Искам да си я върна...
Здравейте,приятели!
Моля за съвет от четящите тук, знам за сайта от няколко седмици и съм стигнал до извода, че мога да получа адекватен съвет от хората, четящи тук.
Имам брак от 18 години, случвало се е през това време с жена ми да си имаме пререкания и един два пъти да сме си изневерявали, но всичко това е в миналото. Общо взето бракът ни е щастлив и спокоен, без премеждия. Преди близо една година обаче тя започна нова връзка, за която аз разбрах от самото начало и въпреки това тя реши,че е добре да я доизживее. Помоли ме да я изчакам колкото е необходимо, защото искала с мен да остарее. От тогава насам я чакам, опитах се да завържа моя връзка, но нищо не се получава,не спирам да мисля за жена си и това разваля връзката ми. Дайте съвет, ако обичате, какво да правя!

Коментари

1.   каква връзка имате изобщо?ТЯ ОТДАВНА Я НЯМА МАЙ

2.   А бе човек ти добре ли си с главата?Нали змаеш-кой каквото си направи сам и цяло село не може да му го напраеи.Как си позволил изобщо да има друга връзка,а ти да седиш спокойно и да е чакаш да приключи.Каде ти е отишло достойнството.Уважавай себе си,за да те уважават и другите.Прекалената доброта не води до нищо хубаво!Преди да обичаш жемна си обичай себе си!Тя дори и да приключи тази връзка,ще си намери друга и винаги ще е спокойна че има мъж до нея който е обича и всичко и прощава и никога няма да остане сама.Не и давай тази сигурност.Покажи и че си мъж,който има някакво самоуважение.

3.   Явно в живота е така - единия винаги обича повече и прави компромиси в името на това. Аз изживях същото - след 20 години брак и 2 деца се натъкнах на поредната изневяра - последния път беше доста сериозно - бях изгонила мъжа си от къщи и не знаех какво да правя, защото нещата лъснаха изцяло с всички подробности. Аз също се съмнявах в продължение на 3 години и се измъчвах, но накрая вече всичко стана ясно. той ми се извинява и поиска да се върне при мен, като ми обясняваше, че всичко което е направил не било свързано с мен. накрая реших, че наистина го обичам и сега сме пак заедно, но е много конфузно... Незнам как ще се развията нещата. Аз също се опитвах да завързвам разни връзки, но не се получава, когато сърчицето е свито, освободи се.

4.   Авторът:До номер 2,много си прав,брат,човек трябва да се самоуважава.Бъди сигурен,самоуважавам се,в момента дори живеем в отделни стаи,за да и покажа,че това спокойствие да си има и мен-сигурният,и него-тръпката,не може да го бъде.Нека не е толкова сигурна,че ще я чакам дълго.А що се отнася до това,че не е трябвало да допускам историята им да започне,нима ти би могъл да спреш изневяра?Да поставям ултиматуми?Не ми е в характера,Който иска да е с мен,да бъде,насила никой не карам да стои.
До номер 3,и на мен ми беше обяснено,че това,което прави,не е свързано с мен,и не бива да ме обижда.Просто искала да добие малко самочуствие,да се почуства жива,но като и свърши връзката,ще се върне при мен и няма да помисли за нова.Колко верно е това,което казва,само тя си знае...не е човек,който ще излъже,гледайки те в очите,но все пак...Аз лично засега се настройвам за самостоятелен живот,и ми се струва,че колкото по съм готов за него,толкова повече тя разбира,че това статукво,този триъгълник,е нещо много временно,и тя трябва да реши какво да прави.
Засега чакаме...

5.   Здравей,
историята ти ме впечатли защтото е близка до моята. Ако искаш да обменим мисли, пиши ми на имейл igi271071@abv.bg