На кого да вярвам?
Здравейте искам да ви разкажа моита история: с приятеля ми сам от 3 години и няколко месеца живеем заедно. Във този блок, в които живеем, живее и едно момиче доста по малко от мене около на 15-16 години аз сам на 20 което е влюбено в приятеля ми от доста години. Това момиче постояно пускаше някакви слухове че е спала с приятеля ми, обаче аз не обръщах внимание тъй като тя тогава беше много малко на около 13-14 години но днешната младеж... направо нямам думи. Както и да е аз нищо не направих минаха една две години и един ден нещо бях полудяла слуховете продължава видях е и я питах дали всичко тва коет се говори е истина тя първо ми каза не после е притиснах и тя си призна всичко. Каза ми че са го правили 2 пъти той е викнал у тях когато съм била на работа, събрах ги двамата на едно място тя каза същото и пред него а той я удари и отрича до последно. Не знам на кой да вярвам и какво да правя аз мисля че наистина ми е изневерил иначе сигурно момичето нямаше да каже всичко това пред него. Просто не знам моля ви дайте ми някакъв съвет.

Коментари

1.   Сама казваш, че момичето го преследва от доста време. Такива жени не са тръпка на мъжете, напротив - ако една жена преследва мъж, той се чувства заплашен от нея и гледа да си няма взимане-даване с такава (ПРОБЛЕМИ). Разбира се, че ще продължава да говори глупостите си пред него - нали иска да ви раздели на всяка цена. Какво ? дреме, дали ще я бие, дори е възможно да изпитва удоволствие от това. Не знаеш болния мозък на такава. Нейната стратегия е да го зарежеш, а той да се разочарова от теб. Оставяйки сам ще е по-лесна плячка за девойката, а и като зажеднее за секс, няма дори на такава да откаже - все пак тя е причината за проблемите. Малката не е толкова глупава, да знаеш. Друг е въпросът дали ти няма да се окажеш глупачката.
Аз вярвам винаги на партньора си и при подобни обстоятелства най-много бих се усмихнала и поканила момичето за тройка - да видиш, как ще избяга като подгонена. Който се чувства застрашен от такава пикла, сам си е виновен.

2.   хаххаха това не ми беше хрумвало да и предложа 3 ка хах, не аз просто съм сигурна в едно че дори да е истина моя приятел никога няма да ми признае познавам го и знам че винаги ще отрича до край дори да е така.

3.   Ако знаеш, че не би ти признал защо се чудиш на кого да вярваш? ! Аз лично не бих толерирала гаджето ми да удари жена пред мен, особено 15- годишно момиче, ако ще и любовница да му е! Моят съвет е да поговориш спокойно и откровено с него и по реакциите му ще прецениш ситуацията, не само по думите. Една връзка се гради на взаимно доверие, и ако него го няма, що за връзка е това? ! А както ти каза номер 1, ако си сигурна в любовта му няма защо да се страхуваш от малката. Освен това отношенията ти са с него, не с нея, нали? Тя не е длъжна да дава отчет на никого за действията си, правилни или не.

Боби