Споделена история от Тинейджърски

Напоследък все по-често ми казват, че съм к*рва!
Здравейте!
Пише ви момиче на 15 години.
Напоследък все повече чувам момчетата да ме наричат к*рва. Не разбирам защо го казват, след като не съм им дала нито един повод да си го мислят. Преди 3 месеца дори не ме и забелязваха. Подиграваха ми се че съм била грозна и зубарка. Не им обръщах внимание и си гледах уроците и излизах с приятелите ми. Уж ми казваха, че съм грозна, а имаше случаи в които се опитваха да ме свалят. Веднъж един от тях ме попита.. цитирам:
-Ей курвенце! Девствена ли си?
Е какво да му отговоря на това? Него какво го интересува дали съм девствена или не. Това си е моя работа. Като чуха от него, всички други момчета започнаха да ме наричат "курвенце". С какво го заслужих, след като дори не говорих с тях? Знам, че повечето от вас ще си помислят, че щом ми го казват, значи съм ги предизвикала с държанието си, но как може да стане това, след като те за мен не съществуваха. Буквално ги подминавах като пътна гара. Ако трябва да съм честна, не се обиждам от това, че ме наричат така, защото знам, че не съм такава. Но не мога да разбера... ЗАЩО по дяволите ме наричат така? Преди две седмици, бяхме в час по Информатика и те се наредиха до мен и четиримата "хубосници" и се започна:
-Така или иначе не ми каза, дали си девствена.
.... пък другия....
-Абе мен ме съмнява.
... обажда се третия...
-И мен така. Курвите ги надушвам от далече.
И това е всеки ден. Все една и съща дума им излиза от устите по мой адрес. Уж бях грозна, тъпа, смотана и каква ли още не, а само при мен се бутат.
Кажете ми какво да правя? Малко остана от учебната година, но до година пак съм с тях, пък и сме от една махала и всеки ден ги виждам. Моля ви дайте ми съвет!

Коментари

1.   Има много начини да се разреши проблемът...
Можеш да ги блокираш със сарказъм. Например:
Те ти казват: Ей, курвичке, девствена ли си?
Ти: Не, на вечер по 20 ги приемам
Така ще им покажеш, че не ти пука и са ти смешни.
Също може да не им обръщаш внимание, както каза, годината свършва, а следващата едва ли ще се занимават със същото.
А и аз мисля, че го правят, защото те мислят за "свита и смотана", защото се чувстват по-силните. И защото усещат, че могат да се гаврят с теб, без да си изпатят, а не защото те харесват. Поне така мисля аз. Покажи им, че не са прави и ще се свърши.. или просто ги игнорирай

Друго момиче на 15 години :д

2.   игнорирай ги тотално и не се заяждай - не установявай и контакт с очите с тях - гледай зад тях и т. н.
Ще им омръзне.
Иначе - пробват те, ако се поддадеш на провокациите ще им спасиш скучното лято, ще те скъсат от заяждане!
Иначе - до другия срок са го забравили и са почнали друг човек да тормозят

3.   Щом сте от един квартал има вероятнос някоя твоя позната или приятел с който не сте в добри отношения да е подхвърлил нещо при тях за теб, с цел да ти навреди, другия вариянт е ако си започнала да се гримираш по тежко или облеклото ти се е променило знам ли

4.   И в крайна сметка ти не "споделяш" девствена ли си, не си ли. Имаш ли сексуални контакти? Явно имаш, защото подобни интриги не се получават от нищото. Отделно, че вероятно имаш и недоброжелатели, които работят срещу теб..

*Syndrome

5.   Здравей, аз също съм на 15 години - момиче. Абсолютно същото е и при мен, дано това те успокои - не си единствената. И с мен така се отнасят:
Първо беше ''ела да ми духаш ма'', ''яж ма''... толкова са ограничени тези момчета. Дано поне разбраха, че не съм лесна със закачките, а камо ли пък с нещо друго.
След това една такава огромна завист, както от страна на момичетата, така и от момчетата. Като изкарам добра оценка се е случвало дори да се опитват да ме наплюят, а да не говоря за обидите и злобарските погледи и държание. Е какво - добри оценки, обща култура, малко срамежлива, спортна фигура.. какво още. Малко се отплеснах от темата май :Д
Ами винаги ще има такива и сигурно винаги е имало. Дано малко се осъзнаят догодина - все пак девети клас. Вече повечето няма да са девствени, но хормоните няма да ги оставят на мира. Идиоти.
Един въпрос: Нали не си много разголена - да ти се виждат прашките, бикитите, дълбока пазва? - Ако не си така всичко е наред. Държанието също е от значение, но от историята ти доколкото разбрах не си такава.

:) споко

6.   оо това че те наричат курва не означава, че те харесват, но повярвай, има причина, открий я и я елиминирай

7.   Щом го казват сигурно е така... и в най - малкия слух има малко истина

8.   Номер 4 - да девствена съм.
Номер 5-нито прашките ми се виждат,нито задника ми е отвън,нито гърдите ми се виждат.
Номер 6-повярвай ми,търсила съм причината.Не виждам с какво ги провокирам и колкото и повече да не им обръщам внимание,те още повече се заяждат с мен.Това,което казахте,че може някой от моите приятели да е казал нещо...1няма какво да каже,след като нищо срамно не съм направила и 2-живота си давам за тях.Още от малки сме заедно и сме си помагали винаги.На едно момиче от нашата "групичка" майка и баща и са разведени и баща й изобщо не ги търси двете с майка й.Останалите винаги сме я подкрепяли и сме били до нея.Общо взето сме като едно семейство.Ако им кажа за тези момчета,ще тръгнат да ги бият,а аз най-малко това искам.Забравих да напиша,че ми се подиграват за това,че слушам хип хоп.Наричат ме откачалка и ми казват че не съм в крак с модата.
П.С.Не съм казала,че мисля,че ме харесват.Не знам защо сте си го помислили.Може би от начина ми на изказване или...не знам.
От авторката

9.   Някой ги наговаря тях... някой, който въобще не подозираш...
*Яса

10.   Авторке, просто си имаш работа с незрели и неадекватни момченца. Така обективно го виждам аз. Не се притеснявай. Както се изразява един друг потребител- грешката не е в твоя телевизор! ;)

11.   Виж миличка, понеже тук прочетох, че не си била споделяла дали си девствена или не - да кажа, че това си е нейна работа и не е верно, че такива клюки и интриги не идват от нищото! Просто знаем, момценцата се развиват по-бавничко (сега ще бъда оплюта, но не ми дреме, не следя темата) та, в тази възраст започват да мислят само за това, също така, сегашните 15 годишни са много зле възпитани и т. н. да не почвам тази тема. Та, да не ти пука, погледни ги от високо и вместо да се чудиш само им се присмей. Какво ти дреме, какво ти казва и си мисли за теб, някакво недорасло, "мислещо" с долната си глава лапе.
Съгласна съм с доста от коментарте, ако пък искаш с усмивка им кажи, че може да си курва, ама не и тяхната и че не се занимаваш с деца, които не знаят пикае ли им се или им се...
Но тогава ще си като тях, затова аз лично просто бх им се присмивала всеки път, то и без това има една приказка, че пред простотията и Бог мълчи!
Пък лятото може да си хванеш някой батко и да ги натупа здравичко догодина хаха, това беше шегичка:)
Успех и хубаво лято и не си причинявай негативни емоций, с коха, които не заслужават вниманието ти по никакъв начин:)

12.   И аз имам същия ''проблем'' като твоя..!! Но аз съм от тези който не се дразнят от някъкви идиоти който нямат какво да правят и си измислят страшни тъпотии.. Игнорирай ги, ако можеш дори и не ги поглеждай..!!!! ;) Така те ще се дразнят повече от тебе..

13.   Хора грешите.

Те не те наричат така, защото си ги предизвикала н с нещо, така те наричат, защото са съдисти и обичат да дразнят хората и да гледат как реагират. Надявам се ти да не показваш, че се обиждаш пред тях, защото те като видят, че страдаш ще продължават. Прави се, че не ти пука. Ако не те е страх и имаш чувство за хумор можеш да ги затапваш със сарказъм.

14.   хе хе хе извинявай че се смея ама тия хлапета ще ме скъсат от смях-големи експерти, пък и носовете им големи сигурно щом надушват курвите от далеч... ха ха ха те наистина ли са на 15, кажи им че са много демоде, на 15 момчетата вече са зрели и знаят как да си искат от едно момиче, а тия трикове за курвите ги прилагат 13 годишните, къде не знаят какво означава тази дума

15.   Аз съм 6 клас и имам същия проблем. Всеки ден ме питат каква ми е тарифата и т. н. Напълно съгласна съм с № 13 и 14. Колкото повече им обръщаш внимание, толкова повече те дразнят. Това е тяхната цел, да те предизвикат или да те наранят. УСПЕХ!!!

16.   Точно защото всички дават, а ти не даваш започват да се заяждат. Аз съм за игнорирането. Не можеш да се занимаваш с всеки простак. Ако прерастне във физически тормоза, задължително трябвяа да отидеш при директора, да кажеш на родителите си. Даже мисля, че и сега трябва да говориш с родителите си. Трябва да са наясно пред какво се изправяш всеки ден. Също така можеш да говориш с класната. Справих се с една к*чка като я игнорирах тотално, даже си спомням когато не и отговарях започваше да рира в прахта с крака :D Беше доста смешно. А какви са тия приятели, които ти говорят така!? Я ги изрежи всичките от живота си!

17.   Ей мацко и на мен така ми викат поради простата причина, че винаги ходя с много големи мн съм надута фрашкана съм с пари имам татос а съм само на 13 и се водя с едни от наи известните от моя град само едно мога да ти кажа изобщо да не ти пука. ;]]

18.   Мммм дааа, 17 хубаво е да си живееш живота на високи обороти. Нали знаеш обаче, че силният огън гори шумата по бързо от слабия, да не изгори и твоя живот така бързо.
Лола
П. П. Винаги съм обичала да казвам: Ти нямаш пари, родителите ти имат, ти ще имаш като си ги изкараш сама ;)