Изневяра, Любов или?
Привет, името ми е В... А въпросното момче за което ще говоря е Н ...
Историята ми започва началото на лято 2012.. С Н не се познавахме.. Общите ни прятели ни запознаха и се привързахме един кум друг. паснахме си идеално, всичко вървеше по вода.. Но.. Има едно ‘’но’’.. Онази лятна вечер докато седяхме в колата и се наслаждавахме на звездите и си прекарвахме уникално, той на другия ден направи нещо ужасно.. В продължение на една седмица той спря да се обажда, да пише, да идва.. Като цяло все едно потъна в дън земя …И това доведе до неговата нова връзка.. Една вечер като влязох в Фейсбук видях, че той се беше обвързал.. Това ме нарани ужасно много той дори не беше споменал за това момиче.. Може поне да каже, но той реши, че няма нужда.. Беше ми много гадно през този един месец докато те бяха заедно.. Като видя той как я целуваше и гушеше, ми се кусаше сърцето.. Едвам се здържах да не се разрева пред приятелите ми.. Но мина и това той скъса с въпросното момиче ии…Пак се върна при мен.. Аз много го обичах и му позволих отново да се върне в живота ми.. Четири месеца всичко беше перфектно … Нямах ден в който да съм в лошо настроение … Всеки ден се виждахме, чувахме, пишехме …Идваше дори за една минута само и само да ме види … Просто се чувствах на седмото небе…. И след известно време той направи отново същото.. На нова година той пак реши, че трябва да ме нарани…И пак не ми каза…Неговите приятели ми казаха, че той си има друга.. Бях тотално съсипана.. Не знаех какво става….. Той просто спря всякакъв контакт с мен спря да ме търси и каквото и да е било … И сега от двадесет дни няма вечер през която да не съм заспала със рев … Просто се чувства ужасно използвана и съсипана…А не него не му пука.. Дори не се сеща за мен..
Искам само да кажа на всички момичета ако някога им се случи подобно нещо никога не давайте втори опит на момчетата. … Защото е възможно да има и трети и четвърти и пети път….. Бъдете себе се и се дръжте…. Има много момчета на света… <3

Коментари

1.   Авторке, дано ти самата да си се поучила от грешката си - никога не бъди толкова лесна за един мъж. Човекът никога не те е обичал, дори не те е харесвал, просто си му била на разположение. Горе главата и мисли следваищия път. Вярно - мъже много, но само Един е правилният за теб и определено не е този тип.
Ева

2.   Секс правихте ли ?

3.   Проблема е, че не си негов тип... Така мисля аз...

4.   Жените са така устроени, че и трети път да се върне пак ще забравиш и простиш. Личи си че си малка, неопитна. както и момчето на което сега му е интересно да сменя момичета да пробва различни. Примири се че е такъв, захвани се с нови занимания-нов спорт, танци, пътувай чети книги и в един пролетен ден ще срещнеш някой по свестен който те заслужава и ще натриеш носа на въпрония Н който се изявява като разбиваш на сърца!

5.   Благодаря много за съветите :) ии да правихме секс.. И само при мисълта за това се сривам още повече..