Една Година Заедно
Здравейте, предполагам, че има подобни теми като моята, но ще рискувам да я добавя и аз.
Та така, с приятеля ми съвсем скоро имаме годишнина. Твърдо съм решила, че ще му подаря нещо запомнящо се и наистина хубаво.
На тема "подаръци" винаги съм имала доста идеи.. но на него съм му подарявала не веднъж неща, които знам че иска. Този път обаче няма рожден или имен ден.. а денят е доста специален и за двама ни. Знам че той също ще се подготви, но искам да го изненадам подобаващо. Подарявала съм му дрешки, рамки със снимки, някакви там дяволчета.. мръсни нещица и т. н.... Но сега вече не знам какво да му подаря. Изключвам подаръците от сорта на гривни, синджири и подобни, защото не носи. Изключвам също така парфюми - защото си има достатъчно (и не ми харесва като подарък), както и екскурзии и вечери - това при нас го има и без повод. И сега се обръщам към Вас, за помощ, макар че сиг на доста от вас са им писнали подобни теми в подобни сайтове, но наистина Ви моля за съвет и предложения. Колкото до нещата които харесва.. когато е от мен, той винаги го харесва! :)
Е, чакам да пишете! Благодаря Ви предварително!

Ива, 20г.

Коментари

1.   Зависи какво искаш да му подариш - нещо лично за него или нещо, което да му напомня за вас двамата. В първия случай може да му подариш: вратовръзка, ако носи костюми, ръкавели, колан за панталон, портмоне, хубава писалка, швейцарско ножче, ключодържател, запалка. Ако искаш нещо по така според мен може: има едни ключодържатели, които изглеждат нещо тип кожа и посредата като метално квадратче около 2, 5см на 1, 5см - може да купиш такъв - те са около 10-12лв и да отидеш при някой златар, който ще гравира каквото искаш върху него примерно името или датата; също така може да му купиш чаша по повод годишнината - има места, на които даваш снимки и тя е на чашата или просто нещо с надпис. За сега това ми идва на ум. Ако се сетя още нещо ще пиша.
Ана

2.   За нашата годишнина бях решила да го изненадам със спа ден... Вана с шампанско и ягоди за двама, едновременен масаж и тн... Надявам се идеята да ти допада.

4.   Подари му оригинален албум с ваши снимки от местата, на които сте били, опитай се да намериш красив и оригинален албум с възможност за послания. Може да поръчаш и в студио за графичен дизайн да ти направят диск със снимките и звуков фон към тях. Можеш да съчетаеш диска с любимите му песни. Това е, за което се сещам.