Как да си върна любовта му?
Здравейте, аз съм момиче на 25 г. за пръв път пиша в сайта, но съм много отчаяна искам да си върна любовта на приятеля ми. Заедно сме от 4 г. като сме се разделяли няколко пъти защото той работи много и аз много го ревнувах, а и да си кажа честно всеки път си знаех че ще се върне пак при мен и, че и да търси няма да намери по-подходяща от мен.
Само, че последният път когато поисках да се разделим той се съгласи и каза, че щом това искам той няма да ме насилва да съм с него. И не ме потърси цяло лято, тогава аз започнах да му звъня, в последствие разбрах че се е запознал с друго момиче. Направо полудях от яд. Аз направих всичко възможно да ги разделя, но наши познати ми казаха, че били много влюбени. В крайна сметка успях да си го върна, няма да споменавам как. Разказваха ми как пак се е опитал да се върне при нея, как още били лудо влюбени, но тя не искала да ни разделя и сега уж били скарани. Сигурна съм че го е направила нарочно за да го озлоби още повече към мен!
Моля ви дайте ми савет как да го накарам да се влюби пак в мен. Уж ходим на почивки, подарява ми подаръци, но не е същия, а не мога да го пусна да си отиде! Не мога да живея без него, а и тя е много красива това още повече ме смазва и ме кара да го ревнувам! Искам да разбере най накрая, че тя нямя да може да го обича така както аз!
Моля за съвети, а не за упреци!!!

Коментари

2.   Даже тя да не го обича повече той може да обича нея повече от теб. Любовта е нещо специално и неможеш току-така да спреш или да започнеш да обичаш. Колкото и да не искаш да те опрекваме трябва да знаеш, че все пак ТИ СИ ГО ОТРЯЗАЛА! Колкото и да ревнуваш не можеш да си позволяваш да го притискаш по този начин! Той може да е влюбен в нея. Дай на човека да диша!!
Yo-Yo;*

3.   След като толкова пъти сте се разделяли на него вече му е писнало затова ти е казал, че няма проблем, след като ти си пожелала да се разделите по необясними за нас причини.. и той се е влюбил в друга.. той може би вече не те обича и между вас седи другата.. по-добре ще е да си поговорите и той да ти обясни как стоят нещата.

4.   Какъв съвет чакаш? Остави момчето да реши кое е най-добро за него. За себе си видя до къде можеш да го докараш, но това не значи че трябва да се месиш и в неговия живот. Виждам ревност, егоизъм и завист- кофти комбинация

5.   ами аз мисля, че ти си егоистично настроена, а каруцата вече се е обърнала! Сори, но според мен хората се обичат, пусни го на свобода, а знаеш, че ако те обича ще се върне

6.   Ооо не и го оставяй!
Все пак 4 години не са никак малко, може би имате нужда от малко разнообразие, укрепете връзката си!
И кво като е красива, всяка жена е красива не се подценявай!
Успех и дано си го върнеш

7.   Молиш без упреци, ама по тая тема друго освен упрек не може да се напише, извинявай... Заслужаваш си всички упреци, жена на тия години да се държи като че ли е на 13, би трябвало поне малко да се засрамиш.

10.   Няма начин. Забрави за него. Само се терзаеш излишно. Няма такъв филм "да се влюби отново". Остави го да си живее живота, а ти живей своя. Лятото има толкова изкушения, че ако само едно момиче е с него, ехе, вярвай си.... само виж по морето какво става. Забрави го, не се измъчвай! Мъжете на неговата възраст ги интересува секса, какво ти влюбване! Живееш в турски сериал!

12.   Незнам формулата за повторно влючване, но на мен ми се случи след като бяхме ходили 3 години да се разделим за няколко месеца с приятеля ми и следващите чуства които изпитвахме бяха толкова по силни че все едно преди не е било любов.... не мога даже да го опиша.. Така че не се отказвай, показвай му че го обичаш, опитай се да не го ревнуваш, защото ревноста убива любовта... това че другата е хубава, абсолютно няма никакво значение - от опит!!!
Успех :)

13.   Хайде хвани и си прочети историята още веднъж ама съвсем безпристрастно. Просто не си стойностен човек. И това момче явно не е, нго умно за да седи при теб. Гупаво ти е мисленето. Не знам какво те кара да си мислиш, че няма да намери по-добра от теб, но явно, че е успял. Защо пречиш на момчето да е щастливо. Махни се от там и си поеми своя път, но преди това се постарай да се промениш- като мислене и поведение. До тогава никога няма да си щастлива с никой.

14.   Според мен пък има все пак спасение, ако той е спрял да се вижда с нея сигурно ще я забрави. Очи които не се виждат се забравят и все пак с теб е бил толкова години не с нея!

15.   Побьркали сте момчето бе девойки. Като толкова много го обичате и 2-те, земете го оставете на мира и да си намери някоя която що го направи щастлив, а не див.

16.   Съгласен съм с номер 13 ще се докараш до там че да е с теб от съжаление, ако вече не е така!