Малка ли е за мене?
Тя е на 14 години а аз 18 и скоро време мисля да и споделя колко я обичам но ми се струва че е малка виждам че ме харесва но ми се струва че е объркана а аз постоянно мисля за нея досега не ми се е случвало да обичам някоя така :/ нямам намерения да я вкарам в леглото знам че е малка за това но се чувствам много добре когато съм с нея и просто исам да е с мене :(

дайте съвети какво да направя

мислих да я оставя да порастне още малко но до тогова ще ме забрави :( а аз ще си живея с мъката :(

Коментари

1.   Не ти е малка, ако можеш да изчакаш 1-2 годинки със секса. Иначе над 14 г. тя може да има интимна връзка чисто законово погледнато, но не мисля, че е зряла за това. Има доста развити момичета на тази възраст, но има и такива, които не се интересуват от момчета и може да те отхвърли.
Ако усещаш, че има интерес към теб - ами просто най-банално, но ефективно я покани на кафе, подари ? червена роза и я питай дали иска да ходи с теб. Гушкане и целувчици са ОК, но всичко останало ще се наложи да отложиш, докато тя се почувства готова за това. Иначе... приеми, че може чувствата ти да не се споделени

2.   Не е малка!
Когато е била на 13, братовчедка ми си е хванала гадже на 18 през 1998г. до колкото си спомням. Разликата им е 5 години. Те бяха гаджета до 2010 и след това се ожениха през 2010. Сега имат син. Заедно са от 15 години вече!

3.   Не е малка!
Когато е била на 13, братовчедка ми си е хванала гадже на 18 през 1998г. до колкото си спомням. Разликата им е 5 години. Те бяха гаджета до 2010 и след това се ожениха през 2010. Сега имат син. Заедно са от 15 години вече!

4.   Не е малка, наскоро четох, че идеалната разлика в годините е 4г и 4 месеца :D Аз съм на 15, а приятелят ми ще направи 19 след няколко седмици. В началото ни беше странно и неловко, но се разбираме, приятно ни е заедно и сме щастливи. Щом я обичаш и го чувстваш, кажи и го, сигурно и тя те обича, но чака ти да и го кажеш първи. Не се отказвай от нея! :)

5.   Според мен не е малка. Аз съм на 16, а приятелят ми е на 23. :)

6.   Благодаря ви много за съветите окуражихте ме доста скоро време ще й кажа какво чувствам към нея поне да знае и на мене ще ми олекне :)

7.   " Чисто законово погледнато"???? №1, нещо си се объркал, да нямаш предвид 16, когато бракът е разрешен само със съгласието на родители, такова нещо като 14 години за загаджване и закон няма. ДО 16 години си МАЛОлетен, а до 18 - НЕПЪЛНОлетен.

8.   №4, това, което си чела за разликата в годините в един смешен сайт с тъпи статии, се отнася за възрастните хора, не за децата на по 13-14! Това си е чиста педофилия!

9.   Браво бе, надминахте и ромите, които се "женят" и раждат на по 16! Като чета този хубав сайт "Сподели нет" имам чувството, че с нищо не се различаваме от тях в това отношение, а уж били ТЕ необразованите. Тука виждам колко "образовани" са българчетата и деца, които пишат и правят секс на детска възраст 13-14-16! Господ да ви пази! №1, що за съвет! Ако имаш дъщеря, ще я посъветваш на 16 да прави вече секс? Нямам думи! Разликата само е, че АГ-болниците са пълни с българки на по 16-17 години, които абортират, а ромките на същата възраст раждат.

10.   Номер 7 - чети малко Наказателния Кодекс - сексът с лица, навършили 14 г. в България Е ПОЗВОЛЕН И НЕ Е ПЕДОФИЛИЯ, ако е доброволен. (чл. 149 следващи), но въпреки това съветвам автора да изчака. Кой ти говори за брак тук? Под 18 г. вече е много трудно за брак...

11.   Ами то си зависи от момиче. Има някои, които са по-зрели и по-сериозни дори и на 14. Има и такива, които ще са на твоите години, а ще са си пълни деца и лигли. Прецени според човека. Не виждам лошо да се пробваш. Все пак разликата не е чак толкова голяма. А ако се чувства готова и секс ще правите. Действай смело! :)