Разстоянието е проблем
Здравейте!

Момиче на седемнадесет съм. Обичам момче, с което се запознах в интернет и се видяхме само няколко пъти, защото живеем далеч един от друг.

Проблемът е, че между нас не може да има нищо заради разстоянието и и двамата го знаем, но чувството не е особено приятно. Самонаранявала съм се. Не мисля, че някога ще мога да го преживея. Благодаря на всеки, който ще отдели от времето си! :-)
Надявам се да не се сблъсквам със злобни нападки.

Коментари

1.   Скъпа, не обичам да поучавам тийнейджъри, но в твоя случай не се стърпях.
Разстоянието не е проблем. Може би вие самите сте проблема. За една голяма любов разстоянието не значи много.
Нека ти разкажа нещичко за себе си.
Имам връзка от разстояние вече година и половина. За това време се видяхме пет пъти. Всяка среща беше едно чудо и се разделяхме още по-влюбени. Когато сме разделени разговаряме доста и се опознахме много добре.
Чувствата ни не само не намаляха, но се и засилиха с времето. Ще трябва да чакаме още година и половина, за да бъдем заедно, но зная, че ще се справим, защото имаме любовта и взаимната си подкрепа.
Това, което искам да ти кажа е, че любовта не признава пречки, когато е истинска. А ако не издържи на трудностите, значи не е била истинска и не трябва да съжаляваш... Изпитанията са пробния камък за любовта и повярвай ми, ако заради разстоянието си отидат чувствата, бъди благодарна, защото тепърва ти предстои да срещнеш ТВОЯ човек
Прегръщам те силно

3.   За това си пиши в интернет само с момчета от твоя район :)

4.   "на седемнадесет съм. " "Самонаранявала съм се. "

и ---> "Надявам се да не се сблъсквам със злобни нападки. "

На каква основа? ! Погледни реално, не те нападам, просто те питам - ти смяташ ли, че човек, който е способен да се самонарани е способен да обича и зачита. Изобщо дорасъл ли е за тези неща, след като все още "решава" проблемите със самонараняване.
Да зачита родителите си. Защото когато браздиш ръцете си, ти рискуваш да докараш безсънни нощи на майка си!

И следващо - смяташ ли, че ако се нараниш изобщо променяш нещо? !

П. С. Ясно ми е, че коментарът ми нищо не ти говори и ще си помислиш, че те нападам, но помисли - нямам повод и причина. Опитвам се, чрез тия въпроси, да ти покажа нещичко. :)

5.   Обичай и това е всичко. Другото ще си дойде само.

6.   Нищо не е проблем, Нито разстояние, нито време! Няма проблем има подов за нежеланието и това се изтъква.