Какво да правя сега - той се отдръпна рязко
Представете си, че сте едно 20 годишно чувствително момиче, което много внимава с кой се събира и допуска много малко хора до себе си. Такава съм била винаги. Приятелките ми късат и се събират с различни хора постоянно, а аз вечно чакам и внимавам. Една година след първата ми сериозна връзка (2г. ) се влюбих истински. Преди да си помислите, че говоря глупости ще ви обясня:

Първия път когато го видях си разменихме погледи за 2 секунди, но аз усетих нещо.
Втория път беше след 8 месеца, когато отново се спогледахме и той ми се усмихна по много специален начин.
След две седмици вече често си мислех за него и накрая го срещнах за трети път и вече наистина започнах да полудявам. Тогава до добавих във ФБ и той ми написа, че аз съм момичето в което се е влюбил от пръв поглед.
3 години живяхме заедно без скандали, без номера, без лъжи, без глупости - чиста любов, приятелство, грижи, обич, радост, планове...

Ето че сега съм на дивана и вече 3та седмица плача постоянно, защото този човек започна рязко да се отдръпва от мен и не ми дава шанса дори да разбера какво се случва. За мен той беше всичко, а сега ми казва че има нужда от малко време и не ми отговаря, не ме търси...

Аз трета седмица живея в незнание и се лутам като болна. Знам, че това е моя човек. Знам, че няма да имам друг шанс да срещна подобна любов. Това е моята половинка, която трябваше да срещна в житейския си път, но какво се случва с него?

Вие какво бихте направили на мое място?
Моля, премисляйте хубаво думите си, защото често пишем неща, които не искаме наистина да кажем...

Коментари

1.   Нямаш никакъв шанс вече.
Пробвай да го забравиш, вече е късно!
Казвам ти го от гледната точка на човек дето го е препатил.

Нещото което ми хареса е "патка за разтрел" да такива сте всичките които пропускате нещо истинско и чисто.

Ф27

2.   авторката: Не разбрах втората част от коментара ти... Защо да нямам шанс? Обоснови се!

3.   Според мен има намесена друга жена. Има 2 варианта - или да е временно увлечение, или просто да е избрал другата. Дано нещата се оправят скоро!!!

4.   Странични хора няма как да знят истината, затова впрегни цялото си търпение и воля и чакай да ти бъде дадено да разбереш - ще ви бъде ли заедно или не. Сигурно е много болезнено, но не знаеш истинската причина, може да не е свързано непременно с друга жена. Недай Боже има и по-страшни неща.

5.   Хвърли му се на врата! Е, образно казано, но бъди по-смела. Успех.

6.   Когато четох тази история, се сетих за моята връзка в момента. От 4 месеца ходя с момче с което имаме същите взаимоотношения. Когато, чета за половинката ти си мисля май имаме мъж риби :). Поне на такъв ми прилича, може да греша. Но всъщност това няма значение. Мисля, че проблема идва от там, че има нужда от пространство. Всеки човек в живота си изпада в състояние, което премисля нещата. Може би усеща нужда от нещо ново, не казвам че не те обича. Просто моментна криза. Съвета ми е да му дадеш време, не го търси. Остави го! има два варианта, да осъзнае, че любовта ви наистина е най добрия му избор. Или да реши, че без теб му е по добре. Но според мен ще се върне. Ако не сега то след време, ако наистина си му дала всички тези чувства! Успех:) надявам се да му дойде акъла и да си седне на гъза, там където му я мястото, а не където мисли, че трябва да е