Продължавам да страдам
Здравейте, знам че много от вас също са преживяли несподелена любов, но просто имам нужда да споделя и някой да даде ценен съвет.

Преди 7 месеца се разделихме с моя приятел. Той ми каза, че вече не ме обичал - обичал ме само като приятел. Бяхме заедно около 2 години, през които изживяхме невероятни моменти, които никога няма да забравя. Бяхме адски щастливи, живяхме заедно в определен период и имахме планове за в бъдеще.

Последният месец от връзката ни потръгна зле, той все се дърпаше и създаваше скандали от които после мен изкарваше виновна. Дойде и деня в който ми каза, че не ме обичал със сълзи на очите и как спрял да ме обича още преди 3 месеца, през които се борел да не се случва това и нямал смелостта да ми каже край.

Беше ми толкова тежко, че до ден-днешен не мога да се съвзема. Не отричам, че той остана като приятел до мен и не ме отсвирваше. Успях да контролирам емоциите си 2 месеца след раздялата.

От там нататък останахме уж приятели, започнахме да правим секс в продължение на 6 месеца. Той твърдеше, че един ден можело отново да бъдем заедно. От всякъде си личи, че той има чувства, постоянно ме търси, виждаме се почти всеки ден, говорим си и даже се караме сякаш сме заедно, а всъщност не сме.

Наскоро той замина в чужбина за неопределен период. Смятах, че с заминаването явно всичко ще приключи окончателно, колкото и да ми е гадно, но продължаваме да имаме контакт помежду ни, макар и по скайп.

Приятели, разбирам че със сигурност ще ми кажете, че съм луда и със сигурност имам надежди за да се съберем колкото и да страдам до ден-днешен. Искам просто да си изкажете мнението какво мислите за неговото отношение, спрямо мен и дали и вие сте имали подобна история в живота си. Благодаря ви за вниманието!

Коментари

1.   Преместих се в друг град заради мойта годеница, с която ходехме от 3 години, 2 месеца се занимавала с няккъв и то пред мен си е пишела по скайп-а и се виждала с него накрая я хванах, и тя ме заряза. Почна да се държи с мен все едно съм пумяр, гадно, надуто и лицемерно. Но аз и помагам повечето пъти. пари на заем и дадох после и ги опростих, яде ми от яденето докато съм на работа. И пак се държи гадно с мен, но аз все имам няква надежда като тебе.

И аз страдам непрекъснато, даже почти не мога да спя от 1 месец сме разделени. Тя не спи в нас(живеем под наем), виждам я 1 път седмично... И всеки ми вика да я забравя/зарежа но не мога, поне засега...

Мога да ти кажа само че не си сама :)

2.   Не е трябвало да правите секс след раздялата. Това само е подклаждало чувствата ти. Всичко ще отмине.... Продължи напред.... Потърси нова любов дори, тръпка... Помага.

3.   Според мен причината да се раздели с теб не е липсата на чувства. По това което описваш сте разделени само формално. Ако смяташ, че си струва бори се за любовта си!

4.   Според мен той е избързал като ти е казал, , че те обича само като прятелка. Понякога двама души, които са от много време заедно и са свикнали един с друг, си омръзват, търсят кусури в връзките им, не са сигурна в чувствата си... това е нормални, има такива периоди, наричат се изпитания на любовта.
Със сигурност те е обичал, щом все още те иска и те търси. Любовта му към теб е 100% истинска и чиста, дори и да те обича като приятелка. За секса между вас, по принцип е нож с две остриета, но може да бъде много сладък и изпепеляващ. Щом все още го правите, значи не сте се наситили един на друг, но не таи големи надежди, защото може да сте в края на връзката ви. Когато единият вече няма същите чувства към другия, нищо не можеш да направиш. Отначало ще ти е гадно, да... обаче после отново ще срещнеш друг, който ще те прави още по-щастлива.