Той е от друг град и това ме изяжда...
Здравейте не знам за кой път ще пиша историята си тук и няма да я побликуват, но ще я напиша отново. Миналия месец се запознах с едно момче в connected2me смисъл стана малко объркано, но няма значение. Разменихме си скайповете и започнахме все по-често да си пишем. Аз съм на 15, а той на 16. Не е като другите. Много е внимателен, мил, различен, НО има едно ''но'' той е от друг град, който е на 300-350км. от моя много е наистина. Много искаме да се видим той ми обещаваше, че лятото ще дойде сега казва просто ''не знам'' или се опитва да отбягва темата. Полудявам като го няма на линия, откачам при мисълта, че той ще намери специалното момиче и няма да съм аз. Аз наистина се привързах много към него казва, че и той към мен. Важен ми е просто за пръв път става така с някой по интернет наистина. Много сме си говорили как ще дойде и ще ме прегърне и много други неща, но не искам това да са празни приказки. Не си ли пиша с него не си намирам място, сетя ли се колко е далече сълзите потичат. Не знам какво ми става отдавна не съм била в такова положение. Какво ми е? Какво ми става? Лъже ли ме? Много пъти съм му казвала, че това, което казвам е истина той казва, че и за него се отнася същото, но винаги е зает нещо и винаги вечер си пишем, а аз като глупачка стоя цял ден и го чакам да влезе, защото действително повече ми пука. Дайте мнение моля ви.. ще полудея...

Коментари

1.   Не се привързвай толкова много. Пиши си с него, ако искаш, но не таи големи надежди. Има голяма вероятност да останеш разочарована, особено като сте на такава възраст.

2.   Ако той те обича (наистина много), а и ти него.. нищо няма да стане. Колкото и далече да сте.. все някога ще се видите : )) За истинската любов няма граници знай!!

Аз живея на повече от 2 000 км (2225 ако искаш да сме точни) винаги намирам време за нея (момче съм) редовно си идвам когато имам ваканции или когато съм свободен и се виждаме и е много хубаво. Дори когато сте далеч 1 от друг или не се виждате всеки ден това е добре (поне аз така мисля)

1. Не си омръзвате.
2. Винаги има какво да си кажете и за какво да говорите.
3. С всеки изминал ден се обичате повече и повече : ))

Няма страшно спокойно.. рано или късно ще се видите (може да се гледате по камерата : DD Ако не сте го правили) и т. н.. Търпението му е майката : ))

Успех и не се отказвай от нещо толкова дребно като разстоянието :)!!

Най - важното е да се обичате (взаимно) всичко друго ще стане рано или късно!!

> НЕ СЕ ОТКАЗВАЙ ОТ НЕЩО КОЕТО ХАРЕСВАШ/ОБИЧАШ САМО ЗАЩОТО ТИ СЕ СТРУВА, ЧЕ НЕ Е ВЪЗМОЖНО ДА ГО ВИДИШ ИЛИ ДА ГО ПОЛУЧИШ <

= // J // =

3.   С бившия ми се запознахме в нета, когато аз бях на 16, а той на 17. Влюбихме се и въпреки че ни деляха 250 км и бяхме само 11. клас, той намери начин как да идва поне 2 пъти месечно при мен. Много ме обичаше това момче, беше готов на невъзможното за мен.
Така че зависи от човека! Не от парите, не от годините, не от километрите, а от човека.
Говори сериозно с него, изяснете се, заслужаваш го! :)

4.   Здравейте. Аз съм авторката. Пиша тук вече година по-късно. За една година ( и повече ) преживях доста. С него така и не се видяхме. Развали обещанието си, което много ме обиди. После започна да се държи студено и доста дълго преживявах това, но важното е, че го преживях с доста депресии и сълзи. Сега година по-късно имам човек до себе си (от моя град). Заедно сме от почти 2 месеца. Много съм влюбена и така. А това момче скоро ми писа пак и толкова ми се извиняваше за държанието си, но аз отдавна съм му простила и не мисля нищо лошо за него. Дано намери своето щастие и да дава и приема много любов :) Успех на всички.