Разлика в годините
Здравейте търся мнения от странични хора. Аз съм на 21 години, добре изглеждащо трениращо момче. Едно момиче на 15 г. постоянно ме кани да излизаме, симпатично е момичето, но не знам, искам да изляза с нея, но пък ми е интересно как ще изглежда. Нямам никакви сексуални намерения, нито пък съм от типа хора, които искат да вкарат жената в леглото на момента, търся сериозни взаимоотношения. Като премахнем, всякъв вид сексуални и интимни неща от общото. Какво ви е мнението, ще бъде ли странно?

Коментари

1.   Авторе, не ви е голяма разликата, но имаш проблем, защото тя е под 18 г. За съжаление макар и физически зряли, такива момичета далеч не са жени в главата. Не си мисли, че ще можеш да изключиш сексуалното, ако имаш връзка с жена - тя физически си е развита и рано или късно ще ти се поиска повече. Ако обаче е незряла и сръдлива, такава жена може да ти навлече големи неприятности. Например е достатачно да докаже в полицията, че сте имали секс или цуни-гуни и да те закопчеят за блудство/изнасилване. Над 14 г. иначе може да има такова момиче интимен живот, но под 18 г. са защитени с това, че не е нужно да доказват насилието при изнасилване, а само, че е имало акт. Представи си сега да се скарате нещо... ще я лежиш.
Изчакай малко да порастне УМСТВЕНО. Не казвам да стане на 18 г., но поне на 16-17 г.

2.   Не мога да разбера защо всички казват, че ако момичето се ядоса за нещо на момчето, то ще отиде в полицията да подаде жалба.. Това не ми се вярва някой да го направи. Аз съм на 17, а приятеля ми е на 28, заедно сме от 2 години и е имало моменти, в които съм се ядосвала ужасно много за еди какво си, но никога не ми е минавало през главата да отида в полицията, за да му го върна.
А до автора, не ви е чак толкова голяма разликата, а и тя те кани просто да излизате, не се знае дали изобщо ще има нещо повече между вас.

3.   Не изобщо не е странно според мен.. Аз съм на 17 а приятелят ми на 22..

4.   Абе и аз познавам едно момиче на 17, което ме харесва, но баща й е полицай и не знам ако той пък не ме хареса, дали няма да ме накисне нарочно.

5.   Съгласен с първия коментар!!! Само с интелекта не съм съгласен... това или го имаш или не!!! Физиката се надгражда с течение на годините, но човек, ако си е глупав то той е до живот! Тук обаче говорим за психика според мен тя просто май не знае какво и се прави- пубертета говори вместо нея!!! Според мен и е още рано нещо по-сериозно...

6.   Авторе не се занимавай, както каза номер 1 едно като нищо да те арестуват. Намери си зряла девойка на 18, 19, 20 за да си нямаш проблеми.

7.   Аз съм на 26 а приятелката ми е на 16 :)

8.   момчето е на 14 години момичето на 15години-кой е блудстващия?

9.   Евала на момичетата, които не портят момчета си, но хайде дами - помислете - какво правим, ако утре например разберем, че приятелчето ни ни изневерява? Ами ако момчето ви зареже и ви нарани по друг начин? Най-лесно е с жалба в полицията и ще ви лежи 5 години, а после нека ходи да доказва, че не ви е насилил.
Не е рядкост и възрастни жени да правят такива магарии, но за разлика от вас, при възрастната жена в съда се искат две неща
1. Доказване, че е имало сексуален контакт/блудство
2. Доказване, че е било НАСИЛА.

Второто е много трудно и е причината повечето обвинения да се провалят. При съмнение - в полза на обвиняемия!

При момичетата и момчетата под 18 г. искат само точка 1. Достатачно е с две думи да сте целунали приятелката си под 18 г. в някое кафе и имате 100 свидетеля за блудство с непълнолетна.
Аз също съм имала връзка с пълнолетен господин на 17-18 г., но има достатачно слабоумни девойчета и жени, на които като им прищрака нещо... Само гледайте например развеждащи се жени, които настройват децата си против баща им, жени, които твърдят, че са били изнасилиени и такива работи - дайте на жените над 18 г. същите права като на тези под 18 г. и половината мъже ще завършат в затвора. Защо си мислите, че сте по-умни и уравновесени от големите жени?
Нека бъдем реалисти - ако авторът ми беше син или приятел бих му казала - далеч от непълнолетните мадами. Не знаеш, как ще се скарате, какво ще стане, но последствията могат за теб да са ужасни!

Номер 8 - никой от двамата, но в момента, в който момчето стане на 18 г., а момичето е още на 17 и нещо той сгази лука, тя може да отиде в полицията и е достатачно само да докаже, че е имало полов акт или целувка и да го вкарват в затвора за изнасилване/блудство, защото не се иска от под 18 годишните да доказват самото изнасилване, с стига да се докаже интимния акт.
Под 14 г. пък всеки акт е педофилия. След 14 г. вече не става дума за педофилия, но Законодателят защитава все пак младежите до 18 г. особено строго.

Умните мъже тези неща ги знаят. На мен като момиче ми беше редовното измъкване в дискотеката да казвам, че съм 1-2 г. по-малка. Умните мъже веднага бягаха, защото знаеха, с какво се заемат, а глупаците продължаваха...тогава се обаждах на братовчедите си. Момичета под 18 г., много лесно можете да вкарате притяелчетата си в затвора за изнасилване и ако съм мъж никога не бих докоснал момиче под 18 г., дори целувчицата е забранена!

10.   От автора:
Хаха, какви работи, затвори изнасилвания. Та нали при изнасилване ще има следи, направо ме наплашихте. Това за интелекта не можах да го разбера, но смея да твърдя, че го имам. Мисля да пропусна наистина тази покана. На 15г. е, а има 3 татуировки и 2 пиърсинга, което ме навежда на мисълта, че вероятно не е и девствена. Явно има доста модерни родители, за да и позволят това. Не са ми проблем, даже го намирам за привлекателно, лично и аз имам татуси, но... Въобще няма да е невинното момиче, за което си го представях. Ще си поддържам връзка само по чата. Определено няма да излизам с нея.

11.   Пич бегай, бегай надалеч, дръж си го в гащите и дори на кафе не излизай с тая, защото после ще ти се лепне и ще стане като в сапунка. Не забравяй, че има родители и татенцето и надали ще се радва, че някой човърка катеричката на милата му сладка дъщеричка. Тя случайно може да се изпусне пред техните или нейна приятелка която знае за вас от нея самата да те издъне (момичетата си правят такива услуги) и тогава здравата си сгазил лука, защото ще има прегледи при чичо доктор, пък после ходи обяснявай че не си и бил първия или само сте излизали на кафе. На възраст под 18 години ще гледат на теб като ПЕДОФИЛ, сам си прецени дали ти се лежи сред мангали в панделата, където ти ще играеш ролята на кукла барби. Ако имаш малко акъл в главата то тогава ще си наясно че дори и опита не си струва защото не е за теб!

12.   до Автора
„Хаха, какви работи, затвори изнасилвания. Та нали при изнасилване ще има следи“
Точно това ти е проблемът с жена под 18 г. - при нея не ти трябва да има следи!!!
Това момиче не трябва да доказва самото изнасилване, а само да КАЖЕ, че е имало такова да докаже, че е имало секс/блудство.
За секс е много лесно - един кондом, малко твои косми по нея, малко сперма по нея и т. н. - блудството е още по-лесно - целувката в кафето пред свидетели.
При жена над 18 г. вече се доказва самото изнасилване. Там е много трудно някоя да те осъди за изнасилване.
Не случайно се бяга от момичета под 18 г., макар че теоретично след навършване на 14 г. нямаме педофилство.

Колкото до татутата - ти откъде знаеш, че родителите ? са ? позволили?
Изобщо - защо се занимаваш с такава? Ако е неуравновесена може да ти създаде страшни главоболия. Какво като не била девствена - тя е под 18 г. и един твои срамен косъм по нейната катеричка е достатачен, за да лежиш за изнасилване на непълнолетна, ако тя отиде и поддаде жалба срещу теб в полицията.
Една жена над 18 г. трябва да докаже и, че е насилена, докато при нея това не се иска!!! Ето това е разликата!
Много мъже са изгоряли с такива момиченца

13.   Господи за какви блудства, за какви затвори говорите?? Аз съм мониче на 17г. И колкото и странно и налудничево да звучи съм влюбена в 25 годишен мъж. Занимаваме се от няколко месеца, но преди 2 започнаха по - сериозните неща. Не се е стигало до секс още, но мисля че рано или късно и този момент ще дойде. Колкото и странно да е никога не ми е минавало през ума ако един ден се скарам с този човек да отида в полицията и да изпея всичко. Мисля че това са излизашни главоболия и прекалено пресилени неща.

14.   Ако имате общи интереси и искате да сте приятели не мисля, че разликата в годините ви би била проблем. Аз съм на 19 и най-добрата ми приятелка е на 26, но съм имала и приятелки и приятели, които са на по 12-13. Та ако става дума само за това не разбирам защо се тормозиш. Пък ако по-нататък нещата се задълбочат наистина ще е добре да се позамислиш дали си струва да започвате нещо по-сериозно. Нямам предвид потенциалното и оплакване при едно евентуално скарване и твоето влизане в затвора (силно се съмнявам нещо такова да се случи), но просто на нея и предстоят едни неща, на теб - други и рано или късно тази разлика ще си окаже влиянието. Каквото и да решиш - успех.

15.   "Въобще няма да е невинното момиче, за което си го представях. " Може и да е така, но не се залъгвай само по татусите. Например аз също много искам да си направя татус, но това не ме прави лош човек, нали? Просто искам да кажа, че не можеш да прецениш каква е само по външния ? вид. Сподели от колко време се познавате и с какви типове се среща и хората могат да ти дадат по-точно мнение. Успех, авторе. :))