Любовен казус
Привет! Бях се запознал с едно момиче във фитнеса. Забелязах, че тя ми хвърля първа погледи. Аз я харесах от раз, но си виках, че няма смисъл да се занимавам с нея, защото сигурно има приятел и тн. и тн. Почнахме да си хвърляме погледи взаимно и аз реших да я заговоря. Запознахме се, много умно, добро и красиво момиче.
Пред нея, за пръв път така ми стана, си глътнах езика... направо не мога да говоря, не знам как да завържа две думи. Разбива ме! Излизал съм с доста момичета, но никога не съм бил в сериозна връзка. С девойки, които се харесваме винаги съм говорил нормално и искренно, но пред нея съм сразен...

Виждахме се няколко пъти, но когато я поканих на кафе, те имаше някаква работа. И аз нали бях обезумял, вместо да и искам телефона, аз и исках фейбука. Това по-късно разбрах, че е основна стратегическа грешка.
Писахме си няколко пъти, но само по едно изречение, защото тя всеки път ичезва от чата. Забелязах, че на всяка снимка има по 100-150 харесвания, все от момчета и си мисля, че не влиза в чата, защото почват да и пишат по 5-6 момци и тя се нерви, обаче и аз като пиша и аз ставам един от тях. Това е моя хипотеза де. На задочни съобщения не отговаря...
Но, аз реших, да я питам задочно:
-Ти ходиш ли не фитнес още?
-Дам :)
-Кога ще ходиш пак?
-Когато имам време.
-Утре и в другиден ще можеш ли?
-Нз
-Когато решиш да ходиш ми пиши. Може и аз да съм свободен тогава.
-м ок

Та това стана, вчера.

Въпросът ми е, как според вас да процедирам, ако не ми отговори? Ако може да се видим, ще стане всичко ясно де.

п. с. няма да казвам мнение, за да не ви предубедя :)

Коментари

1.   „Виждахме се няколко пъти, но когато я поканих на кафе, те имаше някаква работа“

Като жена ти казвам - тя те е отсвирила, достаждаш и се чуди, как да се спаси от теб. Най-вероятно си търси момче, в началото те е харесала на външност, но иначе не си ? паснал и сега се опитва да се оттърве. Примири се и си търси другъде щастието

2.   За да те успокоя ще ти кажа следното... аз като една пълна будала успях да отсвиря мъжа, който наистина харесвам и все още не мога да спра да мисля за него. Когато ме канеше навън аз отказвах, не му звънях, не поемах никаква инициатива в свои ръце и честно казано не зная защо постъпвах така. Може би защото и аз като теб, бях "сразена" в негово присъствие, не знам какво ми ставаше. Е, успях да го отблъсна окончателно и накрая разбира се той се отказа. Сега си ближа раните и не искам мъж до себе си, не искам друг. Та, искам да ти кажа бъди една идея по- настоятелен, без да ставаш досаден де (но то ако досадника е който трябва, на жените това ни харесва) и не се отказвай лесно, опитай докато наистина не се убедиш че няма смисъл. Успех!

3.   Номер 1 е напълно прав, искам само да добавя, че от чата си личи, че момичето не желае да имате по-дълбоки взаимоотношения. Отговаря ти само със съобщителни, повечето от които по една дума, в най-добрия случай трибуквена. Такова държание показва, че си ? безразличен, даже леко ? досаждаш. Откажи се.
Gv.

4.   Това умно момиче ли е?? "Нз, м ок".
Хаха

5.   Съгласен съм и с номер 1, и с номер 3, но най-вече с номер 2.
Нищо няма да ти попречи да послушаш номер 2. По-лошо може ли да стане? Не. Опитай, пък кой знае! Това жената е най-загадъчното нещо и една с една няма свет. Кой я знае и тази каква е. Послушай номер 2. Нищо няма да загубиш!
Дядо Манол

6.   Ами ясно ще ти кажа дори да си сладур си Лесен сладък. Много и се натягаш. След първата покана която си отправил към нея за кафенце, трябваше да изчакаш тя да ти намекне за кафе а не ти постояно да я притискаш аи та аи на кафе ли на фитнес Чесно аз съм режела доста като тебе на външен вид супер сладури умирам за тях и като почнат да ми досаждат олеее.

7.   От автора: Така е, всички сте прави. Да видим какво ще стане и толкоз. Правилно - нищо не се губи.

8.   О, дядо Маноле, и тук ли присъстваш? Да, жените за теб са най-загадъчното нещо на света, понеже не си си направил труда да ги разгадаеш, въздишайки цял живот по единствената ;)
Най-близо до истината е №4.

9.   100-150 харесвания? Явно е някоя изгряваща "звезда" у Фейсбука. Сори, приятел, ама се съмнявам да те огрее. Което е в твоя полза.

10.   От автора: Писах и да идем на театър и после да я черпя за моя рд, защото и бях обещал.
Тя отговаря: блг за поканата, но няма да мога. Имам планове вече.

Така че, продължавам по дневен ред. Поуката, която си зех, е колкото и да ме срази, някое такова момиче, да мисля, да бъда уверен и да искам телефон и фб!

11.   Аз съм №6 ЕИИИ спри се бе човек ти от дума май не разбираш остави го на мира това момиче, ти пак почваш старата песен на нов глас. Незнаеш ли че жените мразят досадниците(изкючение е ако имате връска 2 3г) ако не го знаеш сега го разбираш. Ако и искаш фб или няма да ти го даде или ако тиго даде ще те извади от линия и ако пак и досаждаш ще тш блокира. А за телефона ще измисли нещо да не ти го даде. И ако продължаваш да и досаждаш накрая ще те излъже че си има приятел. Оставия не момче

Ама че досадник си