Давам всичко от себе си
Здравейте... не съм такъв човек да цивря из нета на случайни потребители... но наистина мисля че може да чуя полезни отзиви от ваша страна :) Аз съм момче на 19 години , до сега нямах сериозна връзка, но ето я и първата, а тя вече свърши.. Става въпрос за 1 година с това момиче, излишно е да казвам, че съм влюбен в нея, то си личи от заглавието.

Още от началото запознахме се в фейсбук, писахме си няколко месеца, накрая излезнахме, харесахме се, знаете как стават нещата, на втория месец тя ми изневери и то 2 пъти! Разбрах това нещо месеци по късно... тя се беше напила и то много по незнайна причина... Намерих я на улицата в окаяно състояние, качих я в колата занесах я до вкъщи ( за късмет апартамента ми беше свободен ) Изкъпах я, сложих я да си легне... тя не можеше да се движи толкова пияно момиче не бях виждал... при което реших да и проверя фейсбука от телефона и разбрах за случилото се преди месеци... На сутринта тя се събуди не знам защо и как и простих, но го направих :(...

Лятото работих на морето и се прибирах през 2-3 седмици да я виждам, въпреки, че това бе голям разход мен не ми пречеше важното беше да останем заедно... Много пъти ме е лъгала и съм прощавал, винаги съм се държал като принцеса с нея. Кафета, храна, забавления съм си плащал като грешен дявол, но тя дори не забелязваше това...

Сега съм студент... прибирам се всеки четвъртък/петък при нея!!!! И съм с нея 4 дена всяка седмица, тя не е доволна и на това!
Стигаме до заветния момент... откакто съм студент почти не излизам, спрях да спортувам и това само, за да не ревнува тя и да не се чувства гадно! На студентския празник се напих, цяла вечер се чувахме и и писах смс-и ,но цялата работа продължи малко дълго след механата и дискотеките продължихме да пием на другия ден до 20:00 в един апартамент.. при което цял ден и се обаждах , но тя не вдигаше... по късно вечерта, когато се прибрах тя ми заяви, че вече не сме заедно, защото ТАКА ИСКАЛА...

Чувствам се неоценен гадно ми е... наистина правих огромни жертви за нея... просто не ми се изброяват да не излиза така, че се изтъквам, че съм голямата работа... Винаги съм и бил верен към нея в този не малък период от време... Не знам какво да правя, направо ми се *ба майката, от толкова много време си бях променил начина на живот заради нея, да е спокойна и всичко да е наред... Преди играех волейбол, сега не го правя , за да бъда повече време с нея... излизах всяка вечер с приятели, вече ходя на по едно две КАФЕТА седмично и това е всичко... След една година угаждане и нейн кеф реших да си изкарам един хубав празник с приятели и тя ме остави... В безизходица съм... моля приемам всякакви съвети, ще бъда благодарен ;)

Коментари

1.   Продължавай си живота без нея и не съжалявай, според мен тя изобщо не те е обичала. Всяко нещо си има причина. И започни да излизаш и да играеш волейбол и да правиш каквото ти душа иска, защото никой (нито момичетата, нито момчетата) няма да оцени от какво си се лишил заради него.

2.   Не се занимавай с глупости.

3.   Винаги съм съм искала да имам момче като теб!!! Малко са тези които се лишават от каквото и да е за едно момиче! Твоята приятелка или е огромна лигла която незнае какво иска или е някакъв бъгнат характер. Като момиче бих казала , че явно се вижда с други , докато е с теб... Ако е само с теб би оценила жертвите ти за нея! ПОЖЕЛАВАМ ТИ ТЯ ДА ТЕ ОЦЕНИ, ЗАЩОТО Е ЯВНО, ЧЕ ГО ЗАСЛУЖАВАШ!

4.   Тя се е опитвала да те държи в пълен затвор от ревност ли незнам какво... Ти сам си се пр*бал като си и предложил да е щастлива без да ти дава нищо в замяна, отстоявай принципите си иначе момичетата не те ебават след като се влюбиш в тях!!!! Тя се е накефила на това което си и давал и вече си омръзнал... НЕ СЕ ОБВИНЯВАЙ МОЙ ЧОВЕК!!! Не е това че студентския ти празник е продължил по-дълго!! Това е нормално винаги така става! .. Просто си омръзнал и те разкарва "по твоя вина"... тя си има вече друг на хоризонта... Няма да се плашиш не свършва всичко с тази ти приятелка въпреки по прочетеното разбирам че много държиш на нея... Там с лъжите изневерите ти продължаваш да се мъчиш наивно... ама вече няма смисъл...

5.   Изобщо недей да съжаляваш за нея. Следващият път да ти е обеца на ухото, че заради никого не бива да се лишаваш от нещата, които харесваш. Компромиси се правят, но за постоянно просто забрави. Пък и мислиш ли, че с жена която се напива до припадък, изневерява ти и те лъже, можеш да имаш някакво бъдеще. Хората трудно се променят, тя също няма да го направи, казвам ти го от опит. Сега съм на 30, но когато бях по-малък ми се е случвало да се занимавам с подобни момичета, а това е пълна загуба на време. И след 10 години те ще продължават да живеят както и в момента, чакайки петък или събота вечер, когато ще отидат на дискотека с мисълта някой селски бек да ги заведе у тях. Гледай си ученето и се развивай, за жени винаги има време. И не забравяй да избираш внимателно.

6.   Ти, ако мислиш, че те е оставила заради това, че си излезнал с приятели или че една година с някого е много време си в голяма заблуда.

Всеки средностатистически човек може да предложи това, което и ти предлагаш.

Станал си й роб, всичко с теб й е било предвидимо, омръзнал си й.

Научи се как да задържаш нечие внимание в дългосрочен план и как да бъдеш... Мъж. Защото един мъж не би се отказал от хобито и приятелите си заради някаква си девойка. Нито би позволил да му се качват на главата.