Какво ви е мнението за двойката''Скорпион-Рак''?
Здравейте, може би ви е омръзнало от подобни теми, но ще ви питам и ужасно ще се радвам да чуя мнения, ако сте имали подобна връзка, на мен ми предстои нещо такова и затова ви питам. Той е скорпион, а аз рак и според хороскопа съм чела, че е една добра комбинация, но все пак ми е любопитно, ако сте преживели нещо подобно да ми кажете как е. Благодаря ви за отделеното време и съответните отговори, приятен ден от мен. (:(:(:

Коментари

1.   мнението ми е да не се вкарваш в излишни филми с тея зодии, а да опознаеш човека до себе си!

3.   Отскоро чета за зодии, така че не разчитайте много на моето мнение, но аз да си го кажа. И скорпионът и ракът са все чепати характери. Много ще е динамична и страстна тази връзка. Само едно дете овен ви липсва и ще станете семейство "Star wars" :).
Иначе от опит- най-добрата ми приятелка е рак, а бившият и приятел беше скорпион- тя си е по-принцип леко завеяна и практична като повечето раци, а той постоянно искаше нещо необикновено да изпробва, на нови места да ходят. Тя взимаше много трудно решения- най-вече като ходи да пазарува, а пък той светкавично решаваше всичко. Затова спряха да пазаруват заедно, и ме натириха мен да ходя с нея по магазините. А на мен като Водолей не ми пука какво купувам и какво не и ми беше същият ад като на него:Д. Иначе сподели, че сексът е бил невероятен, ама това си е повече до опит, не толкова до зодии. Дано съм помогнала някак.

5.   Аз съм скорпион и изобщо не вярвам в зодии, но жените раци наистина ми харесват, а и те са ме харесвали. Момичето, което до момента е оставило най-трайна следа в сърцето ми, също е рак. При всеки обаче е индивидуално, гледам човека насреща, а не каква зодия е. Единствените, с които много внимавам са телците, и мъже и жени. Познавам доста такива и с изключение може би само на един, останалите са ми изключително антипатични. Въпреки всичко обаче гледам да не съм предубеден, защото както казах всеки човек е различен. Така, че не си пълни главата със зодиаци и други подобни измишльотини, а гледай твоят човек какъв е, как са държи, какво прави и т. н. Ако наистина се харесвате, зодиите нямат значение.

6.   Това е може би възможно най - глупавото сравнение.. Какво общо имат зодиите това са някакви бабини суеверия и т. н.. Зодиите нямат нищо общо в каквото и да е било!!

7.   ???
Това винаги ми напомня на ситуацията, в която двама души имали прекрасна връзка, споделяне, общи интереси и прочее, накрая решили да отидат на астролог, той им казал, че зодиите им не са съвместими и те взели, че се разделили. Аз също се интересувам от асртология и зная доста неща, но общо да питаш дали скорпион с рак си отиват е повече от тъпо. Кажи поне асценденти, планетите в кои домове са и т.н. И дори тогава пак ще ти кажа, да видиш какви общи интереси имате, какъв светоглед, мечти и бъдеще, пък тогава другото. Да не говорим, че хора, родени в един и същи ден, място и с минути разлика (моята дъщеря се роди една минута преди едно друго момиченце и съответно за с еднакви зодии, асценденти, планети в еднакви знаци - всичко). Но ще живеят в различна среда и някак-си е нормално да станат различни хора. Схващаш ли какво искам да ти река :)

8.   ПРЕДИ ВСИЧКО това са ДВЕ ВОДНИ ЗОДИИ, така че би трябвало да си паснат, ако нямат някакви други "ранени" планети. Не е мястото да питаш тук, виж по сайтовете за хороскопи. И двете зодии са потайни, влюбчиви, еротомани -но прикрити, чувствени в секса, това не са елементарни зодии, не са зодии на празните емоции. И двете зодии са много раними, трябва да внимават да не се взаимонаранят. Ако питаш за примери от живота, познавам само един, роднини, които вече са баба и дядо, възрастни хора, мисля, че бракът им е над 40 годишен. Принципно, тези зодии не допускат във връзката изневяра, не че всяко правило си няма изключения. Биха могли да са интересна романтична двойка :)

9.   Присъединявам се към общото мнение, че зодиите не са от значение... само виж колко различни са дори хората родени на една и съща дата. Въпросната двойка, обаче в обърнат вариант - жената скорпион, а мъжа - рак, са моите баба и дядо. живяха в разбирателство и обич заедно 54 години.