Дали пропуснах шанса си?
Хора, имам нужда от вашите безпристрастни мнения по моя проблем.
Пиша за едно момче, към което изпитвам много нежност и много обич. Той ме караше да се чувствам специална. Малките жестове, милите думи и прекрасното отношение ме караха да летя. Невинаги всичко е било идеално. Но аз не съжалявам за нито една сълза, защото всеки път, когато се натъжавах, той връщаше усмивката ми. Имало е моменти, в които съм била на крачка от това да се откажа от тази любов, но всеки път той ми връщаше вярата, че трябва да продължа.
Сега обаче вместо красивите му думи срещам едно студено мълчание. Стана недоразумение. Той мисли, че съм го предала. Чувства се обиден и унижен. Когато ми каза, че не иска връзка с мен, не ми обясни причините, а и аз не го попитах. Казах му някои неща, които не мисля, и го оставих да си тръгне. От други хора разбрах какво всъщност се случва. Казват ми, че имал чувства към мен, но бил ядосан и затова не искал да разговаря.
Преди около две седмици някои казваха да го търся, да не чакам повече, а други казваха да изчакам още малко. Аз послушах вторите, защото ме беше страх. Мислех си, че все още не му е минало. Сега обаче се чудя дали няма да се отчуждим повече така ( вече е трети месец, откакто не си говорим ). Чудя се дали не изпуснах шанса си и дали не трябваше да го потърся още тогава, или пък трябва да му дам време.
Признавам, че съм правила много грешки. Но не бих го наранила. Не искам той да страда. Не искам да мисли, че съм го лъгала. Той дори не подозира колко много го обичам. Понякога имам чувството, че и той ме обича, а друг път си казвам, че може би само ми се иска да е така и че трябва да се откажа. Не знам какво да правя, не знам дали не е късно...

Коментари

1.   "Той дори не подозира колко много го обичам. "
Ами да беше взела да го накараш да заподозре, колко много го обичаш. Обаждай му се и се надявай да се съберете.

bile

2.   Чувствата са за да се показват! Какво чакаш?

3.   Не си изпуснала шанса си! Просто бъди настоятелна и той ще те потърси! Поне можете да си поговорите! Аз страшно много харесвам едно момиче вече много дълго време! То обаче ме провокира да правя какви ли не неща но не зная как да и го покажа по-добре! Искам да се видиме а тя отказва! Все едно то го пише това!!! Буквално всичко е като 1-1! От Радо!!!

4.   Бори се за любовта и обичта си. Не изпускай момчето ще съжаляваш цял живот. Щом го обичаш му кажи не чакай. Трябва по-често да си казваме, че се обичаме.

5.   "Когато ми каза, че не иска връзка с мен, не ми обясни причините, а и аз не го попитах. Казах му някои неща, които не мисля, и го оставих да си тръгне. " -
Това е голяма грешка! Винаги казвай и изяснявай нещата навреме. Не оставяй хората да ти кажат кой какви чувства има. Трябва да попиташ защо не иска връзка по-скоро. Много е важно човек да е наясно.

6.   Какви грешки си правила, да не си спала с други мъже? Така като те чета май не правиш нищо за него. Чакаш той да се сети, той да подходи първи. Три месеца са много време и вероятно вече "му е минало", но и сигурно е решил, че на теб не ти пука.

7.   Обичта ти към него ли е по голяма или самочувствието ти не ти позволява да направиш първата крачка? Опитай, поне ще знаеш отговора, бил той със добри или лоши последствия.
Любовта няма граници!