Как да направя гадно на бившата ми?
Здравейте,

Аз съм на 21 години и имам приятелка вече 1 година, но напоследък имах съмнения че ми изневерява започна да се държи странно и студено, разбих и паролата на фейсбук и там се нагледах на всякакви простотии. Излизала с мъже от който има и нейни бивши даже е спала с един. Не съм я лишавал никога секса който правехме беше страхотен, винаги е казвала че ако се разделим ще се виждаме за секс. Постоянно казваше че ме обича даже искаше да и правя бебе.

Знам от седмица вече чаках я да си признае но когато един кораб започне да потъва никой не може да го извади, ясно е че трябва да я разкарам. Искам да е болезнено и гадно и да и дойде като гръм от ясно небе. Дайте идеи защото явно се мисли за най-хитрата а трябва да покажа че не е така!

Коментари

1.   Ами хвани я в изневяра. Дай й възможност да си уговори среща с друг на спокойствие. Смисъл такъв измисли си, че няма да те има или че ще пътуваш... нещо такова. Предупреди я няколко дни преди това, така че да има време да си направи уговорките и след това ако реши да прави нещо ще я хванеш. Но така си потъпкваш достойнството. Забивай някоя нейна приятелка, която знаеш, че лесно ще поддаде. Обаждай й се, пиши й, като и разказваш как с твойта нещата не вървят и всъщност винаги си харсвал нея.... Друго, което можеш да направиш е да започнеш да се държиш дръпнато. Заглеждай пред нея други жени. Демонстративно гледай снимки и порно с яки мадами. Отказвай й секс- това най-много дразни жените. А и така ще й смачкаш самочувствието. И след това й кажи, че вече не я харесваш и искаш да се разделите.

2.   Брат много ми се иска да те познавам ако има как да пишем много ще се радвам да поговорим аз самия съм мислил да разбия парола но накрая видях че няма смисъл дори да го правя а и нз как Мой съвет е понеже невиждам как мога да те намеря е да не се занимаваш дори тя никога няма да разбере че е виновна каквото и да е сторила постъпи като зрял човек и покажи безразличието си защото такива парцали незаслужават дори да ги мислиш пък камо ли да им отмъщаваш. Не си струва дори да го мислиш!
Горе главата и смело има за кого да съжаляваш като нз какво иска ще си го намери след време и ще те търси тогава

3.   Аз лично подкрепям н. 2, както и номер 1 в първото му предложение. Можеш да я хванеш в крачка и да ? се изсмееш, но не ? отмъщавай, използвайки други хора - не са ти виновни да ги тормозиш.
Можеш и просто да спреш да я търсиш и да скъсаш с нея.
Аз имах такъв случаи и постъпих така - просто го поканих на среща в едно кафе и му зададох въпроса „имаш ли нещо с ХУ“ и като чух лъжата, просто му казах, че съм срещнала друг и искам да съм честна с него, затова го оставям. Всичко хубаво....
Е в а

4.   Аз съм номер 2 подкрепям Ева ето ти и гледната точка на момиче не отмъщавай така ще мисли че ти пука и само би задоволило самочуствието си. В отношенията между двама не бива да се постъпва подло като нея защото е грях да объркваш някого и да го залъгваш. Може би си бил прекалено добър и тя е решила че си и сигурен. Пък и отмъщението само би те снижило духовно и един вид отиваш на нейно ниво. Дръж се като голям като не иска да е с теб да не те разиграва поне, зарежи я и си гледай живота има достатъчно много момичета които да опознаеш и да разбереш какви са и какво търсиш занапред. Отмъщението е отвратително грозно. Бъди мъж и се дръж като такъв.

5.   Най-много ще я заболи не някоя гадост, а съвсем приятелски да и кажеш, че са ти казали, че са я видели в крачка, да я накараш да си признае, но и да не си признае-казваш и че искаш да приключите и всеки по пътя си. Не я обиждай и не се карай, повярвай ми, ще те помни цял живот, защото друг така да постъпи едва ли някога ще срещне.
Животът е пред теб, ще срещнеш твоята половинка, но тази със сигурност не е.

6.   Аз също горя от желание да я убия и имам тази възможност но като помисли човек трезво не си заслужава вечно щастие няма за никои на този свят и те ще проливат сълзи помнете го пичове. Хектор

8.   Моят съвет е да не и правиш мръстотии, защото е подло и показва слаб характер. Просто забрави и това е. Замисли се ако на теб ти разбият парола на фейсбук примерно и ти виждат всичко лично- приятно ли ще ти е..? :)

9.   Мисля, че дамата ти наистина е по умна, защото на теб не ти стига ума да си измислиш сам отмъщението, а питаш хората.

10.   Само слабаците биха постъпили така, без никакво достойнство.
Тя е постъпила много лошо, разбира се, но може би не е била щастлива с човек като теб, затова така се е получило.
Говори с нея направо, както прави всеки разумен и зрял човек... Другото е загуба на излишна енергия и време.
А и отмъщението е подло нещо, ако искаш да го правиш, показва, че всъщност си на нейното ниво едва ли не.
Обикновено хората, които търсят отмъщение си въвличат повече негативизъм, отколкото искат да причинят на другия. Няма смисъл.

11.   Излизай с приятелките и ;)

12.   и да и говориш и да не и говориш тя те върти. А като четеш какво е правила ще ти става още по гадно. Казвам ти го защото имах същия случай като твоя. Но тогава тя живее при мен, даже не исках обяснения изхвърлих и багажа и не пуснах повече.

Доста гадно номерче е да и смениш паролата, слагаш и нейна по разголена снимка и поставаш на стената как се е срещала и чукала (око има такива извадки от разговорите и). Така всичките и познати ще видят какво к**ве е.

13.   Момче, разболяваш се от страшна болест -болезнена ревност, която скоро ще спреш да контролираш. С отмъщението само ще покажеш, че много страдаш и с това още ще я изкефиш. А и не забравяй, че всичко, всичко на този свят се връща, рано или късно ако не на теб лично, на децата ти. Много си млад и си далече от тези неща, но, повярвай така се получава. Не позволявай болката от пренебрегването да те победи и да те лиши от здрав разум. Грешката не е в "твоя телевизор", а в нейния. Тя е боклук/извинявай ако те обиждам/, а не ти. Не се приравнявай с нея и никога, никога не постъпвай така със следващото момиче, което ще обичаш, за да си върнеш за някакво си минало, защото рано или късно ще попаднеш на свестен човек.
За мен ако искаш да я нараниш по-безопасно за теб самия, просто и покажи, че не те вълнува вече, накарай я да се чувства нежелана така, както ти си се почувствал. Без да се издаваш, че знаеш каквото и да е. Защото ако се издадеш, тя ще знае, че го правиш от болка и това ще и хареса.

14.   Отмъсти й... като я забравиш и бъдеш щастлив :)

По добро отмъщение няма, повярвай ми!

Ан.

15.   Забрави я

16.   от автора: смазах я! ;)