Ето какво направи ТОЙ на 14.02
Здравейте приятели! Аз съм момиче на 15 години. Имам си приятел на 17 години, заедно сме от година и половина. И ето какво се случи на 14. 02. 13. Вечерта на 14 аз си стоях вкъщи ядосана и тъжна за това, че той не ми беше подарил и едно цвете поне, не ми се беше обаждал, аз му звънях, но той не ми вдигаше. Малко преди залез той ми звънна, аз се чудих да му вдигна ли или не, но му вдигнах. Той ми каза само да отида на 3-та буна (живея във Варна) Аз се притесних да не би да е станало нещо и тръгнах веднага. Живея на центъра затова и стигнах бързо, а през цялото време мислех какво може да е станало. Когато стигнах какво да видя! Той беше постелил чаршаф на малки сърчица, около него няколко малки свещи, кутия с бонбони във формата на сърце, букет с червени рози и едно кафяво мече. Аз се вцепених и се разплаках от радост, той дойде прегърна ме и ме целуна нежно. Седнахме гледахме заедно красивия залез, ядохме бонбони и се гушкахме, аз гушках и мечето и розите естествено хаха. Имаше още няколко двойки, които гледаха залеза. След като слънцето залезе ние се разхождахме по брега и така премина най-прекрасния ден в живота ми. :) Надявам се да ви е харесало. Благодаря, че отделихте време да го изчетете. :)

Коментари

1.   Сигурно той е твоят бъдещ съпруг. Браво на него. Радвам се за теб, хванала си си свястно момче. :)

Ранджан

2.   От авторката: Охх да се надяваме голяма съм късметлийка.. като имаш впредвид какви са днешните момчета.. :)

3.   Романтичен и мил жест. Още дълго време да сте заедно!! : )
Много щастие ви желая.

4.   Леко е трудно да се повярва, че това е истина. Но предполагам няма защо да лъжеш. Това е свястно момче, надявам се осъзнаваш колко малко 17годишни момчета биха направили нещо подобно, като на филм е :).
Много любов ви пожелавам :))

5.   яко

6.   На кой му пука, дете? :D

7.   Евала му правя на момчето! Личи си, че много те цени и обича! :)

8.   Щом го е направил значи е свястно момче. Браво!

Agry Rina

9.   Хаха, ако моя приятел направи някакъв такъв жест на Св. Валентин, сигурно и аз ще остана вцепенена. Тоя чаршаф с сърчицата и кафевия мечок направо избиват рибата. Не си ли малко голяма, че ти подарява плюшени играчки? !

10.   От авторката: до Номер 9: Аз лично адски много обичам мечета, а и мисля, че е много сладко :)
До номер 6: Просто исках да споделя :)
До номер 4: Няма защо да лъжа, наистина беше като филм :) И благодаря ви за пожеланията :)

11.   То дойде Великден бре! После пиши дали ти е подарил златно яйчице.
Ако това е истина, е прекрасен жест, но и интимен момент от твоя живот, и смятам, момент, който би искала да запазиш за себе си, по принцип съветвам хората да не разправят наляво и надясно като им се случва нещо хубаво! Особено пък на непознати.

13.   Абе, момиче тва преди колко време е било, а ти сега си тръгнала да пишеш. Не че нещо, ама защо сега пишеш и какво очакваш като коментари? ! Всички да ти пожелаят щастие и любов? Карай да върви всеки има право да сподели, но темата си е малко безсмислена особено сега.

14.   Страхотен жест. Прави и ти малки неща за него, защото той го заслужава, а така и връзката ви ще бъде още по - силна и красива. Давай му и ти любов, и той ще продължава да те радва с все по - хубави жестове :)

15.   Тези от коментиращите, които пишат негативни неща от сорта на "и защо ни го казваш това", ти завиждат страшно много. Момчето е романтик и те обича. :)