Писмо до моята голяма любов
Пиша това, защото думите са най-малкото, което ти заслужаваш.
Съжалявам, че заради мен се чувстваш предаден, обиден и наранен. Може би в момента ме мразиш. И с право. Аз бях едно капризно момиченце, което си въобрази, че светът се върти около него. Ти събуждаше у мен нежност и топлина, които ме караха да се чувствам по-добра, но въпреки това глезлата в мен понякога надделяваше. Съжалявам за постъпките ми, които са причинили страданието ти. Но аз не мога да върна времето. Вече гледам само напред. А там се виждам променена. Виждам се такава, каквато ме заслужаваш.
Макар вече да отсъстваш от живота ми, аз не усещам осезаемо твоята липса. Причината е, че ти винаги си с мен. Ти си тук, в сърцето ми. Ти си с мен, когато се разхождам по местата, които ми напомнят за теб. Ти си с мен вечер, преди да заспя, когато на лента през ума ми минават спомените за романтичните, страстните и за забавните моменти, които имахме. Понякога препрочитам съобщенията ни и в душата си се връщам към онези слънчеви дни, когато се обичахме и когато само една твоя прегръдка ми даваше сигурност.
С теб не се боях да бъда такава, каквато съм. Защото ти ме приемаше заедно с всичките ми недостатъци.
Благодаря на теб, защото аз вече знам какво е да обичаш и да бъдеш обичан. Аз вече съм преживяла една изпепеляваща любов заедно с цялата палитра от емоции, които тя може да донесе. Тая надежда, че ще имаме още един шанс да започнем всичко отначало. Надявам се, че ще ми простиш и че красивите мисли, свързани с теб, ще бъдат пак реалност.

Коментари

1.   Взела си си поука, което е добре :) Пожелавам ти успех. Човек заслужава втори шанс, защото ние не сме безгрешни. Личи си любовта ти и заслужаваш да бъдеш обичана от този човек, но бъди готова и ти да го обичаш, така както той пожелае, за да има разбирателство по - между ви.

2.   Само с носене в сърцето и въоръжение, че е с теб това е несерозно, не трябват думи иска се дела, според мен, но са малко жените които биха предприели нещо.
Успех, всичко е в твоите ръце.
П 26

3.   Минало бешело, който и да е той, едва ли ще се върже на поредната порция красиви думи, които не са подплатени с подобаващи действия. Истината е че има хора, които обичат да са страдалци, като някой е с тях тъпчат и мачкат до безобразие, а като ги няма умират за тях. Някакъв вид мазохизъм и колкото по-далеч е този човек от теб, толкова ще е по-добре за него.

4.   Все едно съм го писала аз.
Добре, МЪЖЕ!
Кажете ни: какво можем да направим???
Не съм злепоставяла, не съм изневерявала, не съм харчила нечии пари, нямам други деца, не отивам за апартаменти, за да вържа някого, за да си доказвам нещо. Просто знам колко мило и ранимо е моето момче и знам колко добра мога да съм с него, така че да се чувства добре. Когато съм била сериозно наранявана, съм избухвала в скандал. Но причината за скандалите се оказа добре прикрита съветничка по разводите и разделите, която иска нещо младо. Която умело му показва какво да гледа, за да се разочарова. И това, което вчера не е било проблем, изведнъж става такъв. На човек му идва като гръм от ясно небе. Не знам дали си заслужава да се боря, но го направи на нищо.
Ако като мъже прецените, че си заслужава, моля дайте съвет.