъдрост. Губиш ценно време от живота си като се убеждаваш че го обичаш и че ще успееш да превъзмогнеш обидата. Нито ти ще забравиш, нито той ще престане. Ако не една то друга ще е. Само лъжите му ще станат по- професионални.Ще иска лично пространство и ти ще страдаш. Напусни го веднага-без скандали ,но и без да се обръщаш. Всичко ще му се върне един ден, но кога никой не знае. Затова стой далече от човек, които чака Божието наказание!!

12.   Където е текло пак ще тече.

13.   Защо просто не го попиташ какво му дава тя.. което ти не му го даваш.. ? !? Може би грешката е в теб и ти си го подтикнала натам.. !