Имам връзка с албанец ...
Здравейте!
Имам връзка с албанец .. За сега съм много доволна от него , но пък и все още връзката ни е много " пресна " .
Моля ви който знае нещо за албанците да пише.. просто съм любопитна какъв народ са, какви религии и традиции имат..

Коментари

51-100 от 105

62.   А бе... Стига сте и казвали да бяга бе. Такива като вас са някакви ударени от камък.
Вие как преценихте, че човекът не е добър бе? -От зова че е Албанец ли?
Че тогава и Вие за никъде не сте бе!
Бай-Ганювци...
По религията ли го разбрахте?
-Многл сте били знаели вие бе.
Такъв прост народ не трябва да го има.
Целият свят трябва да го разбере... А разбере ли го Вие ще сте по. мразени дори от САЩ.
Такива расисти и глупаци....

63.   Аз живея в Гърция и тук има много албански семейства, жените са модерни и усмихнати, личи си че гледани и обичани от мъжете си, комшиите са ни албанци-живеем врата до врата-винаги са готови да помогнат, лошо от тях не сме видели, сигурно има и от тях по някой дръпнат но нима ние българите сме всички идеални и добри? А това че някой си хванал любовница пък не си зарязал жената и децата-браво и пак браво, че на нас българките ни стана навик да се хващаме с женени мъже и да им разваляме семействата и не ни трогват нито молбите на жените им нито сълзите на децата им.

64.   Здрaвейте нa всички,достa нещa прочетох от по горе нaписaното от всеки вaс.Aз сaм в Гермaния от 7 месецa,нaскоро се зaпознaх с един aлбaнец,който ми споменa че нaполовинa бил югослaвец.Несмея точно по тaзи причинa дa се впуснa в някaквa врaзкa ,точно по причинaтa че 80%от хорaтa имaт лошо мнение зa тaзи нaция.Тоеa което виждaм aз в него до моментa е че рaзкрепостен достa емуционaлен имa чуство зa хумор,но евсе си мисля че ме лaже когaто говорим зa него .Не сaм имaлa интимност с него понеже непозволихнa този етaп ,но рaзбирaм че товa зa тях е вaжно дексa.Когaто се виждaме всичко е ок можеби всеки пaт ср нaдявa че ще му се отдaм,и когaто товa не се случи после нито ми пише смс нито се обaждa.Моляви дaйте ми сaвет

65.   Значи е от Косово. Поздравления,ммда, много е емоционален и ,, очарователен,, нали, играе си с теб, те така свалят за да впечатлят по-лесно, познато ми е, когато те усети хлътнала ще смени тактиката, ще се увериш след кратко време, шиптър и чувства, несъвместими понятия, пълно дърво расло в гората, щом е в Германия, или е с временна виза и търси да върже някоя с брак за документи, или е женен за германка заради документи. И в двата случая те баламосва, все пак приятно изкарване, после ще разправяш.

66.   А що се отнася до произхода, казал ти го е пак за да те забаламоса, чист коковар е, попитай го дали е сърбин да чуеш какво ще ти каже. Малко ще се позамисли преди да ти отговори, югославянин е общо понятие, нали навремето е било Югославия и много се надуват с този факт, но заради войната мразят сърбите и едва ли ще ти каже че е наполовина сърбин, но пък добре знаят че имат лоша репутация като шиптъри и понякога обичат да послъгват за произхода си за да не отблъснат.

67.   Ами ето това че не ти пише и обажда след като не го е огряло трябва ясно да ти отговори що за индивид е. Той не вижда жената в теб, а едно същество за секс, и ако те забаламоса, ужким по твое желание, да сключиш брак с него, е то по твое желание ще е де. Сърди се защото не го допускаш да вкара ,, чара си,, в действие, но той е само за постигане на цели, после ще си пази ,, енергията,, за завладяване на нови територии. Докато не те накара да се влюбиш няма да спре, после, ще се промени коренно, ако все пак ти е интересно и искаш да го опиташ, въобще не му показвай че си впечатлена и си прави да ти е гот но само толкова, косоварите не стават за сериозни връзки.

68.   А и още един вариант, в Германия е възможно да се занимава с проституция и се пробва да те зариби, пази се и от това, шиптъра има чисти помисли единственно към жена си от Косово, той не приема никоя друга и най-вече немюсюлманка насериозно., внимавай с него и никога не се поддавай на манипулации и заплахи, бъди сигурна че колкото и да си красива той ще го оцени единственно за собствена изгода а не за твое удоволствие, а ако не си, значи търси да те върже с брак за така нужните му документи.

69.   67, и що за човек е?! Случвало ми се е и на мен след такова брутално отхвърляне с месеци нито да искам да виждам, нито да чувам, нито да се сещам за въпросната персона... И то не става въпрос за сексуално отхвърляне, а за чисто човешко! И какво сега, какъв съм аз? И защо има жени, които НЕ ПРОВОКИРАТ това в мен, а има други, които сякаш със свещ си го търсят да се държиш с тях като с парцали...

70.   Номер 64: албанците са известни с това, че се женят само за албанки и имат много любовници. Всеки човек е особен сам за себе си, но все пак щом принадлжиш към някаква група, в случая албанската народност, значи поне малко приличаш на нея. Албанците са много снажни мъже и силно привличат жените. Всичко зависи на каква възраст си и какво търсиш в него.

71.   Здaвейте отново! Номер64 сaм. Много блaгоaря зa мнениятa ви и светите, сaмо искaм дa вмaкнa че положението е сaщото, от споделянето ми тук, с вaс сме се срещнaли веднaж, и то отново нa кaфе. Нищо особено но явно пускa пипaлaтa си зaщотото имaм предложение зa идният уикенд дa искaрaме зaедно, но сaм нaпaлно обеденa че всичко е блaф и изтaкнaх причинa че немгa дa отидa с него зaщото сaм извaнaредно нa рaботa. Прие го сaвсвм нормaлно. Мисля до тук дa спрa, дa нaистинa сa достa очaровaтелни и крaсиви мaже, но мен товa не ме топли

72.   Бях влюбена в албанец 4 години. Мисля, че още не съм го забравила напълно. ;-(
Истината е, че ще се върне в Албания и ще се ожени за албанка. Най-вероятно е вече сгоден и никой не знае за теб.
Албанците са студени хора, хора на честта, които си спазват традициите и си уважават семействата. Дори да те обича, винаги ще избере традициите и семейството си, дори да се жени от задължение и без любов.
Рекапитулацията за мен е - напълно загубено време, в което щях да правя нещо смислено, а не след това 3 години да съм с разбита психика от тъга и нефункционираща за каквато и да е следваща връзка. А на него не му пука, просто ми разката фамилията с цялата жестокост, на която бе способен един човек. Идваше и си отиваше, използваше ме на макс и ме съсипа психически, знаейки колко много го обичам. Даже не ми каза какви чувства има и има ли изобщо.
За справка - християнин, образован, интелигентен и много смислен човек.
Занимаването с албанци е загуба на време. Има изключения - Ралица Агайн и нейния мъж. Голямо изключение.
Аз съжалявам за годините и изплаканите сълзи за човек, който не ме е обичал никога.

74.   Щом сте такива лесни и наивни, и за една вечер ви е много. Нормално да избират свестни, верни и работливи албанки. Албанците са хора с традиции и ценности. Слагате един цял народ под общ знаменател, защото сте чули нещо от някъде. Вие знаете ли какво е мнението на албанците за българите?

75.   Шиптърите са готини парчета и плющът здраво. Завиждам ти

76.   Да бе много готини, с големи криви носове, сплескани глави и остри бради като на козел. Жените им приличат на кози в лицето а в тялото са като свине първескини, предвид многото раждания, за това идват тук да си търсят хубави българки за любов.

79.   Ползвайте ги за вибратори но не забравяйте предпазители тъй като много обичали да правят деца, а не ви го препоръчвам тъй като познавам българки с деца от албанци, ужас.

80.   72. Понякога любовта те помита здраво и не питаш кой какъв е - албанец, българин. А трябва. Важно е, за да не се занимаваш с безперспективни начинания. Нито съм лесна, нито наивна, но така се случи, че точно този човек ми влезе под кожата - беше най-близкият ми човек след родителите ми и ме е видял правилно.
Знам много неща за Албания и албанците, била съм в държавата им, познавам нравите им, но след дъжд качулка.
Моят приятелски съвет е да ги оставим на албанките им и да им пожелаем щастливо албанско социално развитие.
ПС. Мнението на повечето албанци за българките е, че са леки и лесни жени.

81.   Албания е държава, която се издържа от наркотици и проституция! Сама си прецени!

83.   Аз живея с албанец от 4 години и имаме детенце на 2. Това са хора, които държат страшно много на семейството. Хора, които знаят какво значи уважение, чест и достойнство. Косоварите гледат да създават семейство с косоварки, не и албанците. Повечето неща, които са написани тук са пълна глупост.

84.   За албанците думите чест, семейство и Албания са от особено значение.

85.   Съгласявам се с 83 и 84 коментар... Нещата които са написани тук са глупости... Албанци са само тия които живеят в Албания- нито в Косово нито в македония.... Нямам лоша дума за тях

86.   До 261b0913c8: Ти си голямо изключение и както винаги се случва, изключенията потвърждават правилото. Недей да подвеждаш други девойки да се надяват напразно на нещо сериозно при такава връзка, водени от едно изключение. Аз бих предпочела 100 пъти някой категорично да ме беше дръпнал преди години и да ми беше обяснил за семейството, честта и всички албански традиции. Имам още две приятелки в ситуацията "прелъстени и изоставени" от албанци(албанци от Албания, не от Косово). Едната имаше 4 годишна много сериозна връзка, бяха страхотна двойка. Той беше (сигурно още е) страхотен човек, обожаваше я. Един ден той просто напусна живота й, замина за Албания и се ожени за годеницата си там (която уж не обича), което беше ужасно за нея и за всички нас, които бяхме потресени от лекотата, с която зачеркна "голямата любов". Другата ми приятелка сподели по-късно същата история - нейният хубостник просто си завършил висшето в УНСС и сега си живее в Тирана.
Не ние дискриминираме албанците, те нас ни дискриминират като неподходяща партия. Радвам се, че при теб нещата са се получили и мъжът ти те е обичал достатъчно, за да направи този компромис. Бъди здрава и много щастлива.

87.   И български мъже прелъстяват и изоставят нали? Пък да не говорим, че българина и деца прави и после пак изоставя и тях...

88.   Благодаря ти за пожеланието. Дай Боже всички здрави и щастливи. Не може да става и дума за компромис. Аз съм жена със самочувствие и характер, а такива жени се ценят в цял свят.

89.   Не плашете момичето, заради това, че сте позволили албанците да ви подценяват. Тя може да не е като вас. Аз познавам няколко българки, които живеят щастливо с албанци и аз съм една от тях.

91.   Здравеите защто говорите толкова негативно за албанците аз живея в такава среда и мога да кажа че те са много добри хога и са много добри приатели аз живея със албанес в швеицария те имат респект към жената която обичат и никога не поценяват човека до себеси това че ревнуват е нормално кой не ревнува половинката си тяхната реност е малко по изразена на това че те силно обичат моето момче е страхотен човек обичам го много живем заедно но никога не ми е посегнал имали сме много скандали причина РЕВНОСТ но несме стигали до крайности такае лубовта е обич сълзи болка и щастие обичаите се независиму какъв си по произход бадете един към друг добри правете компромиси един живот живем нека бадем истински един към дгуг защтото лубовта щте спаси светъ защото БОГ Е ЛУБОВ

93.   Имах връзка с албанец и мога да ти кажа, че по-долна нация не съм срещала. Каквото и да ти каже-съмнявай се! Лъжата е второто им аз! Мързеливи, използвачи, играчи. ще те оплете и ще ти свали звездите всячески, като те накара да вярваш, че е светец. Оттук нататък като клъвнеш почва същинския цирк

94.   Здравейте и аз да се изкажа с дългия си 7г. опит албанеца е страннен индивид обича да се бори за жената да му е трудно с проблеми като на война веднъж влязла под кожата му трябва бързо действие във 3 фази 1. Смазване на самочуствието полезно да скъса с парцалите и забежките с украинки, руманки, естонки и други евтини кърпи и мопове по света. 2.твърда позиция без грам подчинение и аванта никакви готви чисти пери -незнам и показвай само да се включва в семейните работи 3. Мрънкаш до 4 сутринта ако е нужно ще му напомняш за маминка и ще ти каже добре ок маниполират се доста примитивно като същността си само желание да имаш -накрая ревеше като бебе и ми остави и всичко -къща,фирма и кола и замина да си лекува депресията в албания и да си призная не ми е жал големия мъж се оказа мишок италия вече ми е прекрастна като го няма той си седи по бункерите

95.   Ами, 94, ти си просто една мъжемелачка, не албанец, ми не знам какъв човек би се справил с теб:) Общо взето не си по-различна от повечето "мопове", които си изброила, просто си постигнала своето по нечестния "женски" начин.
М, 36

96.   80 процента тук който описват се клошари гейове чистачи, наркомани

98.   Ами 95 природа или си ловец или жертва не ме причислявай към моповете те са да еднократна употреба :)))) хубаво е са натриеш вирнатия без покритие мъжки нос стига все жените са са жертви на война пада и царя хахахахахахаха

101.   Здравейте. Аз съм Лео и съм от Албания, живея в България от 2006г и не мога да кажа лоша дума за Българите, но мога да кажа много добри за Албанците. Нека кажа един минус на много хора Българи, който познавам, че много обичат да говорят за хора дори и народ които не познават. Това не е добре, най доброто всеки да си гледа в неговото ханче. Уважавам България с народ, но мога да кажа че Албания направо я обичам.
А за теб момиче която Албанвръска с Албанец сама ще прецениш дали е за теб, недъ слушай хората, защотото по-вечето не обичат чуждо щастие. Хубав ден.

102.   http://www.slavishow.com/лео-кадели-за-референдума/
Малко думи за Албания и България

103.   За албанците всички казват, че се женят само за албанки и имат много любовници. Аз бях омъжена за италианец християнин, от този брак имам син на 13 години. Разведохме се, заради непрекъснатите му изневери. Имам друг син на 6 годинки от малиец-мюсюлманин, който също изневеряваше. Сега съм щастливо омъжена за българин, който не ми изневерява и заедно гледаме двамата ми сина и едно наше момиченце. Този ми е верен и се благодаря, че намерих такъв мъж!

104.   N103 Имаш кофти живот и си го заслужаваш. Горко на децата ти, които живеят в извратена среда.
Авторката: не разбрах какъв проблема. Като сте пресни, рано е да сте доволни.

105.   Е... аз съм близо две години с албанец. Много от нещата, изписани тук са истина... но да не забравяме, че всички ние сме различни, на фона на общата мозайка обаче! Не бих казала, че може да се съди за човек по неговата националност или религия...
Но да, албанците са си доста опасни, просто защото са различни в някои от разбиранията си поставени до нашия манталитет...

108.   Към всички българки имащи интерес към албанци, това са хора, дълбоко привързани към традициите си. Албанците, косоварите, трябва да си се женят за албанки. Ние сме коренно различни от тях, да разбира се, всичко различно привлича, но временно. За сериозна връзка, за брак, комбинацията между албанец мюсюлманин и българка православна е несъместима.

109.   За албанците нищо хубаво не съм чувала :д имам две приятелки, които имаха връзка с албанци. Едната изкара 3 години, защото той в последствие стана много ревнив. Другата и тя горе долу 3 години, даже все още е с него, но доколкото знам той има проблем с алкохола и му прещракват бушоните от време на време, и беше я ударил доста брутално веднъж. Та, като цяло съм чувала, че са скапана нация, но всичко си е до човек все пак.

110.   Била съм почти година със албанец те са истински маже обичат силно даржат на думата си не обичат да лъжат нито да ги лъжат имат много добро сарце готови са на всичко за човека които обичат..

113.   значи приятелко да те посъветвам и аз... значи аз съм мъж и се влюбих лудо в албанка от косово... връзката ни продължи много време докато един ден тя просто не изчезна... без никакъв отговор... без абсолютно нищо... накрая се оказа че е избягала на почивка в родната си държава... аз толкова се притесняваах... разболях се заради нея... та мога да ти кажа не ти трябва... те са дяволски народ... и аз съм мюсюлманин от България... и не подкрепям тези мюсюлмани, защото разбирам техните схващания... мога да ти кажа че са болни хора... успех!

114.   Приятно изкарване в Косово.

115.   Толкова ли няма български мъже...

116.   Такаааа много време сте им отделили на албанците! не са лоши но са комплексари и от та идва целия им проблем.... осъзнават че са глупави че историята им (древната) е недоказана и че на практика са неуки.... та университет в Тирана бива създаден преди около 50 години... за тях не съществува друго освен семейството но определено не уважават жените и особено по умните и интелигентни от тях.... аз също имах връзка с албанец така комплексиран че беше способен на черното бяло да каже само и само да не признае че съм права.... говореше с респект и обич за баща си и никога за майка си което за мен далеч не е нормално при положение че родителите. Му са заедно.... таааа даже да те обича и каквото и да е ще тъпчеш с него на едно място и ще страдаш от болезненатс му ревност... иначе да не са всички еднакви но всяка нация има определен манталитет и за да си различен трябва мозък а албанците определено не разполагат с такъв :)

117.   Познавам семейство албанци. Християни (много странен въпрос - не е ли най-лесно да се пита гаджето). Млади са. Имат детенце. Много готини. Много сплотени. Харесвам ги. Частен случай са. Не познавам други албанци. В чужбина съм - те твърдят, че тук помощ от албанци не са видели, само от българи. Да ви звучи познато? Явно някои от тях имат сходни черти с някои българи. :)
Темата е стара. Пиша за други любопитни и статистика.
Ж26

119.   И пак съм аз - прочетох коментарите и мога да потвърдя, че приятелите ми са ми говорили за ужасната корупция в Албания. Те заради това са в Западна Европа. Мафията там е силна - да. Но пък очевидно има и готини хора като моите приятели. А те са може би и най-готиното семейство (като такова), което познавам.
Имат лоша слава като народ, но навсякъде има хора и Хора! :)

122.   Толкова ли нямаше българи, та избра такъв дивак? Ново национално унижение. Никой не мисли патриотично вече в тая страна.

123.   Аз си мислех, че друго е патриотизъм.

124.   до 123

Българка да се жени лекомислено за чужденец особено дивак и получовек - ислямист или негър е национално предателство. С тази си постъпка тази твар която вече не може да се нарече жена, камо ли българка доказва, че е пълен боклук и подлога с която никой няма да иска да има нещо общо. Гади ми се от такива жалки, предателски уроди.

126.   И как решавате че тези хора са пък толкова лоши? Като се по отвори страната много ще има да викате др година пак в албания на море стига с тая гърция. Някога и за италиянската мафия се говорило ама вадехте картофи там а? И венеция видяхте ли я? Тука като ви бият мъжете пишете по форумите та да се стреснат повечето девици. Да няма после ма аз не съм такава....

128.   По възможност гледай да избягваш хора от друга култура. Особено мюсюлмани и негри. За тях чуждите жени (демек друга религия за мюсюлманите или друга раса за негрите) не значат нищо, просто така са възпитани. Естествено има и изключения, но шансът да попаднеш на изключение е малък.

Какво мисли семейството ти за тази връзка? Аз лично не бих останал очарован ако дъщеря ми или сестра ми има връзка с някой рязко и при първото и оплакване бих взел мерки.

129.   Защо ми триете коментарите? Какво знаете за Албания и албанците... нищо!? Албания е Балканска страна-България на 3 морета не ви ли говори нещо.? Защото не се говори. Ако бяха в ЕС и ходехте на море там щяхте да казвате друго. А защо ходите в турция като знаете историята.

51-100 от 105