Тъжно
Здравейте!
Искам да споделя това, което ми тежи.
Просто искам да го кажа тук, на вас, където никой не ме познава.

Преди 3 години се запознах с мъжа ми. Обикнах го. Преди това съм хлътвала по детски, но с него беше друго. Още на 3 месец след запознанството ни започнахме да говорим за брак и за дете. Оженихме се и имаме дете, както си го бяхме говорили. Проблема е, че преди да се оженим майка му беше най -милият човек на света, а сега е човек, който мразя адски много. Тя е толкова властна. Меши се във всичко. Влиза в стаята ни, когато пожелае без да почука. Непрекъснато лъже и манипулира сина си, командва го. А той беше човека, който обичах толкова много. Сега ми е много тъжно, че вече не съм сигурна дали го обичам, дори понякога се чудя дали не го мразя, заради това, че е толкова безхарактерен.

Имам публикация тук и по рано писана-за това как тя не ми даваше да си къпя детето, защото не съм знаела как. Как ни психясваше, че на 3 месеца нямал зъби, а на 8 незнаел да говори. Мога да кажа още много неща който ми е причинила, но нямам време. Основното е, както казах, че зардаи нея започвам да мразя и мъжа си. Мразя да ме прегръща, мразя да ме целува. Не искам да правим секс. Просто вече не го искам, а ми се искаше да бъдем заедно завинаги и да бъдем много щастливи с нашето малко момче.

Коментари

1.   Премахни я от живота си. Преместете се на квартира като големи хора... Не се предавай лесно.

2.   Защо просто не седнеш да поговориш с него? Кажи му да се вземе в ръце и да порастне!

3.   Предполагам и в предишната ти тема са ти го казали - отделете се да жиевее самостоятелно - на кратира, изтеглете заем и купете жилище, какво и да е - само да сте в отделно жилище. Ако мъжът ти не иска - ти ибез това си изстинала към него - постави му ултиматум, вземи си детето и на кратирка или при вашите. Сложи му срок, н който да реши окончателно какво да прави и бъди твърда. Не съм чела предишната ти тема, но и от написанот тук ми става ясно, че тая жена - свекърва ти е ужасна, тя ще те побърка и ще ти разбие семейството и здравето. Бягай далеч от такива отровни хора.

П. П. Би ли казала заглавието на предишната тема, за да я потърся?

4.   УБИЙ майка му :Д:Д ШЕГАА!!
изнесете се бе как може да живее още с майка си и тя да ви командва... ужас...

5.   Не знам хората с какви финанси разполагат в България, но на мен поне не ми е много лесно да си представя как човек би могъл да си изплаща жилищния кредит още повече, че в кризата много работодатели пускат хората в неплатена. Не знам какви хора дават тези съвети на авторката, но на мен ми е трудно да си представя как хората го казват с лека ръка. Изтеглете кредит. Тоя кредит не се изплаща лесно и напоследък ставаме свидетели на запорирани имоти и др. собственост.

6.   Не знам какви нови съвети и коментари очакваш. Всичко важно беше казано в предишната тема.

7.   Предишната тема е "Как да се справя с властаната му майка и егойстичната му сестра"
Говорих много, промяна имаше, но за малко сега пак се предаде на мамините завети и това е.

8.   :)))(... "как тя не ми даваше да си къпя детето, защото не съм знаела как. Как ни психясваше, че на 3 месеца нямал зъби, а на 8 незнаел да говори. Мога да кажа още много неща който ми е причинила, но нямам време. Основното е, както казах, че зардаи нея започвам да мразя и мъжа си. Мразя да ме прегръща, мразя да ме целува. Не искам да правим секс. Просто вече не го искам, а ми се искаше да бъдем заедно завинаги и да бъдем много щастливи с нашето малко момче. "
... това като че ли аз съм го писала, само че преди 23 години...
Не се надявай да го промениш, човекът до теб просто е мамино синче... Където и да отидете, "мама" ще е все между вас... Намери сили да продължиш напред; как - решенията трябва да вземаш сама за себе си...
ж 50...

9.   Съгласна съм с 8...
Не искам да казвам това, но няма как да излъжа от опита който имах в моя брак. Няма да се промени. Това ми напомня за моя вече "бивш" мъж, който нямаше смелост да застане на страната, която би трябвало. Много са малко мъжете, които ще"изръмжат" на майките си и ще им кажат да стоят на страна от младото семейство. Недей да чакаш години за да се промени, няма да стане... Ти винаги ще си останеш на второ място, при такъв мъж. Животът е един и би трябвало да го изживеем така както трябва. А не да се живее на инат или в страх. Вземи правилното решение, не чакай да минат години и да съжаляваш за изминалото време... Ж на 48