Кой от двамата да избера?
Здравейте!
На 21 години съм, студентка в голям град. Много съм объркана. Разказвам накратко. Ходих с едно момче 2 години и половина, да го наречем Т. Много се обичахме, и двамата никога не сме изпитвали такава любов, а и хората около нас ни се чудеха, бяхме като едно цяло, през повечето време живяхме заедно.

Миналата година започнахме много да се караме и се разделихме. Аз страдах много и през това време имаше един приятел, който беше до мен в трудния момент. Нищо не се е случвало между нас, но когато месец по-късно Т. поиска да се съберем, аз се колебаех между двамата, макар да знаех, че със втория нямам бъдеще.

Накрая реших да си остана със Т., но нещата вече не вървяха, бяхме заедно още няколко месеца, през които се разделяхме и събирахме много пъти все по мое желание, защото се бях отдръпнала от него и не се чувствах щастлива, не ми се правеше секс с него, исках само да се гушкаме постоянно. Но след това не издържах без него и се връщах.

Всеки път, когато се разделяхме за пореден път и двамата плачехме много, страдахме, много се обичаме, той винаги ме е подкрепял във всичко и не се отказа от мен.

Преди 2 месеца срещнах едно момче (А. ), той много бързо се влюби в мен, аз първоначално се дърпах, но после и аз се влюбих. Бяхме нон-стоп заедно, правеше ме щастлива, правеше всичко за мен, на мен ми беше много хубаво с него, но все пак мислех за Т.

Пропуснах да спомена, че и тримата учим в един град. В момента аз съм си в родния град. Със Т. не сме се чували и виждали повече от месец, той е много наранен и ме помоли, докато не реша да не го търся. С А. си пишем всеки ден само по 1 час, такива са обстоятелствата в момента. И той чака да реша, обича ме, иска сериозно бъдеще с мен. А аз съм супер объркана, не знам какво да направя. От едната страна е според мен голямата ми любов Т., с който имаме изградена връзка, общо минало, обичам го, все още плача за него почти всеки ден.. от другата страна е човек, в който съм влюбена, който се държи прекрасно с мен, прави ме щастлива, чувствам, че мога да го обикна, но знам, че няма да е така, както съм обичала Т. Страх ме е един ден да не съжалявам за решението си и да се вайкам, че съм изпуснала голямата си любов. И тримата сме на една възраст.

Моля ви, посъветвайте ме какво да направя, кой да избера?

Коментари

1.   Еееее, никой тук не може да ти даде съвет за такова нещо. Стоиш пред най-важното решение в живота си и е безумно да очакваш непознати хора да ти дадат съвет. Единствено ти сама можеш да решиш. От сърце ти желая да вземеш вярното решение!

2.   Аз съм почти в същата ситуация, но колкото и да ги обичаш сърцето ти тегли само към един! Него обичаш повече, за него се сещаш първо, а с другия си само защото не искаш да го нараниш, само защото имате минало и моменти, които няма да забравиш.

3.   Продължи на нпред, зарежи миналото и странната сериозна връзка. Отдай се на бъдещето, на любовта и удоволствието, не бива да те е страх че ще останеш сама!

4.   Избери голямата си любов, щом плачеш за него и то всеки ден...
Според мен няма да съжаляваш! А пък и ако той наистина те обича няма какво да му мислиш! :)

6.   Ами като избереш някой му кажи! На нас също!