Как обичат мъжете да се държат половинките им?
Възможно ли е един мъж да обича две жени? И сегашната си приятелка с която ходи година и половина и бившата с която е ходел 1 година.

Хора помогнете и кажете какво да направя да е забрави той напълно.

Значи аз съм бившата, разделихме с моето момче повече по моя вина, той тръгна с друга, ходеше с нея година и половина, но при всеки удобен случай ми се обаждаше винаги, даже сме излизали когато можем, знам че не му бях съвсем безразлична, но знам че беше запознал да свиква с другата и да е обича. Болеше ме много от това. Сега дойде момента по стечение на обстоятелствата те ще се разделят (няма да обеснявам зашо) и той иска отново да бъдем заедно. И аз го искам повече от всичко на света, но много е гадно чувството когато не го чувствам изцяло мой, както някога.

Кажете ми как да го накарам да не мисли за нея (той вече няма възможност да е вижда), как да бъдем щастливи както някога. Как обичат мъжете да се държат половинките им? Моля ви кажете ми че вече аз не знам. Всичко ми е толкова объркано.

Коментари

1.   Човека не е предмет, не можеш да го притежаваш. Как да го накараш да е само с тебе, и да не ходи с други? Няма как. Ако е склонен към това, ще го прави. Ти за себе си реши дали те устройва. Всеки сам за себе си решава...

2.   Според мен е крайно време да оставиш "твоето момче" на мира и самата ти да събереш малко повече смелост и да продължиш по пътя си. Разделили сте се преди доста време, човекът е имал друга връзка и, естествено, е имал и чувства към другото момиче - една година не е малко време. Няма как нещата между вас да са същите. Не искам казаното да звучи като обвинение, но този тип звънене на бившите е недостойно, смешно. Ако толкова сте имали какво да си казвате и си липсвате, да не сте се разделяли! Ясно е, че не се обичате истински, но и двамата ви е страх да не останете сами и си поддържате някаква илюзия за стари чувства, които могат пак да пламнат, за да имате резервен вариант. Бъдете по-смели и имайте повече достойнство. Когато вземете решение да прекратите една връзка, бъдете твърди и наистина гледайте напред, вместо да човъркате в миналото докато животът си тече.

Що се отнася до въпроса как обичат мъжете да се държат половинките им, бих казала - да се държат естествено. Комплексарско е да искаш да заучиш някаква схема, за да си върнеш бившия! С две думи, имай повече самочувствие и гледай напред. Успех!

3.   Здравй мила! Моят съвет към теб е да не се опитваш да се поставяш над нея а да бъдеш такава каквато си. Шом сте решили да се събирате отново значи той е преценил че ти си по важна за него от нея. Ако се промениш било то като характер или като визия едва ли ще постигнеш нещо. Дръж се естествено както някага е било, забрави я и ше я забрави и той. Не го притискай, покажи му разбиране. атой ще го оцени повярвай ми. А относно как обичат момчетата да се даржат момичетата с тях, това си е строго индивидуално.

4.   имам странното усещане, че е възможно аз да съм ДРУГАТА, надявам се да греша.

5.   Ами то малко ли са сходноте истории на хората!Кажи ми името си и ще ти кажа дали ти си другата,въпреки че дълбоко се съмняеам в това!

6.   това наисах и аз, надявам се да НЕ съм аз. Но това не е от голямо значение вече, раздялата ни е факт, няма да се поддам на "силните му чувства" към мен, не ме интересува коя е следващата, но нека да бъдат щастливи.На мен боклуци не са ми необходими.

7.   Просто ми е интересно,не че има някакво значение.Но сигурно е някакво огромно съвпадение,защото той може да е всичко друго,но не е боклук!Напиши поне кякакви инициали!На теб не ти ли е любопитно.Можеш да напишеш коя зодия си,защото ти е знам.

8.   към авторката: 1/ няма да давам информация за себе си, защото не искам 2/ заедно ли живеете с този човек? 3/ случвало ли ти се е да му звъниш и той да не вдига или да му е изкл. телефона? 3/ skype: alexandra_072 , това е скайп за теб, само това мога да дам, ако искаш пиши ми, днес ще съм там