Любов или наранено его?
Здравейте!

Не съм сигурна какъв отговор очаквам, но имам нужда да споделя с някой, който ще ме изслуша (прочете в случая) без да ме прекъсва и да ми казва колко е глупаво всичко.

Преди месец се запознах в интернет с момче от университета, в който уча. Първите дни всичко беше много приятно - говорехме си постоянно по телефона, пращахме си sms-и, пишехме си във facebook. Аз уча задочно и ми предстояха лекции => среща с него. И се видяхме! Срещата беше много приятна. Не беше съвсем мой тип мъж, но се чувствах толкова на място, толкова спокойна ... беше ми много хубаво. Изпрати ме до квартирата ми и толкова. Нищо - нито целувка, нито друго. Както и да е, реших, че е само първа среща и затова. На следващия ден го потърсих, както преди.

Всъщност, бях малко по-настоятелна. И мисля, че го поотблъснах с настояването ми да се видим пак. Но все пак втора среща имаше, както и трета. Не можех да спра да мисля за него! Проверявах какво прави в интернет, следях му публикациите и т.н. Наистина много го исках. Но нещо стана. След третата среща настоях малко повече отново и той ми каза, че не съм негов тип, и няма да стане нищо. Не искал нищо за една вечер.

От тогава съм като в дупка. Тъжно ми е, плаче ми се. Лекциите ми свършиха и се прибрах. Пак проверявам кога е на линия, и кога не е. Позабавих малко нещата. Спрях да го търся толкова често. Оставих му пространство. И изведнъж ... снощи (около седмица по-късно) ... писахме си някакви общи неща и аз как реших да му погледна профила ... видях, че е сменил статуса си на обвързан с някакво момиче. Така ме заболя! Толкова криво ми стана ... чувствата бяха толкова смесени - хем ми беше тъжно, хем ме хвана яд. Стана ми криво и се ядосах, защото уж не иска нищо сериозно, а само след седмициае вече с някое момиче. Не знам дали това е малко време или не ... но наистина се ядосах. И въпреки това пак мисля за него. Проверявам дали е в чата, мисля си дали сега е с нея и т.н. ...

Не мога да разбера дали съм успяла да се влюбя за това кратко време и малкото срещи или просто Егото ми е наранено. Не е имало нищо интимно между нас, но все пак ...Знам ли ...

Коментари

1.   Бе не знам, човек като няма проблеми и сам си ги създава. Той ти е казал, че не си негов тип жена с която би имал връзка, а не че изобщо не иска сериозна връзка с когото и да е било. Тъжно, но има и такива ситуации в живота, колкото и да сме красиви и приятни на някого все нещо не достига за да влезем в сърцето. Приеми го и продължи живота си, спри да се вманиачаваш и надяваш по този човек и ще се оправиш

2.   Ще го преживееш, не е нито първия нито последния :)

3.   времето лекува всичко

#

4.   Според мен си влюбена, но не разбирам, след като не си негов тип жена, защо е излизал с теб изобщо, може би е искал той да си начеше егото.
Единственото което ще е най добре да направиш е да положиш усилия и да спреш да мислиш за него, защото очевидно няма да си щастлива така.

5.   познато скъпа. аз така се запознах с едно момче от квартала - понеже квартала е бая голям и не се засичаме. и почнахме - кино, вечери, кафета около 2 месеца. изведнъж всичко секна. мин седмица гледам във фейсбука обвързан и всичко рухна над главата ми. но не бой се врeмето лекува. ще намериш по-добър помни думата ми ;)

6.   Не виждам някакъв проблем в цялата ситуация, доста незрял пост бих казала. Наумила си си, че си срещнала най-интересният мъж на света и го следиш като някоя тийнейджърка. Ако е имал интерес, нямаше да се налага да го дебнеш/доста жалка постъпка/.
Ако искаш връзка, първо трябва да можеш сама да си правиш веселото, да имаш повече самочувствие и да знаеш, че за да имаш един мъж до себе си, трябва той да се потруди за да те има, ако разбира се ти имаш какво да предложиш? А ти имаш, нали? Бъди дама, а не лека жена!