Дали ми е изневерила?
Здравейте на всички.
Приятелката ми (аз съм мъж) имаше рожден ден. Тя е от друг град и тук няма приятели (живеем на квартира). Само едно бившо гадже. Мойта работа е такава, че този ден (нейния рожден ден) аз съм ангажиран през целите 24часа.

За да не е сама на празника си тя решава да се обади на бившия. Казва ми, че ще го покани да излязат. Аз нямам нищо против. Нека се разходи, да се разсее,
защо да стои сама в квартирата. А и друг път е излизала с него когато съм бил ангажиран. Казвам й, че я разбирам и съм съгласен.

Решавам да я изненадам преди да излезе. Освобождавам се от работа за 1 час и към 11:00 и занасям цветя и подарък в квартирата. Само че се разминаваме.
Тя вече е излязла. След извесно време й звъна по телефона да видя как върви разходката, а тя ми казва, че са решили с бившия й да отидат в неговото жилище,
да си сготвят нещо и после да излязат. Хубаво, мисля си, защо да мръзне цял ден на вън. Звана й пак в 19:00 да вида как е, прибрала ли се е вече. Казва ми,
че са излизали, купили си тортичка и сега си хапвали в апартамента му. Тук вече реших, че повече няма да се обаждам, да вида кога ще реши да се прибере. Звъни ми към 22:00 и ми казва, че тъкмо се прибира и че много и харесал подаръка и цветята. Аз естественно я питам как е минал деня й, а тя ми отговаря само "мммм добре" и ме
пита аз как съм. Отговарам, че нямам настроение, а тя ме пита какво ми е. Казвам, че сега не ми се говори и разговора приключва с пожелания за лека нощ.
Искам да чуя мнението Ви. Как мислите, да ли ми е изневерила.

Предварително благодаря на всички ви.

Коментари

1.   определено не...

2.   Да тя ти изневерява

3.   Първо мисля, че не ти прави чест да оставиш приятелката си сама на рождения й ден! Ако наистина я обичаш и държиш на нея, ще се освободиш при всички положения :)

Надявам се да ти е изневерила и съм сигурна, че го е направила, тъй като ти не я заслужаваш! Така става като не обръщаш внимание на жената до теб - някой друг го прави

4.   Приятел представи се с бившата ти у вас сте сами! коправите? Как мислиш 3 часа торта ли ядаха? Как на ройденния и ден няма да е с теб а с бившия си? Какав мьж си да пускаш гаджето ти с бившия й???? Отвсякаде си прецакан ;) момичето не е виновна!

5.   Ако не си вярвате- защо сте заедно? Ако тръгнете да се следите, ще се хванете! Така, че просто говорете и си изяснете отношенията! Какво значи:"Тя е от друг град и тук няма приятели (живеем на квартира). Само едно бившо гадже. " Това, че е от друг град, какво прави по цял ден в къщи ли седи? Ако ходи на работа или училище, ще си намери познати, приятели, някакво занимание, а от там и познати с които да излизате. Това, че си на работа и това е нормално, ако не си намерил начин да се смениш за този ден. Винаги гледай когато има ТЯ празник/без значение коя- дали тази или следваща/ гледай да и уважиш празника и да се смениш, не винаги става, но опитвай! А дали ти е изневерила- сам ще разбереш- усеща се, пък и говори с нея. Успех!

6.   ако приятелката ти държи на теб е нямало да иска да ходи при бившия, не се кахъри, съдбата ти отваря очите в случая и трябва да разбереш, че с тази жена нямаш бъдеще

7.   До номер 3. На някой хора им се налага да работят за да имат пари с които да излизат с приятелките си. Ти досега май не си попадала на мъж с работа.
До автора. Най-малкото е доста подозрително. Със сигурност е сериозен повод за ревност, но не е доказателство.

8.   Много си втурачен или ти е изневерила или не е :)
Само времето ще покаже. Научи се да бъдеш търпелив.

9.   Може би да, може би не. Ако така продължава, има ли смисъл да сте заедно? ...

10.   И аз така вярвах 120% безрезервно и наивно и си мислех, че жена ми е отговорна, зряла личност с две малки деца... тя взела да се забавлява с някакъв пълен *лигофрен. Айде сега ме питай къде ми е доверието!

11.   Защо се косиш, нека да види, дали бившият й е научил нещо ново
в секса разбира се, нали са си похапвали и сладки неща, супер!!!

12.   Само като прочета в този сайт, че тя или той е от друг град и почвам да се дразня. Абе не разбрахте ли, че връзката включва и секс, такива в друг град и други, просто няма как да стане! Какво се тръшкате и се чудите, естествено, че такива връзки се разпадат! Хората си изневеряват дори, когато спят в едно легло, а вие по градовете, при това на вашата възраст, какво очаквате, жените да са монахини, а мъжете скопени? В името на какво?? На любовта ли? Хаха! Измийте си очите със студена вода и прогледнете! Във времето на интернет и фейсбук очаквате да сте си верни???

13.   Просто се е почувствала изоставена и е решила да те подразни, да те накара да ревнуваш, че да не смееш да я оставиш вече. От друга страна пък, и ти не си виновен! Реванширай се, поговори с нея и ще се разберете. Колкото до изневярата, ако има такава, то няма да е по такъв явен начин!!!

14.   Ама ти сериозно ли си пуснал приятелката си цял ден да е някъде по апартаменти и да си "готвят" с бившето й гадже, и некви тортички, ала-бала?

Брат, сигурен съм че в момента стържеш тавана над тебе с рогата си.

15.   ? ! Аз реално бих си направила доста изводи, ако приятелят ми не е с мен на рождения ми ден, вместо това го прекарвам с бившият си? ! Говоря от женска гледна точка. Ти защо си й? Такива дни са специални, важно е любимият ти да бъде до теб, настоящ, не бивш. Всеки има задължения, ежедневие, но баш пък на този ден, да не си предвидиш нещата и да не успееш да се освободиш, за да прекараш този ден с нея... Не че искам да те упреквам, вероятно това и правя в този момент, но мен като жена би ме засегнало това и бих си задала въпроса какво правя с теб?

16.   На колко години сте? Важно е дотолкова, за да се разбере до каква степен постъпката й е детска или просто е несериозно момиче, от което да не очакваш много. Рожден ден с бившия? ! Никога не бих го причинила на настоящия си приятел, особено ако го обичам, така че... Разковничето според мен се крие в това, защо и кой е бил инициаторът на раздялата с бившия? Интересно е как така са запазили добри взаимоотношения. Може да я поразпиташ за него, ако започне да ти го хвали...

Ако момчето плаща квартирата с парите, които изкарва, дали не е оправдан работния му ден на рожденния й ден? !

17.   Номер 7: Напротив, била съм с мъже, които работят и продължавам да бъда с такъв ;) Просто ако обичаш някого и държиш на него, винаги намираш време за него ;) Ние, жените, имаме нужда от внимание, а когато го изгубим - просто си отиваме ;)

18.   Аз съм автора. Благодоря на всички ви за споделеното мнение. Послушах съвета на N5 и N13, поговорих ме, но разговора ни не разсея съмненията ми напълно. За сега ще остава нещата да следват естествения си ход с мисълта, че не ми е изневерила. N9 ме накара д се замисля за бъдещето ни. Може да "е", но може и да "не е", но ако продължава да прекарва времето, когато съм ангажиран 24часа с работата ми, с бившия си, значи нямаме бъдеще заедно.
До N5 - тя не работи и по цял ден си стои в квартирата.
До N12 - искам да уточна, живеем заедно в една квартира и вечер си лягаме заедно. Не водим виртуална любов.

19.   Честен, доверчив човек, който си зададе такъв въпрос, каквото е заглавието на старията - всичко е пределно ясно. Отговорът на въпросът ти е 'ТВЪРДО ДА'! И времето ще го докаже. Успех.

20.   Аз съм автора.
До N16. Момичето е на 30.
Аз съм по-голям. Тя е инициатор за раздялата
с бившия, като причината е мойта поява
в живота й. Обяснението й за добрите и
отношения е, че го чувства като приятел и
брат (по-малък). Мисля, че ако я накарам да
прекрати контактите си с него, ще излеза,
че ограничаван социалния й живот.

21.   100% си с рога и то големи

22.   Да, изневерява ти :) НО ти разбира се, ще го научиш последен.

23.   Извинявай, ама ти какъв мъж си бе? ! Сигурно брат ми на 12 се държи повече като мъж, отколкото ти. Щяло да излезе че и ограничавал социалния живот! СМЯЯЯХ!
Ти какво искаш да ти каже? Че и е любовник? Ми много ясно, че ше ти каже че и е като брат. Ти си уникат... нямам думи. Критично наивен. Според мен трябва да я късаш тая. То си е твоя вината де. И следващия път не бъди толкова наивен. Само ще си патиш.

24.   Може и да съществува приятелство между мъж и жена, но там където е горял огън и е останала жара, пак се разпалва. Била го чувствала като брат ха ха, а тебе те има за чичко паричко.

25.   Здравей, Авторе, аз съм N5 - "тя не работи и по цял ден си стои в квартирата. " Тази твоя фраза не мога да я разбера, а казваш, че е на 30г. Как така не работи и не учи- здравословен проблем ли има или я мързи? Ако още малко си поседи в къщи и си търси поводи за забавление само- не е за теб, цял живот ще работиш само за да я издържаш? !? А ако и бебе направите- какво става? Ще трябва да си намериш поне още една работа за почивните дни и то поне и тя да е на 24часови дежурства. Такаааа, само да ти кажа- жена съм, обичам да ме глезят, обичам да ми купуват, НО има цели в живота, както и една нагласа в себе си и обичам и аз да си се самодоказвам, а за мен такива хора- жени, които са млади, здрави и си лежат в къщи- НЕ обичам. Извинявай ако съм те засегнала! Погови отново, когато има удобен случай и ако продължава да си търси развлечевние на скуката, без да си намира смислено и стойностно занимание- да си ходи в другият град или да се връща при забавлението си. Това е мнението ми- ТИ РЕШАВАШ! Весели Коледни Празници!

26.   Благодаря на всички ви за споделеното мнение.
Много ми помогнахте да преосмисля връзката си.
Накарах те ме да "прогледна".
Без да омаловажавам ничие мнение, искам да благодаря
особенно на N5(25), N15, N16, N6. Вие ме накарахте
да се замисля за неща на които не обръщах много
внимание. Мисля, че връзката ни Няма бъдеще, а се
познава ме само от 4 месеца :) Въпрос на време е да
се разделим. Може би след празниците. И като стана
въпрос за празници - Весела Коледа и Щастлива Нова
Година на всички.

27.   Въпросе не е да ли ти е изневерила или не, въпроса е защо така е постъпила. Ако държи на теб, е можало да прояви разбиране и да празнува с роднини вкъщи. Мисля, че тя не държи на теб, иначе не би ти го причинила.

28.   Авторе, прочетох само историята, без коментарите и бих те посъветвала да не се занимаваш с това момиче. На нас с мъжа ни много често ни се е случвало такова нещо и или не сме празнували, или сме празнували друг ден. Всеки ден може да бъде празник, ако човек се обича. Никога не бих се обадила на бившия, имам достатачно приятелки, но иначе ми се е случвало и Коледа дори да прекарвам сама, но не съм се обаждала на други мъже.
Не само те е унизила, но най-вероятно и ти е изневерила. Зарежи я, защото е дребнав човек да ти връща за такива неща, с нея не можеш да градиш общо бъдеще.

29.   Здравей отново, Авторе, аз съм 5 и 25. Подкрепям напълно №28. Защото и аз 20г съм работила на дежурства, явно както и ти. Съпрутът ми е бил сам дори на първата НГ с приятели. Сутринта дойде да ме прибере и от там отново отидохме при приятели. Това се е случвало години на ред. Случвало се е когато се роди детето и ми мина майчинството да е с него при неговите родители с детето, както и на мен. За мен е било важно да се разбираме, да вървим и гледаме в една посока. Празниците са винаги, когато сме заедно. Не е за теб това девойче- за мен не изживян пубертет. Намери си девойче, което е стойностно и оценяв постъпките и се разбирате и Да не го мързи както настоящето. Весела Коледа отново!