Хванах го в изневяра в пълният смисъл на думата, а той отрича-какво да правя!
Привет, със съпругът ми имаме брак от 4 години, и дете на 2г. и 10 месеца, бяхме разделени и пред развод за период от 8 месеца. Първите 2 месеца не общувахме, първите 2 седмици след като се разделихме той ми звънеше, аз не му вдигах телефона, след това спря.. през тези 2 месеца, той не се интересуваше от детето, нито морално, нито материално. В края на вторият месец, мен ме обзе носталгия и самота и влязах в неговият фейсбук, видях, че е побликувал снимки от Рилският Манастир, където някой го е снимал и грееше от щастие, нещо ме бодна в сърцето-"той е с друга".. звъннах му, той се държеше надуто и ми затвори телефона. След една седмица ме потърси и искаше да се видим. Видяхме се и нещата прераснаха в секс. Започнахме да общуваме често, започна и да се грижи за детето... всичко до тук добре, но един ден докато го чаках в колата, бръкнах в жабката и там намерих durex 2 опаковки и от тях липсваха кондоми. Ние никога не сме използвали презервативи и аз го попитах от къде са се взели, а той ми отговори, че си седели в жабката много години, просто аз не съм ги забелязала(преди да се разделим, там кондоми нямаше)! Както и да е преглътнах го и да речем че ми се искаше да му повярвам.. След този случай съвсем случайно или подсъзнателно умишлено.. бръкнах в телефона му, там вече намерих смс-и с текст "липсваш ми", "кога ще се видим", изпратени от номера на някаква К. и той й отговаря, че и тя му "липсва" и т. н. Откачих, ние с него се сдобрихме в края на септември, а смс-ите продължаваха чак до края на октомври, той се сконфузи като го попитах и скалъпи история, че негов приятел имал любовница К., а бил женен и пращал смс-и от неговият телефон.. както и да е и на това повярвах защото така ми се искаше... събрахме се, но снощи беше капака, който ме увери и съсипа, да не бях разбирала, няма такова унижение и болка-ще ви обясня защо.. Влязъх в неговият компютър (казвам неговият, защото аз имам лаптоп). Установих, че има втори профил във фейсбук за който аз не знам, влязох в него и познайте, кой му беше приятел там-К. Видях и неговите и нейните снимки от Рилският Манастир, и двамата са ги побликували на 19 август и той я е коментирал колко е сладка и т. н., харесали са си взаимно снимките... не е имало и 20 дни откакто сме се разделили и той вече е бил с друга на Рилският Манастир.. но това не е всичко, тя е с 12 години по-възрастна от мен и с 3 деца, да не коментирам, че е грозна като смъртта... аз съм 1986г. набор, мъжът ми е с 8 години по възрастен, а Кали е 1974г. набор... е това вече ме разби, заменил ме е със по-възрастна и по-грозна жена с 3 деца, едното от които е на 20 години, а аз съм на 26.... немога да опиша унижението.. стара, грозна, плоска като дъска, с три деца и той ме замени с нея... това не е всичко... днес се разрових по-надълбоко и видях, че на 9 октомври й е писал на стената във фейсбук, обяснение в любов, е това вече беше капака.... чувствам се като пълен идиот и олигофрен, смачкана съм от унижение.. та ние започнахме да се виждаме и да правим любов към края на септември, а той в средата на октомври й се обяснява в любов... и той какво обяснение си мислите, че ми даде, каза че не съм добре с главата и влизам в разни филми и се закле в живота си гледайки ме в очите, че не е бил с друга... че било чисто съвпадение че въображаемата любовница на неговият приятел се казва Кали и тази във фейсбукът му също и че явно са били с тази жена по едно и също време и са си правили снимки на едни и същи места в един ден.... в същият ден са си качили снимките във фейсбук вечерта между 21:30-22:00 и двамата и са си ги харесали взаимно и той е коментирал колко е "сладка" и обяснението в любов на стената й... и той ми казва, че си въобразявам, според него съм луда.. кажете вие според това, което ви описах луда ли съм или ме правят на такава... като му я показах на стената, че съм ги хванала, той се измя и ми каза нагло - "ти с тая ли ме сватосваш, дърта, плоска и с 3 деца".. да ама той я е чукал и разхождал напред назад, смс-чета и обяснения в любов и той продължавада се кълне и отрича.... най ми е обидно, че ме смята за много наивен и тъп идиот и че за очевидни факти отрича, гледайки ме в очите... Боже от какъв човек имам дете, с какъв човек се събрах... той нито ме обича както твърди, нито ме уважава, как мога да му имам капка доверие след това... какво да правя, да си взема детето и чукалата и пак да се махна... детето има нужда от баща си а аз съм крайно нещастна и унизена, немога да го преглътна, яде ме отвътре... да се направя че му вярвам и да бъда мила и грижовна както преди-не съм актриса, какво да правя, моля Ви посъветвайте ме! Съжалявам, за правописните грешки и повторенията, адски съм афектирана и немога да си събера мислите, боли ме душата и сърцето...

Коментари

1.   "бяхме разделени и пред развод за период от 8 месеца. Първите 2 месеца не общувахме, първите 2 седмици след като се разделихме той ми звънеше, аз не му вдигах телефона, след това спря.. "

Виж, съвсем естествено е твоят човек да се е поогледал другъде, когато сте били разделени. Понеже те познава е решил да си спести главоболията и да лъже.
Друг е въпросът, къде е твоята вина - не си ли ти тази, която не му е вдигала телефона и т. н. и не сте ли били ПРЕДИ това пред развод?
Според мен проблемът не е в другата жена, защото той с нея се е срещал и е правил секс явно в периода, когато сте били разделени. Чест му прави, че е ползвал кондом. Проблемът е иначе между ВАС двамата. Отчасти проблемът е и в теб, но неговият голям грях е, че не е честен с теб. Какво го кара да не може да ти се довери и да е честен с теб - просто да ти каже истината и да продължавате напред?
Какъв човек си ти самата?
Умееш ли да разбираш човека до себе си, да го правиш щастлив, да прощаваш и да си признаваш грешките?
Ясно е той какъв е - не е честен към теб, но ти каква си?
Отговорите на тези въпроси ти самата честно ПРЕД СЕБЕ СИ. ТИ СИ ВАЖНАТА, ТИ ИМАШ КОНТРОЛ НАД СЕБЕ СИ И ЗАТОВА Е НАЙ-ВАЖНОТО ДА СИ ОТГОВОРИШ ПЪРВО НА ТЕЗИ ВЪПРОСИ, преди да вземеш решение. Ние няма да можем да ти кажем - направи това или онова. Животът е твои, това е бащата на твоето дете и последиците са за теб.
Можеш ли да преглътнеш обидата?
Можеш ли да се успокоиш и да гледаш съвсем трезво на нещата като възрастен човек?
Можеш ли и ИСКАШ ли да бъдеш с този мъж???

ТИ РЕШАВАШ.

Един съвет мога да ти дам като жена и майка - реши от раз, седни на една маса и си изясни отношенията с него, сложи картите на масата и тегли чертата. Дали ще остане твои съпруг, това не е толкова важно. Важното е, че той остава БАЩАТА на детето ти и е важно да не повтаряш грешките от миналото - не можеш да не вдигаш телефона на БАЩАТА на детето си, съжалявам. Определи правила, кога и как да се виждат, разберете се за издръжка и запази добрия тон с него, ако ще да е имал 100 жени освен теб. Детето си има нужда от баща, а ти от финансова и морална подкрепа при отглеждането му. Краят на брака не значи край на бащинството и гледай да не се превърнеш в поредната обидена, люта бивша съпруга-вещица, която настройва детето си против баща му, защото има един губещ в ситуацията - ДЕТЕТО.
И ти, и той ще си намерите други партньори, ще създадете и други деца, но ако не се контролираш сега и не се държиш като порастнала жена, твоето дете ще расте без баща. Ти решаваш!!!

2.   Ами нали знаеш, който търси - намира! Продължавай да се вреш в чуждото лично пространство и ще намериш още по-големи ужасии!
Чудиш се какво е намерил у другата - "старата", "грозната", "плоската", многодетната? Ами намерил е всичко онова, което го няма у теб - ЧОВЕЧНОСТ, НЕНАТРАПЧИВОСТ, ЛИПСА НА ЕГО И ПРЕТЕНЦИИ...

3.   Не си виновна за нищо , толкова ли не можеш да разбереш какво да направиш? Ти достойнство нямаш ли пък и отгоре на всичко да те мисли за най-голямата глупачка на света, детето трябва да го вижда, но ти не трябва да ГО преглътнеш...

4.   С този фейсбук се осрахте вече. Ма и мъжът ти имам чувството, че просто иска да разбереш, че е бил с друга - не е изтрил смс-ите, качил е всичко във фейс, ти имаш достъп до профила му... и такива ти ги говори, че и малко дете няма да му повярва, а ти си седнала да се чудиш... аз на твое място нямаше да стоя и да си трая.

5.   Здравей, този коментар ти го пише младеж на 21 години и ще ти кажа че това което пише отдоло в коментарите е че си важна ти! Ти не си важна, важно е как ще го приеме детето след като порастне, не малък процент от децата след развод след това имат проблеми, пребягват към дрога, не се прибират вкъщи и не дават много обяснения, няма да ти е лесно да го контролираш.. от къде го знам ли, ами това става в повечето случай защото историята между теб и таткото ще повреди цялата му психика, другите деца ще имат мама и татко, а тои ще има мама и татко които вижда от време на време или обратното. Така че забрави всичко това, може би е преспал с друга жена, но прости му, опитайте да се съберете и не го прави за себе си, направи го заради детето, защото не е важно дали ти ще страдаш, важно е то да не страда от това! Направи така че да си оправите отношенията и да бъдете заедно и пак ще кажа "детето е по-важно от всичко", а не това как се чувстваш ти в момента, детето с нищо не е виновно и повярвай ми, то би искало да има живот с двамата си родители!

6.   Аве няма нищо естествено ве! 2 месеца и хукнал по манастирските ливади за гъби! Живи п.! Бий му шута на тоя и толкова, да си ходи с лелката! Какви мъже, какви 5 лв. ми говориш. Оставай го да се пропие и толкова, хич да не ти дреме.
И бъди сигурна, че следващата ще е по-голяма кифла и от бабката, ама той вече ще е бита карта. И ще намига на всяко девойче, пък те ще му се подсмихват, защото им е смешен. Той е тръгнал надолу и не ти трябва.
Сега извън цинизма - такъв семеен модел ще зададеш и в главата на детето си. Без да влизам в подробности, ще ти кажа, че ако искаш детето ти да има здрав брак и да има шанс за нормален собствен семеен живот, трябва да го зарежеш.

7.   По много лош път е тръгнал и връщане назад няма. Този мъж като истински мъж в пълния смисъл на думата е бита кауза. При която и да отиде, остава такъв. Винаги в любовен триъгълник. Погледни жените, които са останали дори за малко в такъв брак, и ще разбереш. Погледни и децата им и също ще видиш бъдещето на твоето. Сега му е времето да си изковете съдбата. Всеки допълнителен месец е голяма загуба. И някои жени съжаляват, късно е, ама са били патки. Тръгват да си хващат любовници, те пък да са по-млади, става ужас. И преди и детето, и ти, и някой загубен млад, да са си прецакали възприятията за любов, бягай.

8.   Ти наистина звучиш отвратително- стара, грозна и плоска?! Ти пък как може да обиждаш таака хора, които не познаваш, а?! Това че на години е по-голяма от теб, не я прави стара, от къде да тее знам тебе как изглеждаш??! Може пък тяя да изглеежда по-млада, знам ли..плоса- това значи, че е по-стройна от теб ли?! Понеже аз съм мъж и те уверяввам , големи гърди и задници НЕ ХАРЕСВАМ , харесвам стройни изваяни фигурки. Между другото приятелката ми е родена 1976 г,. прилича на около 19-20 годишна, убеден съм , че ти изглеежддаш по-стара и си много по-злобна...То, не че и мъжът ти е стока, ако наистина говори едно- за пред теб и си чука настрани...което значи, че нито тя, сте го привлякли особено...не е срещнал жена, която да го привлича действително...М39г

9.   Прочетох историята ти и искам да ти кажа, че съм изживяла абсолютно същото нещо, бях на 27 когато мъжът ми започна любовна връзка със стара и грозна жена по голяма от мен с 11 години, беше лудо влюбен в нея. Не мога да разбера що за глупост е това, чувала съм многократно, че съм много хубава и в леглото съм добра, харесвана и желана жена съм с хубава професия и мъжът ми беше влюбен до безумие в тази стара, увиснала жена. При мен беше по лошо от колкото при теб, тя го настойваше против мен и той ме мразеше, беше ужасно. Незнам как съм издържала, може би разума и високото ми самочувствие са ми помогнали да изтърпя всичко. Точно така ми казваше и мъжът ми на мен - ти си луда, имаш параноя, и безброй други глупости, замазваше ми очите за очевидни неща. Не искам да си спомням униженията, които съм изживяла, много повече са от това което ти разказваш и за какво за един стар парцал дето на жена не прилича. Искам да ти споделя, че не съм се чувствала унизена, за какво да съм унизена, че той е безмозъчен и има проблеми с усещането за красота. Никога не съм възприемала тази жена като конкуренция за мен тя е била едно голямо грозно нищо. Запазих си семейството защото както казваш детето има нужда от баща, а и не си струва заради някакво си нищожество да си съсипваш семейството. Ти си знаеш най добре. Успех, бъди силна, защото си майка и това малко детенце се нуждае от теб. Не се отдавай на болката, забавлявай се, наслаждавай се на живота, прави неща, които те карат да се чувстваш добре и не мисли за това което те разстройва. Успех мила!

10.   Забелязала съм, че на един мъж обърнат ли му внимание било то грозна или хубава жена - той няма да откаже. Такива са мъжете прости същества.
Предполагам колко ти е трудно и объркано.
Моят съвет е взимай детето и се махни от тоя човек. Тегли му чертата. Ако му простиш следващия път ще е по-зле.
Прощаваш му и след това се повтаря отново и отново.
Ти си жена. Трябва да си знаеш цената. Като не те цени "Чао".
След време ще намериш друг мъж. По-добър, който ще те заслужава и ще те обича с цялата си душа. Ще приеме и детенцето ти като свое. Ще бъдеш щастлива. Стига да го искаш. Трудно е да се направи крачка.
Още по-мъчително е да гледаш човека, на който си държал и който си мислел че познаваш как те е предал, наранил.... Гледаш миналото какъв е бил и в какво се е превърнал... А истината е една. Той винаги си е бил такъв. Един мъж се даржи добре когато обича... спре ли да обича нещата се обръщат на 360 градуса.
Тъй че се махай колкото може по-бързо от този нещастник!
Един ден ще съжелява.. Всички съжеляват. Успех

11.   От автора-благодаря Ви за обективните мнения и за съветите, ще помисля и реша какво да правя от тук нататък! А на Номер 8, ще кажа следното, аз съм бивш спортист и тялото и визията ми са перфектни 178см. съм висока и по стройна няма как да бъда, тъй че не квалифицитай без да познаваш човека, а ако те е яд че и ти ходиш с "бабка" и нищо младо неможе да ти върже, е отделен въпрос. А относно кавалификацията "злобна", няма как да даваш оценка на жена, която не познаваш и отделно да съдиш по думите на засегнатото ми его, каква съм! А на Номер 2 ще кажа следното относно думите му - "Ами намерил е всичко онова, което го няма у теб - ЧОВЕЧНОСТ, НЕНАТРАПЧИВОСТ, ЛИПСА НА ЕГО И ПРЕТЕНЦИИ... ", как прецени, че ми липсва човечност? Ненатрапчивостта, според теб значи да си мълча и да ме правят на луда? ! А липсата на его и претенции, притежават хора, които не уважават себе си.. ако това е неговият избор, това е значи да замениш "кон за кокошка"... и коментар 8 и 2 са писани от мъже, разбирасе няма какво друго да кажете, защото "гарван на гарван, око не вади". Благодаря още веднъж на всички останали за съветите и подкрепата!

12.   Авторке, изневярата ли ти тежи или това, че го е направил със "стара, грозна, плоска" и т. н., че не разбрах. Не би трябвало да имаш претенции за времето, когато сте били разделени, отказвала си да вдигаш телефона му и тям подобни. Друг въпрос е, ако той е бил инициатора на събирането ви, защо не е прекратил другата връзка.

13.   Ти луда ли си? Изивнявай за това, ама как изобщо може да си причиняваш подобно нещо?
Донякъде те разбирам, приичаш на мен преди години. Същата история, развила се по същия начин. Сега знам какво мисли и как разсъждаваш. Мислиш си, че не можеш да го напуснеш, защото го обичаш, защото едва ли не, не можеш да живееш без него. Мислиш, че няма да намериш друг... Обаче огледай се около себе си, виж нещата ясно. Тоя човек(ако мжое да се нарече така) грааам не те заслужава, не заслужава даже да е близо до теб. Той не те уважава-виж как е посттъпил. Очакваш ли някакво развитие? Мислиш ли, че ще се промени? И ако да вярваш ли си наистина?
Махай се от тоя човек... Не си пропилявай живота, толкова си млада все още-тоолкова много хубави неща ти предстоят, остави го да затъне в дупката, в която е пропаднал. Накрая той ще страда повече от теб, бъди сигурна....!

14.   Здравей, Авторке! Пише ти жена, която е минала по този път. Да със съпруга ми съм, който се е отнасял по същия груб начин с мен. Сега седи като насран и това е от години. Останах заради детето и какво от това. Изучих го с доста усилие от моя страна- защото бях унижавана и се чувствах както ти. Сега детето е зад граница и не се сеща жива ли съм или не. Така, че гледай си детето, но и компромиси не прави. Започнеш ли с тях- все на слугиня ще те правят и никога няма да те уважават. Колкото коментари, толкова мнения. Но да останеш заради детето- не е работа, защото детето си отлита и забравя от къде е тръгнало, когато срещне някой- та дори и да е най- неподходящия партньор. Докато и детето се осъзнае- може и да ме няма вече. Така ми мина живота в напрежение и унижение. Затова си гледай живота и никога не забравяй, че и ти съществуваш, имайки нужда от развлечение, мъж и подкрепа. С уважение! Една самотница....

15.   зарежи го

16.   скъпа авторке аз съм мъж и имам следния въпрос към теб, защо толкова го мислиш? Какво ти пука? Много лесно е да си хванеш някой мъж и да споделиш самотата си докато той се въргаля с оная никаквица. Изобщо на твое място не бих се и замислил, да го направя, Пък като се върне да ти се подмазва тогава го мисли, хем ще имаш ясната преценка хем няма да си обременена сексуално. А и нали си ясно че след като го е направил веднъж никога няма да е същото и е просто въпрс на време. Така че тегли му една майна и си гледай кефа, никой не е казал, че като имаш дете и си самотна трябва да да забравиш какво е удоволствие и да се чувстваш желана.

17.   Стара, грозна, плоска, ама е тя, нали? Не си ти... и това те изяжда. В неговоте очи е красива и твоето мнение няма никаква стойност. Разведи се и си намери и ти някой стар, грозен и т. н. Ти не заслужаваш мъжа ти...

18.   А има ли причина да отиде при друга? Доста подло е постъпил...

19.   Знаеш ли къде си сбъркала? Разделили сте се и не си му вдигала телефона - дотук добре. После си решила от самота или носталгия да се опиташ да си го върнеш. Ето тук грешиш за първи път. Имате дете - добре, нека понякога се грижи за него. Въпреки че той не е демонстрирал особено желание за това през въпросните месеци някога може и да му се прииска. В името на детето ще изтърпиш неговия моноспектакъл "Г-н Идеален баща", когато и ако се разиграе. Но защо ви е да се събирате? Едно дете печели повече от разделени родители отколкото от живеещи заедно, които се нараняват взаимно или единия наранява другия. Веднъж взето решението ти не може да се променя всеки път, когато се почувстваш тъжна или самотна.

Втората ти грешка - усещаш изневярата, но се правиш на ударена. Друг е въпроса, че това е резултат от друго грешно решение по-рано. Но какво чакаш, за да го разкараш завинаги? Да те посрещне вкъщи с нощ в ръка и да те подгони, за да те наръга? Да използва дома ви за обезпечение към ипотечен кредит и да ви остави на улицата с детето? Какво точно ти е необходимо, за да разбереш, че само си губиш времето с този човек? Получаваш около 5% съчувствие от мен, защото случилото ти се е неприятно. Но повече не мога да ти дам, защото ти сама си го предизвикала и досега си имала 3 възможности да прекратиш страданието си преди големия финал с втория профил във Фейсбук. Използвай поне 4-тата, защото животът вече се е уморил да ти показва, че този човек не е за теб. Преодолей тази женска суета - какво като е с грозна, плоска, по-стара и каквато щеш още жена? Той ли е единствения мъж на земята? Това да не е конкурс "Най-красива бивша приятелка на Х" и ти драпаш за първото място? Щом ти е нужно, короновай се сама за най-красива и не търси чуждото одобрение. Просто продължи напред и умната!

20.   Ауууу, прочетох някъде ужасно агресивно нападение на авторката, че 10 год по -голяма от нея била бабка, ха-ха! :)) Ами ти каква си застаряваща лелка си значи, нали:)., Съжалявам, но от моя опит като мъж, мога да ти кажа, че 10 години е твърде малка разлика, за да личи външно!! Една жена грижи ли се за себе си може да изглежда блестящо! Явно е толкова рядко в твоята среда, че не го вярваш :), Ами девойката, за която ти говоря, която е родена 1976, също е бивш спортист и въпреки, че изкара тежка болест- която би трябвало да я състари- тя с волята си се възстанови и сега изглежда на не повече от 19-20. Съжалявам ако те дразни това:) Вярно е не отричам, че си прави някакви процедури там- женски работи, не разбирам добре, но и тя при ръст 175, тежи около 50 кг, супер стегнато тяло- изваяно, а в лицето една, макар и фина бръчица не може да видиш, кожата и е сочна, с хубав тен, здрава и сияйна- и то без грим, само ще ти кажа, че последния път като я придружавах в една болница я препратиха към детското отделение, после като разбраха, гледаха шокирано. Това всичко го казвам за девойка родена 1976година, 90% от ученичките не могат да и стъпят на малкия пръст, а пък 26 години са направо бабички:) Може би за онзи случай не става въпрос за същото- аз не знам това. Но само по години да се отпише човек, това е адски нереално. за това гледай да блестнеш с нещо реално и твое си, а не кога си родена. Ако само това имаш като предимство... зле е работата
а пък твоя мъж ако е залитнал по грозна и тъпа, представи си както ти казваш ако му обърне вниммание някоя средно симпатична, тогава ти за никъде не си...

21.   Авторке и ти ще станеш на тези години, тогава мъжът ти ще ти изневерява с жени по-млади от теб...Моят съвет, не се нахвърляй върху жената, жените трябва да са солидарни помежду си! Този, който е виновен- Е МЪЖЪТ ТИ! Не тя! с това си поведение отблъскваш от себе си. Понеже ти на 26-27 и с дете, РАЖДАЛА , нали се сещаш , че също не си първа младост, по-добре ли щеше да се чувстваш ако мъжът ти беше флиртувал с някоя 16-17 годишна, аз имам колега на 35, чието гадже е на 18..Така, че късно е мила, да разчиташ на своята младост като приоритет...Съжалявам, че ти го казвам:( Но за нас, мъжете, възрастта над 25 вече си е зряла жена, а коя как се поддържа и как изглежда...ти като видиш за пръв даден мъж мислиш ли веднага на колко години е?! Ам и мъжете сме така- виждаш мацка, тяя си има своите природни дадености, подкрепени от грижите за себе си, интелект , чар, аз лично чесно не винаги успявам да оцеля коя от две жени е поо-младата.толкова различно изглеждат хората...слагат си разни филъри, правят си пластики, лазери..процедури , спортуват, спокойно и по 15 години си смъкват от видимата възраст. Така, че надъхвай се със самочувствие, тази неадекватна злоба е нездравословна, която демонстрираш и знай, че мъжът ти щом е такъв бъзльо и лъжец, ще бъде такаа и занапред. Разходи се малко с него някога и забележи- заглежда ли се по ученички, млади момичета.Аз съм сигурен, че да...

22.   Да ти кажа като мъж, не знам дали си злобна, а и злобни хора има много, но не това е най- отблъскващото в теб.. т ! Ако беше някоя тийнеджърка да се усмихне човек, ама на 27 си казваш. Винаги от всички нас има и по-млади, да те питам ти считаш ли всички 16 годишни за божествено красиви в сравнение с теб, че те превъзхождат и че мъжа ти ако избере една такава пред теб би било напълно логично, понеже ти си кокошката все пак...???? Просташко е и грозно! Може би това го отблъсква мъжа ти от теб.... аз също бих избрал другата...

23.   Аз не виждам къде е тук проблема- доколкото разбирам ти говориш за негова връзка за периода, в който сте били разделени. Нямаш никакво право да имаш претенции за този период. Все пак сама казваш, че сте били пред развод, значи вариантите ви са били изчерпани. Мен ако питаш те и сега са такива, така че по-добре се разделете. Детето не е причина да останете заедно. Това, което те вбесява е, че той има връзка с жена, която ти смяташ за по-смотана от теб. Дали това е така може да каже само той. Явно страшно много държиш на визията, а тя не е всичко в една връзка. А ако в момента връзката му продължава, а вие сте заедно, защото не разбрах дали сте се събрали отново, ти си си избрала да си в тази тъпа ситуация. Имаш избор, направи го.

ж 44

24.   От авторката-мили мъже коментирали моята история, нещо във вашите нападки и не разбиране на същината на проблема, много ме забавлява... вие продължавате да си говорите за визия и години... никой не е казал, че годините са определящи за визията, а визията е определяща за интелекта и човечността на даден индивид.. съгласна съм че има жени които младеят, на мен примерно 26 години никой не ми дава, вечно ме наричат момиче и се учудват че имам дете, има момичета на 16, които изглеждат в пъти по-възрастни... Начинът на живот е много определящ за една жена, от кога започва половият й живот, алкохол, цигари и пр. донякъде е и ген.. не коментирам тунига и естетическите корекции, това вече не е естественост, на която аз много държа..
Стига вече с тази визия.. същността на проблема беше съвсем друг, но както и да е..
А междувременно със съпругът ми поговорихме и разбрах, че леко съм преувеличила и разтегнала нещета, даде ми разумни аргументи и факти, на които нямаше как да не повярвам.. той държи на мен-на нас.. до този момент никога не се бях усъмнила в него, не ми беше давал повод.. явно съм станала по-мнителна заради дългата ни раздяла... както и да е аз го обичам и той мен.. историята завърши с HEPPY END!

25.   „А междувременно със съпругът ми поговорихме и разбрах, че леко съм преувеличила и разтегнала нещета, даде ми разумни аргументи и факти, на които нямаше как да не повярвам.. той държи на мен-на нас.. до този момент никога не се бях усъмнила в него, не ми беше давал повод.. явно съм станала по-мнителна заради дългата ни раздяла... както и да е аз го обичам и той мен.. историята завърши с HEPPY END! “
Човек винаги иска да повярва в това, което му е най-изгодно. Най-вече се отнася това за госпожите. Надявам се при теб да е изключение, но от личен опит ти казвам, че в повечето случаи интуицията не греши. Аз така бях любовница на женен мъж в продължение на много, ама много години, а жена му ? харесваше да вярва, че човекът е чист като сълзица. Накрая децата им порастнаха и той се разведе и се ожени за мен, а тя се направи на гръмната и направи големи драми. Една къща и петцифрена сума на сметката по-късно и млъкна, заживя щастливо и честито с новия си любовник. Да живеят фалшът и лъжата! HEPPY END!

26.   Браво 25! точно в десятката:), нямало значение визията и младостта- другите са грозни и стари, ама само тя младее и само на нейната визия е перфектна! :)
отиди в един салон за красота- Дерма про се казва и се запознай със собственичката- Ради, родена е 1974 г, изглеежда на около 18 години. Пред мен хората са я наричали само ДЕВОЙЧЕ, МОМИЧЕНЦЕ и такива. Лятото на 2010 бяхме в париж заедно с една голяма компания и тя, имаше друга жена родена 1969 г, която си изглеждаше добре, но на възрастта си, някакви тийнеджъри момчета поискаха да се запознаят с момичето и я попитаха- " ти винаги ли ходиш с майка ти на дискотека" :)В днешно време за съвременните хора възрастта НЕ ЗНАЧИ НИЩО! До някъде мисля, че бих си избрал по-младо момиче обаче, заради това, че вярвам, че може би ще е по-малко хитро и по -чисто, ам и то не е гаранция... и според мен си направила голяма грешка, че си се събрала с толкова недостоен мъж! :)

27.   За коментар 24 и 25 - пише се HAPPY END!

28.   От 25 до 26 - Именно!
Обаче, защо мислиш, че мъжът на авторката е по-недостоен от нея? Търколило се гърнето и си намерило похлупака, не мислиш ли? Лика прилика са си. Той дори е по-достойният, защото сигурно в момента лиже и маже, за да може да си вижда детенцето, защото има опит вече
„Първите 2 месеца не общувахме, първите 2 седмици след като се разделихме той ми звънеше, аз не му вдигах телефона“
а и сигурно се е консултирал вече и с адвокат и му е станало ясно, че той детенцето няма как да го вижда иначе редовно. Нали и моят затова стоеше с жена си дълги години и ? се лигавеше, а после идваше да се оплаква от нея при мен - наричаше я „пачаврата“ дори и то не само пред мен. Познато ми е до болка това поведение. Сигурно дори „старицата“ го е посъветвала да си гледа детенцето - все пак е майка.
На авторката пък е удобно да му вярва, заради финансите и всеки е щастлив. Той ще продължи да се вижда със „старицата“, ще си изгледат дечицата и ще се съберат на края. Уф - историите се повтарят. Вече ми стана скучноооо!!!!
Единият лъже, другият лъже, че му вярва.
HAPPY END

29.   Авторката-честито, освен комплексирани псевдо мъжленца, започнаха да ме атакуват и унизени любовници, да ама си оставаш втората ку... та - доста унизителна роля, че за тебе свободни мъже няма ли, че разбиваш семейства и оставш деца без баща... ей напълни се България с измет и ку.... яци...
Няма да правя кефа на подобен род хора, да си чешат езиците, да си избиват комплексите и да лекуват нараненото си его, чрез моята история, която както разбрахте завърши с HEPPY END - одавете се от злоба!
Вместо да се ровите в чуждите истории, коментирайки ги злобно... вкарайте същият ентусиазъм в своите лични драми, може би по този начин бихте въдворили ред в в своя собствен живот..

30.   От 28 до 27 - оппп, май съм се объркала и в коментар 28 съм го написала действително правилно.
Жокер - коментар 24 е на Авторката, а тя си пада по „HEPPY ENД“ -))) Балканизация като цялата история!
Авторке, гледай от „HEPPY“ да не стане само „END-а“, защото точно така се случва, когато децата поотраснат и мъжът реши да се събере най-после с любовницата си. Как ги мислиш ти тези? Няма да мине и месец и отново ще е в леглото ?. Честно казано моят и толкова не чакаше навремето като се замисля и дори не изчака да мине и разводът му преди да се нанесе при мен и да ми направи дете. С две думи - внимавай в картинката и не лъжи себе си - много добре знаеш, че ако го нямаше детето отдавна да те е отсвирил. Той те лъже и ти лъжеш, че му вярваш, но поне не лъжи себе си, защото много добре знаеш истината. Ако не е тази, ще е следващата му любовница, защото днес дори си имала късмет, че е попаднал на по-възрастна и разумна жена, която има свои деца и може би дори го е насърчила да се бори за детето си и да прави компрмиси с теб. Утре ти самата ще си на 40 лазарника, а любовницата му ще е на 20 и тогава какво правим? Да не мислиш, че ще ти се цепи басма? Ще те изчака детето му да си стъпи на краката и ще надуе корема на някоя млада госпожица, а ти ще стоиш и ще гледаш от страни като теле в зеле. Стегни се навреме, защото не всеки е щедър като моя да дарява къщи и банкови сметки на старата - накрая ще се чудиш от къде ти е дошло, но ще е късно. Възрастта иначе не прощава на никой, за каква се мислиш? Плюй си в пазвата, този път ти се е поразминало с по-възрастна от теб любовница, но кой знае - в момента може би бъдещата любовница на мъжа ти бърше някой чин в началното училище. Спечелила си битката, но дали си спечелила войната?
„че за тебе свободни мъже няма ли, че разбиваш семейства и оставш деца без баща..“
Какви деца те гонят тебе? Та те са на моята възраст! Дори с дъщеря му носим еднакви дрехи и ми помага с малката. Пак ти казвам - възрастта не прощава и днес си имала късмет с някоя по-зряла любовница, но и утре е ден...като се замисля - когато бившата му е била на твоята възраст, аз съм си играла на някой пясъчник - така, че винаги има втори и трети рунд на боксовия мач. Днес се присмиваш на старата любовница, утре ти ще си просто „старата“ пред неговата любовница и ще ти се присмиват, докато правят братчета и сестричета на детето ти.

31.   30-Точната истина! И според мен веднъж щом се е случило, ще се случи пак! Авторката с неприятното си държание и селска простащина - начина, по който си позолява да обижда хората, явната и финансова зависимост я правят вечна жертва, с каква ще е любовницата- това просто зависи от просперитета на мъжа и неговия социален статус. :)

32.   Авторке, бягай на далече от него, много си млада още и имаш шанс да срещнеш някой свестен мъж и да си създадете семейство, само се пази да не ти направи още едно дете, че такива мухльовци обикновено така правят.
М31

33.   Ама какво ги мислитее толкова, те са си създадени един за друг, типичната ориенталска двойка- една част от българите в Америка, които са утайката на обществото, както и мексиканците имат този манталитет и такъв тип проблеми! :) А тая верно се изживява на конкурс за красота и ако спечели титлата мисс, значи мъжа и избира нея... ахахахаха:)) леле колко ниско падат жените, олелеле:))чак пък не се дава и за 15 годишни, че по-стари изглеждали- възможно е! :) ама защо, мила, не допуснеш, че има и други добре изглеждащи жени, че и успели, със собствени високи доходи, не с такава жалка зависимост от жалките си мъжленца с жалки евтини лъжи, сега да не влезнеш да ни кажеш, че и високи доходи имаш, освен, че си най-красивата:), че тук вече няма да ти повярвваме! Пишеш адски неграмотно, изказа ти е на много елементарно ниво, да не говориме мисленето ти..