Давах му цялата си душа в продължение на години
Аз му давах цялата си душа в продължение на няколко години..

Той казваше, че ме обича, но днес е с друга..
Той не даде нищо за мен, нито картичка, нито нищо..
Искаше от мен всичко, секс най-вече, подаръците ми не го направиха по-добър, казваше ми "благодаря", но той не пожела да ми подари и едно цвете.

Знаеше, че съм студентка, че ми е трудно, но не направи нищо, за да ми е по-леко, или поне само подкрепа да ми беше дал, и макар по-възрастен от мен с 5години, той искаше аз да отида при него, а после ме обвиняваше...
Не мога повече..
Давах всичко за него, с нежни чувства се отнасях като с малко бебе, но той се подигра с мен и сега нека е щастлив с друга..

Коментари

1.   Авторке, стига си драматизирала. Просто продължи напред. Няма никаква гаранция като тръгнеш с някого. Аз бях любовница на женен мъж по време на целия си студентски живот. Самоиздържах се с много работа, учих и редовно и едвам смогвах. Често „забравяха“ да ми платят заплатата и буквално съм гладувала, докато той даваше буквално по 50 хил. лв. за почивки с неговото семейство в разни екзотични места, купуваше бижуда на съпругата си, разни джаджи за децата си, а на мен не смееше да купи и едно цвете от страх да не надуши жена му. Питаш ли какво ми е било, но нито веднъж не съм се питала, защо не ми бил помогнал. Всеки си е отговорен сам за живота си и всеки доброволно ходи с някого, но няма гаранция нито за щастие, нито за доживотна връзка.
Хвани и се стегни и не чакай разни мъже да те правят щастлива и да ти помагат. Само ти можеш да си помогнеш.

2.   Той не заслужава сълзите ти. Пълен простак и егоист е, добре че си разбрала... може би не по най-добрия начин, но все пак... По-добре сега отколкото късно.

4.   Ами нека, с мъжете не трябва да се държиш като с бебета, защото те не са. Трябва да ги караш да те преследват постоянно, а не да им подаряваш душата си.

5.   Понеже си давала цялата си душа, си го УДУШИЛА!

6.   Наи- лесно е да кажете :тои я задушил, тои тва тои онова, ами монетата има 2 страни.
Весели празници

7.   Явно не си му давала отзад.

8.   Хахаха, как ги измисляте? ! Номер 5 ме разсмя, макар че на момичето едва ли й е до смях в момента.. :-)

Мммм, авторке, може да звучи банално, ама трябва да го преживееш! Просто бъди над тези неща. Животът продължава, винаги някой е наранен, но това не означава, че трябва да се въртиш в кръг месеци /години/ наред и да оплакваш някого или нещо. Нямаш никаква полза да го правиш. Казваш си, че е било за добро и продължаваш напред. Това е.

9.   Обади му се! Разкажи му за чувствата си, нека знае!

10.   Айде стига рева! Мойта, когато тръгна да мре - кой беше до нея? По болници, по хирурзи, подкупи, пътеки... Се муа! Като се наду като плондер и стана красива като блатна жаба, кой я поглеждаше - сал я! Като не можеше да имаме деца, кой я подкрепяше и и беше опора - пак моя милост! Е, добре и когато всичко си дойде на мястото - здраве, деца, къща, пари, коли... какво направи? Капка благодарност? Уважение? Честност? ... амиии! Хвана се с... олигофрен! Пълен! Неук, невъзпитан, прост, груб, нагъл до безобразие! Да ми се прави на приятел, да ми спи в леглото, да ми яде на масата, да ми пие от ракията, да ме гледа в очите, за зад гърба ми да бърка в гащите на жена ми? ! И накрая какво направи? Поигра си с тебе, вдигна си гащите и си замина при жена си и детето си! А ти продължи да се влачиш след тоя боклук! Без срам, без достойнство, без уважение към себе си, мъжа си, децата си и околните! Разби ми живота, жено! На дърти години да си рестартирам живота! Любов? Благодарност? Уважение? Доверие? Айде нема нужда, нека младите и заблудените си вярват, докато не си получат своята горчива порция от живота. Амин!