Забранена любов
Не знам откъде да започна историята ми е доста объркана и някои трудно я биха възприели. На 20 съм момиче и имам семейство като всички но съм сгрешила че то е сплотено и щастливо както изглежда. Разбрах с огромно разочарование че баща ми преди да се ожени за майка ми е имал връзка с друга жена която е забременяла от него не е посмяла да му каже и тайната си е останала. Миналата година започна всичко брат ми поточно доведения се появи той е на 23 в началото за мама беше много трудно да го приеме но с времето се примири. Но лошото е че постепенно започнахме да се влюбваме един в друг сега ще си кажете че сме извратени и с право ще го приема но не знам какво ни става не можем един без друг постоянно прекарваме времето си заедно ходим на кафе дискотека разхождаме се заедно. Но не можем да консумираме любовта си както другите двойки факта че сме брат и сестра ни убива. Когато сме заедно толкова ни се иска да се целунем поне веднъж но истината ни възпира и с всеки изминал ден това ни съсипва. Защо точно той трябваше да е брат ми защото любовта на живота ми е мой брат. Сега ще си кажете това е временно увлечение с времето ще ти мине но не е така. Чувствата ни са искрени и взаимни и с всеки ден се увеличават и увеличават и се страхувам един ден да не успеем да ги контролираме и да извършим грях. Кажете ми дайте съвет какво да правим.

Коментари

1.   Извинявай, но ща за глупости са това? - баща ти имал връзка преди да срещне майка ти, и това прави семейството ви нещастно и несплотено? И от какво си разочарована? От баща си? Че е направил бебе на приятелката си, а тя не му е казала? Че той какво е виновен?
Много са ти объркани ценностите.

2.   Спри сериалите, ще ти помогне много!!

3.   Подобни случаи има много. До колкото помня статистиката в Америка при 11 процента от братята и сестрите е имало или има сексуален контакт. Тоест на десет семейства с братя и сестри една със сигурност е била или е интимна. Историята помни много подобни случаи също така. Аз познавам и такива хора лично за които знам със сигурност. Съвет не мога да дам. От една страна имате един баща общ. Тоест генетично не сте чак така еднакви, а и да сте това реално на чувствата не пречи. Има малък риск при евентуално ваше дете, но е наистина малък. Генетичното разнообразие предполага по силна имунна система на плода. Но тук не става въпрос за деца. Зависи от вас какво ще правите. Но уверявам те не е така страшно дори и да правите секс, както много от тук ще ти кажат. Проблема е главно закостенялото мнение на околните. Ето по са склонни да приемат две жени или двама мъже, отколкото мъж и жена, но с някаква роднинска връзка. В много държави дори двама мъже, могат да осиновяват деца и да отглеждат и това го считат за нормално, майката да пикае права и да е мъж. Еми ако това е нормално, то тогава защо мъж и жена да не могат да са заедно, само защото са роднини. И те могат по същата логика да осиновяват деца. Поне майката ще е жена, а бащата ще е мъж както е в реда на нещата. Обществото е много податливо. Приемат гей двойките за нормални вече, защото са навсякъде по медиите и се гледат постоянно. Да припомня, че в близко минало доста по сериозно са наказвали гей двойките, а даже до сравнително скоро се е учело и се е вярвало, че това е болест, която трябва да се лекува. Едва наскоро, разбраха, че има дефект в едната хромозома и реално е генетично обосновано. Така, че не се филмирай, пазете го в тайна, ако правите нещо и нека да остане един хубав спомен. Ако някой ти каже нещо го попитай дали вижда две жени или мъже правещи секс за по нормално и ако ти отговори "да", му се изсмей и премини нататък. Реално от еднополовите отношения не може да има плод в природата. Медиите бълват обаче и вече обществото е свикнало да ги вижда и вече ги приема. Пазете в тайна, ако имате връзка, защото медиите не са бълвали много като вашите отношения и поради това обществото не е свикнало да вижда подобни отношения. Факт е обаче, че ги има, имало ги е и ще ги има.

K-Man

4.   Благодаря ти K-Man много ми помогна единствен ти до тук се обърна на проблема ми по сериозен начин и мисля че много от нещата които цитира ще ми бъдат полезни.

От Авторката

5.   Заминете за чужбина под предтекст, че ще работите и се устройте там. И си живейте живота както ви харесва без да се съобразявате с нокой...

6.   А бе хора щом се обичате какво чакате за любовта няма граници.