Имам връзка с албанец ...
Здравейте!
Имам връзка с албанец .. За сега съм много доволна от него , но пък и все още връзката ни е много " пресна " .
Моля ви който знае нещо за албанците да пише.. просто съм любопитна какъв народ са, какви религии и традиции имат..

Коментари

101-105 от 105

130.   Не знам дали авторката все още следи темата, Но хората са обсолютно прави. С албанец съм от 2 години, номер 58 е описал една точно какви са тези хора, прави са и хората които казват майка ти жална.
Това са изроди, аз съм 40кг и ме бие през ден, не позволява да работя, отвратително ревнив, не рядко чувам каква курва съм, въпреки че стоя само в къщи, нямам фб, нямам инстаграм, къси панталони и рокли са изключени. Живеехме до преди месец заедно, боят стана като добро утро би ме така че получих мозъчно сътресение и всичко това пред очите на детето ми.
За игрите за да спечелят една жена, също е мн права 58, мил, добър, уважителен, даващ всичко от себе си и когато те спечели ставаш слугиня, затворник, боклук, българска курва и боксова круша.
От тази измет на далеч, за маса, за майтап са хора, Но за живот с такъв... и Господ би се отказал от мен
Леля ми също е с албанец и е по същия начин, същия тормоз, бой, стрес и всичко останало. Тях ги интересува само семействата им, всички остана нации и етности различни от тяхната са долни

131.   Навярно не всички роми, албанци, индийци, българи, шотландци са лоши. Но ако искате да ви снимат докато правите секс и изнудват след това - хванете се с албанец от Косово. Наистина са, не казвам красиви, но добре изглеждащи метеро мъже. Свалките им се супер обичайни, като по шаблон. Повтарянето на една заучена фраза х100 пъти се превръща в истина и жените им се връзваме. След време истинското им намерение става факт и “Добре дошли в реалността! ” - при всички случаи е твърде късно. Ако не им действаш по акъла се започва с нападки, шантажи, обвинения. Та те приемат собствените си жени като чистачки за размножаване, какво очаквате да искат от една чужденка? Нищо повече, просто гражданство ако ги изтърпите няколко години. За съжаление или щастие, не знам... оставам със смесени чувства, се отървах от косоварския екземпляр. Не се захващайте с мъже от затворени общества със странни навици, защото няма да сте изключението, в което ще се влюбят во веки веков.
И последно, за всички националности важи, неписано правило - когато в любовта началото изглежда толкова лесно значи краят няма да е лесен.

132.   И аз да се вкл.
Макар и да е стара тема
И моят съвет е бягай!
Живея с косоварец, бие ме, убиждаме, унижава ме, интересуват го само пари, документи и майка му и братята и сестрите му.
Няма собствено мнение, не прави нищо без да се допитва до семейството то си.
Това не са хора, а изроди. Нямат сърце, нямат милост, само забрани, не ме пука за нищо и винаги интересите му са преди всичко. Ако му е в интерес да ме изхвърли, ще го направи

133.   За жалост и аз придобих негативен опит с албанец от Косово, но поне ще ми е за урок. В началото много мил, а след като го опознаеш по-добре, виждаш колко студен и бездушен човек е всъщност. Наистина за тях са важни само семейството и родата, тяхната общност, народ, не взимат насериозно нищо и никой, който не е албанец. Просто така са възпитани и това е набито в главите им. Използва те, докато има полза и интерес от теб, дали документи, или просо секс, няма значение, а после продължава живота си все едно никога не те е срещал. Важното е, че е със семейството си, защото те не могат да живеят сами и далеч от общността си. Бездушен, арогантен, груб манипулатор, дори започваш да се чудиш как е възможно да е толкова безсъвестен, безмилостен, безчовечен и егоистичен. Има и изключения, разбира се, но за съжаление повечето истории с албанци си приличат.
Както написа някой по-горе, по-добре да не се занимаваш с хора от затворено общество с различен манталитет и традиции, но естествено това го разбираш чрез опит.

134.   Познавам двойка на българин и албанка (от Албания). Тя говори точно същите неща за албанските мъже. Явно не се отнасят така само с чужденките.

101-105 от 105