Искам отново да съм до него
Здравейте, драги читатели :)
Имах 3 годишна връзка връзката ни беше много трудна, защото аз уча в друг град и е малко по сложно иначе сме от един град. Много се карахме, но когато се обичахме наистина се обичахме умирахме един за друг. Но един ден реши да ми кажи че иска да се разделим защото му писнало от тези караници задушила съм го.. исках да го вразомя но не успях той не искаше... Вече 3 месеца не сме заедно... В началото много трудно ми беше не мина 1 месец и всичко отихна болката намаля, защото започнах да се занимавам с други момчета... но аз все мислех за него.. тях отблъснах и пак започнах да мисля за него.. Той ми пишеше на 2-3 седмици един път да разбера как съм добре ли съм.. в началото когато си пишехме си изливах болката и той се отказваше да ми пише.. но постепенно спрях да му казвам колко ме боли... и винаги искаше да знае как съм добре ли съм.. А когато се разделихме думите му бяха нека малко време да мине и ще си останем приятели... не вярвах че ще сме приятели и до ден днешен не вярвам. Един ден една моя приятелка реши да му пише смс че си имам приятел и да не ме занимава, но уж от негово име, но всъщност никой нямах до себе си, мислех си за него... И тогава той ми писа и се скарахме.. след тази случка не си писахме доста време, но един ден говорихме по скайп дори, но не бяхме само двамата имаше и други приятели. И всеки ден умирам за него как искам да бъда отново негова... искам да си го върна... Та снощи той ми писа как можело да си останем приятели, добре ли съм... разпитваше ме за неща който се случиха след раздялата ни.. Не мога да го забравя, той ми беше първият и първата любов.. Незнам как да постъпя, искам да си го върна.. просто аз не мога да му кажа да се върне, искам само да го подтикна... защото аз знам че той ме обича... Единствената ми грешка е че когато бяхме заедно слушах една моя приятелка какво да правя.. да той не е цвете за мирисане защото пуши трева аз не го спирах, но това момиче ми втълпяваше в главата да му кажа да ги спря... така и направих и сега не е до мен... може би това е довело до повече скандали в последните месеци... Аз не мога да му кажа да пуши или не.. той си реша той сам се трови... но съжелявам... Просто търся изход да си го върна защото знам че има чувства... Защото той беше човека който копнееше повече за мен... Моля помогнете ми.
Благодаря!

Коментари

1.   Мда, когато си влюбен в един човек недей да взимаш съвети за връзката ви от други, защото подсъзнателно почваш да си вкарваш разни филми... и щом той иска да бъдете приятели, означава, че още те обича... Ситуацията е трудна, но го покани да излезете по "приятелски" вместо да си пишете и го целуни, но не в началото или по-време на срещата, а след това... ако не стане номера си останете приятели, недей никога да си затваряш вратите към хората, особено щом и ти го обичаш. Не се знае, може един ден пак да се срещнете някъде по-случайност и да почнете нов романс : )). Успех!

3.   Правопис, пунктуация. МНОГО хора като мен сигурно са се отказали да четат...