Възможно ли е да съм гей?
Здравейте аз съм момче на 20 години добре изглеждам ходя на фитнес потдържам се както и да е имал съм доста приятелки до сега (повечето до 1 месец) правил съм доста секс със момичета, но незнам дали имам чувства към един приятел който се познавам с него от много малък (повече от 12 години)Нон стоп сме заеднно много добри приятели сме правим си бизнес излизаме си заеднно излизаме със момичета, но незнам дали имам чувства към него когато остане на саме с момиче и ми става гадно на мене, не мога да разбера може ли помощ?

Коментари

1.   Ти сам трябва да си отговориш на този въпрос - имаш ли сексуално влечение към този човек?
Възможно е просто да ревнуваш, защото не може да ти обърне внимание, докато е с момичета. Ти сам трябва да анализираш себе си. Ако искаш да се самоопознаеш би могъл и да потърсиш помощ при психолог и да се изясниш за себе си. Не вярвам, че някои тук може да ти помогне.

2.   От Автора:Много съм объркан не мисля, че е заради това, че не може да ми обръща внимание не вярвам и да съм вл. в него, защото имаше приятелка 1 година и 3 месеца и нищо нито ме гореше от вътре нито нищо всичко нормално после му откраднах аз приятелката и я оставих естествено пак нищо после 1 година пак ходи с едно момиче тогава много се скарахме и не се виждахме сега пак се виждаме, мене много ме харесват момичетата и то красиви момичета, но еба ги и ги оставям незнам... незнам иначе е много мил винаги се съобразява с мене и т. н ходим си заеднно на фитнес излизаме си и т. н, дано някои може да ми помогне срам ме е да отида на психолог...

3.   Добре де ти имаш ли желание да правиш секс с него? Представял ли си си го това и как се чувстваш?

4.   От Автора: Да представял съм си го, но знам, че никога няма да стане странно е защото неможе изведнъж да имам влечение към този човек от толкова години го познавам и никога не ми е било проблем... а той е голям мъжкар

5.   Хах аз съм имала подобен проблем с една приятелка.. даже едентичен накрая.. и аз си мислих че не мога да ревнувам от приятеля и защото тя прекарваше по-голямата си част от времето с мен.. но просто си имаше приятел и това много ме дразнеше.. Просто трябва да разнообразиш малко средата да не излизаш само с него или поне да не еосновният с когото излизаш.. аз така направих и установих че съм си нормална (м/у другото и аз си имах приятел по онова вереме. но просто чувствата към нея бяха "специялни") не си гей сигурна съм.. познавам много такива... и не избивай комплекси след като си готин наслаждавай се на жените ;) Надявам се поне малко да съм ти помогнала :)

6.   а според теб той дали е възможно да изпитва някакви чуства към тебе? да не би да усещаш някакви сигнали от него и за това да се объркваш, както каза отдавна сте приятели а преди не си изпитвал това чувство.

7.   педал си 100 %
иначе нямаше да ни занимаваш

8.   От Автора: Благодаря номер 5 помогна ми :)) номер 6 доста голям мъжкар е бъзика се постоянно с някви неща от сорта ще те еба и някви еи такива, но това са нормални неща преди 2 дена беше казал обичам те иуп едно такова тихичко го каза и аз изобщо не объркан внимание, но много се дразня направо от вътре полудявам когато излиза с бившата си незнам защо много се нервя иначе съм правил секс с доста момичета и преди време му бях откраднал едната приятелка, но само за 2 3 дена и това беше защото ми е най-добрия приятел все пак незнам объркам съм, не може да съм се вл. в човек който познавам от толкова години а преди даже не го навиждах като бях по-малък се молех да не идва до нас да излизаме и т. н може просто да съм превързан което ме съмнява иначе мисля за момичета особено за 1-вото момиче с което бях и което ми правеше най-яките свирки на света когато мастурбирам и почти винаги се сещам за това какви свирки ми правеше много е странно

10.   Омг, приятелю? Как може такива неща да пишеш за мене? Ние сме си просто стари приятели, но нищо по-вече, да не си и помислиш за секс със мен!!!