Да отида ли?
Здравейте! Искам съвет. Дано получа.
Аз съм една наивничка. По принцип съм супер недоверчива личност и трудно някой може да достигне до мен, но сега просто съм се предала отвсякъде. Аз съм на 28 и съм девствена. Това започва много да ми тежи. Защо не съм спала до сега с мъж - не знам. Просто не съм. Искам да се приключи с това.
От няколко месеца започнах да си пиша с един турчин. Той иска да ида при него. Наясно е, че съм девствена - не било проблем за него.
Аз знам, че ме иска само за секса( въпреки, че ми обяснява някакви други неща )... и се чудя дали да не ида и да приключа с тая история...
Объркана съм. Харесва ми външно... , реално не го познавам. Дори ме попита дали искам да запазя девствеността си. За какво да я пазя? ! Хем искам да ида, хем ме е страх...
Допуснах го прекалено близо вече. Мисля, че мога да се възползвам от момента. Ще ми направи услуга...
Не знам какво да мисля и правя. Той е супер настоятелен вече. Аз също се чувствам като разгонена кучка... Все пак ме е страх да ида... , а искам...
Не зная как успя да ме омотае, но почти съм клъвнала... От друга страна ми е странно да бия 300 км за единия секс. После се замислям, че какво толкова има? То си е човещинка. Той ме харесва, аз него също.
Според вас струва ли си? Има ли смисъл в този риск ( все пак е турчин )?
Моля, без обиди - няма да ми помогнат, трябват ми съвети!
Благодаря Ви!

Коментари

1.   Много ми е чудно от къде все ги намирате тея :Д
Ако очакваш нещо сериозно, недей отива.
Ако ти е само заради секса, отивай ако искаш... ама то и в БГ можеш да си го намериш това.

2.   Недей заради просто секс да го правиш ако толкова е зор го направи аз лично ако си намеря девствена жена бих умрял от щастие!!! М23

3.   Скоро момиче писа относно дали си заслужава да отиде и да се запознае с турчина, който и замайва канчето по интернет. Прочети там относно това. Друго: как въобще ти идва на акъла да биеш път до Турция, само за да може някакъв рязан чичка да те...? Ми отиди на дискотека, напий се, хвани се с някой, направи го. Дори това е по - сигурен вариант от това девственица, моля ви се, да ходи до Турция, за да го направи. Момиче, ма то е плачевно твоето. Я се съвземи малко!

ТТ

4.   абе я не се излагай, мани го тоя резняк. Къде ще ходиш да те зароби да станеш проститутка в чужбина. Малко ли са тука мъжете, които ще те освободят от тая психическа тежест. Ето аз например съм готов на момента. Много съм мил, нежен, абе всичко най.

5.   Е не, тази тема толкова ме застреля, че даже не знам как да коментирам. Толкова пазене, толкова чудо и накрая - да ходя ли при турчина от интернет? Ми... щом те влече...

6.   здравей, имам позната на 32, която е девствена. и тя имаше такъв период когато тва адски и тежеше, решаваше да го направи с някой само за секса, но той се оказваше пълен простак. това се случи сигурно повече от 5 пъти и тя се отказа.
според мен много ще съжаляваш ако го направиш само заради секса!! първият път е специален и трябва да уважаваш тялото си. тва едно
а за момчето турчин изобщо спри да му пишеш!!! ще спиш с него и после кво??? поне гледай парвия път да е с някой, който ти е наблизо ако не друго!! толкова ли го познаваш, че да му предоставиш тялото си, ами ако забременееш??
намери някой да му пука за теб.
и не на последно място - не искам нищо лошо да кажа за никой, но има много турци, които се опитват да вземат български паспорт, за да имат право да пътуват в европейския и да работят. така че имай и тва наум.
и защо да е проблем, че си девствена???

търси мъж, с който поне да сте приятели или да имаш връзка, а не да предоставяш тялото си да го употребяват ей така. че може и болест да хванеш.
в турция сама недей да ходиш, не го познаваш този човек. голяма простотия ще направиш - първо да спиш с някой само ей така без изобщо да го познаваш
и второ да ходиш на майната си и да рискуваш, за да получиш нещо, което може да имаш и в бг

7.   Нема нужда да биеш толкова километри кажи само от къде си и с наи голямо удоволствие шта оправя та нали за тва сме хора на тоя свят да си вършим услуги. Хектор

8.   На мен ми изглежда леко съмнително, даже страшно. Защо не дойде той при теб? На 28 си и си още много млада, а може да се замесиш в ужасна неприятност! Не познавам човека, може да греша, но пак си е притеснително ти да ходиш там (в Турция ли става въпрос? ). Също така ми е чудно - никога ли не си имала връзка с момче? Щото с едно момче рано или късно темата за секс би се повдигнала. Съветът ми е ако ще правиш нещо да го направиш с човек, за когото след време няма да съжаляваш (дори и да не ти хареса, ако е със свестен човек, няма да съжаляваш).

9.   Ако е за едното е*ане не си струва. Ясно е, че искаш просто да се оттървеш от девствеността си. Но според мен това не е начина. Моя съвет е да не контактуваш с него няколко дни и хубаво да си помислиш, защото ми се струва, че мн. едностранно гледаш на нещата... Преди да вземеш каквото и да е решение си помсили мн добре, защото не дай боже стане нещо ти ще си носиш последствията...
А и не мисля, че един интелигентен мъж би ти се потигравал за такова нещо. Това, че си девствена не е чак толкова страшно. Спокойно.
Успех

11.   я не се излагай 300км за секс с непознат боже няма смисъл първия път да е без любов и тръпка по-добре си вземи вибратор!

12.   Не стига, че иска ми и да си ходела.. хахаха

13.   Щом иска да запази девственноста ти, твърде е възможно да те обладае анално. Не се скандализирай, това е практика при тях, както тук - да ядем банички за закуска.
Едва ли някой заслужава такъв първи път.
Здравия ти разум не те лъже - не си заслужава.
Да не говорим, че пред роднините си, може да се покаже в съвсем друга светлина.
Да не говорим, че няма да се обвържат с друговерец и ще изискват да се откажеш от християнството!
Да не говорим, че манталитета им е съвсем различен и ще се побъркаш, ако трябва да живееш сред тях. Колко българки знаеш, щастливо женени за мюсулмани?

14.   иди да ти разцепят задника рязаните господа

15.   Номер 1, намират ги, щото фейсбук е пълен с турци, араби и всякакви подобни, които си търсят шаранчета. Колко пъти съм получавала покани за приятелство, всичките съм ги отказвала. Мислех си, че всички това правят, ама на - явно някои съвсем сериозно си се връзват. То ако нямаше кой да се връзва, ония нямаше толкова упорито да се пробват. Ама глупавите девойчета бол...

16.   Подкрепям 15.
И мен ме преследваха направо такива, почна се дори от скайп и ме оставиха чак, когато си промених настройките. На първо място обаче искат да те зарибят да се омъжиш за тях, за да могат да дойдат в ЕС, ако ли това не стане, поне ще се наебат с неверница без пари, те нас ни имат за нисши хора, така ги възпитават и това не можеш да го промениш