Истина или мираж
Какво означава да изпитваш страст, тръпка, пеперуди в стомаха и непрестанно мислене за даден човек? А този човек е мой колега.. Историята е следната.. Преди повече от година започнах работа и станах близка с двама от моите колеги - Г и К. които са приятели. Г. ме харесваше от самото начало, а К. беше винаги по сериозния, а отношението му към мен тънички намеци, опити за сваляне и т. н. След това се отдръпнах от Г. защото хлътваше все повече към мен, (аз имам приятел от известно време, който обичам, но тръпката между нас изчезна)Отдръпнах се от Г. но пък с К. ставахме все по близки - той ми даваше съвет при проблем с гаджето ми, а аз на него с неговото.. Карахме заедно смени, забавлява ме. се, шегува ме се. Винаги е забавно да съм с него.. Но.. Понякога.. Доста често.. не е само приятелското му отношение.. Имам чувстото че чака всеки удобен момент да ме докосне по ръката, крака, хващаме за кръста.. Гушка ме и потрепвам дори сега. Онзи ден ни разказваше че е готвил нещо и аз казах че звучи вкусно и отидох нанякъде. По късно една колежка дойде при мен и ми каза отиди при К. и му кажи "закуска ". Попитах защо но тя не ми отговори. Вече бях тръгнала да излизам затова отидох до него и му казах какво ме е накарала да направя колежката и излязох. После се сетих да го питам и ми каза че колежката му казала че сигурно искам и на мен да сготви щом ми звучи вкусно а той отговорил че до сутринта трябвало да остана за да ми сготви.. И някакви подобни. Немога да го разбера понякога се чувствам, като по малката му сестричка, а друг път усещам сексуално напрежение между нас. Когато говорим по интимни неща мисля че се притеснява, както и аз обикновенно изпускам нещо, а той се сблъсква някъде. Незнам къде е истината

Коментари

1.   мираж е,
ако стане заварката с колегата,
ще последва друг мираж,
това е лошо,
миражите ще се подпичкосват с теб,
докато един ден не осъзнаеш истината, че всичко е било мираж