Мълчанието е злато, но той е много алчен!
Здравейте!
Пише ви момиче, което още малко и ще навърши 22.
Живея с приятеля ми от 1 месец и напоследък усещам, че просто нещо се губи между нас. В началото не беше така..
Преди още преди да станем гаджета, той се интересуваше живо от мен, говорехме си на различни теми и го интересувах. Сега ми липсва общуването с него. Вечер като се прибере от работа и ходи на компютъра, може да стои цяла нощ, ако не му кажа че искам да дойде при мен. Като се опитам да го питам нещо, се дразни, мисли си че се заяждам.. Като започна някоя тема на разговор, няма мнение или мълчи. И все не му се говори. Нз.. Като сме с много хора той говори много. С приятелите си с моите приятели, но като сме сами замлъква. Познаваме се от 2 години и ходим от дълго време, но като сме заедно се променя. Като се наложи да замина в друг град или пък някъде по работа, постоянно ми звъни и ме пита какво правя. Понякога започва да се държи като човек, но напоследък е рядко. Аз го обичам, мисля си че и той ме обича защото на няколко пъти се караме и като взема да си събирам багажа се променя. Омеква като тревичка... Но после пак по старо му... И стигам до извода, че колкото по-добре се държа с него по-зле за мен. Като съм твърда и го държа в напрежение, като му викам и съм сериозна, тогава започва да се държи добре. Дали ако не живеем заедно и се виждаме по-рядко ще разбере какво има? Или си губя времето.. Той е мил и се грижи за мен, но ми се иска да се интересува от мен по друг начин. Възбудата на една жена тръгва от главата от нейните мисли, дори от думите, но той май още не го е разбрал. Като се държи така, напоследък и секс не ми се прави с него. Не знам какво да правя?

Коментари

2.   Както сама каза като се държиш по сериозно той омеква дръж се така с него но като получиш желаното отношение не омеквай и ти дръж го на мушка. Като говориш със твоя приятелка по телефона се лигави смеисе сякаш тя ти казва нещо интересно и на него ще ми стане интересно и ще любопитства, Според мене проблема е че той си мисли че ти си му сигорна как да ти кажа мисли си че вече си негова и няма как да те згуби и това го успокоява и го кара да не проявява интерес към тебе. Дано да съм ти помгнала мила и аз съм на твоята възраст.