Как да я изненадам приятно?!
Здравейте на всички! Реших и аз да се обърна за съвет към вас.. Моята история е следната: На 20 години съм и съм си харесал едно момиче безкрайно много.. Споделих и всичко, което чувствам.. Но не получих отговора, който толкова много исках.. Странното е, че не спира да ми казва как съм единственият, който се държи толкова мило с нея.. Казва ми, че и е много приятно да си пише с мен и всичко най-положително - но не получавам това, което искам.. Не знам какво да мисля и какво мога да направя за да и покажа, че наистина имам огромен интерес към нея... Не мога да разбера дали това за "женски номера" да ме изпробва - или просто се шегува с мен.. Та въпроса ми е как да постъпя и какво мога да направя за да и покажа интерес, някаква приятна малко изненада нещо от старата школа? ! Надявам се наистина някой да драсне 1-2 мнения.. Благодаря предварително!

Коментари

1.   Ами какво да ти кажа, момичетата на тази възраст се радват, когато момче им обърне внимание, но това съвсем не означава, че те харесва! Може просто да се чувства поласкана от вниманието, което и оказваш! Едва ли са женски номера, но може и да греша! Ти не си писал дали се срещаш в ежедневието ви по някакъв повод или само си пишете чрез интернет! Не си писал и колко годишно е момичето! Но както и да е, не това ти беше въпросът! Най-класическото е букет с кутия шоколадови бобнбони, но пратени по куриер с картичка, в която например и предлагаш среща - уточняваш място, дата, час и се надяваш да дойде :)За тази цел обаче трябва да разучиш кога е свободна! Истината е, че ако дойде на срещата, и тя проявява интерес, а ако не - не мисля, че си заслужава да се бориш за нещо повече от приятелство между вас! Ако момичето е на 18-20 години мисля, че този жест ще е достатъчен! Стискам палци!

2.   Не мисля, че се шегува или изпробва. Мисля, че е прекалено културна и възпитана и иска да ти откаже без да те нарани.

3.   Опитай 1-2 месеца, без да си нахален. Не прави някакви подаръци, цветя и т. н. - рано е за тях и ще изглеждаш много отчаян. Ако до 2 месеца не станат нещата се откажи - показал си интерес, упоритост и че знаеш какво искаш, но все пак насила хубост не става. Успех!

4.   Внимавай, защото може само да си играе с теб. От друга страна не се отказвай още, но и не прибързвай!

5.   Всички правите една и съща грешка - казвате на момичето колко много го харесвате... това е най-глупавото. По тоя начин вече си й в кърпа вързан. Остави я малко да се бори за теб, ти по тоя начин си си разкрил картите... гледай за в бъдеще да не го правиш.