Сънувах своята бъдеща половинка
Беше преди около 6 години. Годините си вървят една след друга, но нея я няма. Момичето, което сънувах според мен е реален човек, но разбира се няма как да го кажа със сигурност. Тя беше абсолютно точно като за мен, а аз бях точно за нея. Искам да наблегна върху това, което изпитах в самия сън, на самите чувства и на чувствата след като разбрах, че е било сън.
Започвам от края. Когато се събудих направо не исках да повярвам, че е сън, но веднага след това се захванах да си припомням основните моменти от това което съм сънувал, така че да не го забравя.
Ето какво всъщност се случи. В коридора съм на своя апартамент(в съня си, но в същия апартамен в които живея и наистина)и чакам да излезе няко? от тоалетната. Мисля, че чаках някаква приятелка, която познавам и която сънувах в самото начало на целия сън, с която после да излезем. Така и не излезе тя, но това не е важно в случая. Чакайки я, усещам някакво момиче в ляво от мен да речем на около един метър, на което аз не обръщам никакво внимание. Само да вметна, че от тук започва интересната част. Аз съм втренчил поглед в земята пред мен и си чакам, но момичето започва да се опитва да ми привлече вниманието. Докосна ме няколко пъти, като продължаваше нещо да ми разказва. Може да съм я зърнал за момент, но явно да гледам в земята ми се отдаваше по добре. В едим момент обаче тя застана точно срещу мен! Погледнахме се в очите и сърцето ми все едно спря, даже мисля че се стреснах много здраво в първите една, две секунди. От тук до края на съня всичко беше невероятно реално, невероятно истински. Спомням си че след това докоснах я по ръката. Тя беше със сгънати ръце. Тя се доближи малко до мен и се целунаме. Дори каза нещо между целувките и аз няма да го забравя - Почна се! След около 10-15 секунди съня свърши. Знаете, как съм се почувсвал след като съм се събудил. Цялата се разиграла сцена в моя сън ме беше развълнувала невероятно много. Как да ви кажа, за мен това беше изключително преживяване, по реално от реалното. За мен това беше савсем реален човек. Как мислите? Възможно ли е по принцип да сънувате някои познат примерно и после той да ви каже че е сънувал абсолютно същото нещо? Мен това ме интересува. Много пъти съм искал отново да я сънувам, но сякаш не съм или поне със сигурност не съм изпитал толкова силни чувства както тогава.
Това което много ме тревожи, е че съня си е сън, а реалноса е друга и се питам ще я срешна ли някога, къде е тя в момента. Към момента е такава ситуацията, на колебания. Всъщност би трябвало да побликувам историята си ако я бях срешнал и сега да разказвам за всичко победоносно и как действително сме се срешнали в съня си и си го спомняме днес. Все пак се вълнувам от това да споделям за тази случка и за това го правя. Беше нещо много специално!

Коментари

1.   Бях чел някъде че човек не сънувал хора които не е виждал в живота си, т. е. има голяма вероятност вече да си видял даденото момиче в реалността и просто да не си спомняш но самият ти мозък пази нейния образ. Не са изключени и случаи на предричане на бъдещето под формата на сън като реално много хора са били потърпевши на такова явление, от там идва това "deja vu" което изпитваме понякога без да можем да си го обясним.

2.   Сънувал си ме мен, и е било съдба да отворя тази тема и да я прочета!

3.   Е тва е!
Преди години, жените сънуваха такива простотии, гледаха си на кафе и гледаха романтично-влюбено, докато мъжете се чешеха по.... и гледаха на нещата отгоре-отгоре.
Сега жените от мазила, козметични процедури и какви ли не други неща, нямат грам време за такива сънища, докато мъжете разказват в сайт нещо сънувано.

Какво да ти кажа на тази история?

4.   Според мен това не е някакво знамение, по-скоро в момента си сам и искаш да имаш някого до себе си. Това е подсъзнателно желание. На мен също веднъж ми се случи да сънувам подобен сън, но не си спомнях лицето, по-скоро като усещане