Споделена история от Тинейджърски

Да излезна ли с доста по-голям от мен мъж?
Здравейте! на 17 години съм и се запознах с доста по-голям от мен мъж на 28. Излезнахме веднъж и ми хареса горе-долу, но имаше някои паузи в разговора. Той често говореше, а аз слушах как разсъждаваше и ми обясняваше. Знам, че е голям, но ми допада адски много и имам някои много интересни фантазии за него :D не съм развратница и съм доста сериозна в много отношения, спрямо моите връстнички. Той е един млад мъж с опит, не знам дали ме използва, В момента пишейки това осъзнавам колко глупаво звучи всичко и осъзнавам, че е по-добре да го забравя. :D Между другото има големи кафеви очи и плътни устни, които всяка жена си мечтае да опита поне веднъж (; Мисля, че той се забавлява с мен и аз с него, не сме сериозни в това отношение, обсъдихме възможността за връзка и сме наясно, че нищо не би станало. Харесах го още преди година и чак след 5 месеца го намерих във Facebook, писахме си и беше интересно, но с времето той изгуби интерес малко. Казва, че обича прекия контакт между хората затова ме кани да излезнем още веднъж, може би затова не ми пише, понеже ''нямалко смисъл от чатовете, ако не се виждаме на живо''. Дали иска само секс? Ако искаше само това сигурно би правил намеци и да иска да знае много за мен, без да казва нищо за себе си, а той се напъваше да водим сериозни разговори от ранга на животът му и бъдещето, което планува? Разумен е и не ме гледа като развратник, бива го в приказките, с една дума има светъл поглед без задни мисли поне на повърхността.
Въпросът ми е да излезна ли пак с него или да не се занимавам с толкова голям? Зверски е готин хора, не мога да ви го опиша, а с тези устни ми се иска...

Коментари

1.   11 години не е много голяма и фрапираща разлика според мен. Пък и не виждам какво те спира да излезеш с него, все пак няма да се жените та да се вайкаш че е по-голям с 11 години

3.   Отговора е прост:
Той просто иска да отвори девственица!

Тъй като ти си сериозна (по твоите думи) той усеща че си девствена... знае че с лафове от сорта на "курво ела да те изчукам няма да се навиеш" затова те омайва със сериозни разговори - за да ти покаже че не е тъп, и че уж не иска да те мине....

С тези негови кафеви очи и устни те омайва и се покрива и дърпа, за да осъзнаеш колко си падаш по него, и самичка да се сългасиш да му пуснеш, при това без връзка...

Аз съм мъж на 26 - казвам ти го от опит - един мъж казва на една жена че от връзка между тях няма да излезе нищо, ако той иска просто да правят ПРИЯТЕЛСКИ НЕОБВЪРЗВАЩ СЕКС!

Точно това иска и твоя "джентълмен" - ще се прави на мил любезен и галантен, ще се прави на твой добър приятел с идеята ти да кажеш "абе може и да не ходим ама той е по възрастен по умен по опитен, нека той да ми е първият"...

Ако му кажеш обаче (измисли си), че си имала връзка с момче което те е минало и захвърлило, след като те е отворил само стой и гледай...

- или ще си тръгне или няма да си тръгне от живота ти...
- ако си тръгне, значи е искал да отвори девственица - щом узнае че не си такава, ще загуби интерес....
- ако не си тръгне, а напротив - започне да ти говори че е навит да опитате връзка и т. н. значи просто иска секс да опитате как е и след това ще измисли как да действа....

4.   По-добре недей, може да стане нещо лошо!

5.   Защо питаш другите? Ако го харесваш излез със него няма лошо, какво като е по-голям. 10 години не са чак толкова фрапиращи.. щом те превлича. Аз също съм на 17 години и си падам по по-големи мъже, не момчета.

6.   Жените тук не мисля че трябва да слагате коментари и както номер 3 каза, той не иска нещо повече от секс с теб, аз също съм искал дадено момиче и съм говорил доста гледайки ме със захлас и понеже сме тук да си помагаме те съветвам да не се занимаваш с него, колкото и привлекателен да изглежда ако не търсиш чисто физическа връзка, той не е човека за теб и в крайна сметка решаваш си само ти, но това ако се възползва от теб ще ти повлияе и по-напред в живота което никак няма да е хубаво! Успех и дано прецениш правилно този господин и това че иска да се виждате по-често от колкото си пишете е знак на желание и то само за едно, очевидно това го изнервя и като се срещне с теб той отново е милия човек, но стига съм писал, казах си мнението, дано го вземеш предвид :)

7.   От авторката: Впрочем каза, че не го бивало за сериозни връзки все още, не бил щастлив тук и сега и мислел да заминава за друга държава, ама доколко му стиска е друг въпрос, ЕДНО НЕЩО МЕ МЪЧИ: Дали на 17 имам оформено тяло на жена или не? Мисля си дали ме намира за малка и секси?

8.   Знам, че не пишеш тук за да чуеш мнението на другите просто искаш да ти кажат да излезеш с него.. Е, аз бих ти казала излезте и се забавлявайте просто не правете секс, защото ако му пуснеш още сега може да те зареже. Просто изчакай ако стане нещо по-сериозно между вас чак тогава. А и ти си голяма след 1 година ще си на 18 ще си пълнолетна тогава няма толкова голямо значение, че той е по-голям смисъл има, но той няма да е като педофил ;д. Едно е да си на 13 и да излизаш с 24-годишен съвсем друго е да си на 18 и да излизаш с 29-годишен. Спокойно всяко едно момиче си пада по по-големи мъже. Привличат ни защото са зрели и просто това е някак много секси :д особено ако са с кафяви очи като този мъж. Обожавам кафявите очи ;3 :д УСПЕХ с него и не му пускай :)

9.   Излез отново и отново, и отново с него...
Но само на обществени места и не пий в негово присъствие, за да намалиш риска да се поддадеш на страстта.

И така излизайте редовно няколко месеца и наблюдавай поведението му и реакциите му към теб.
Виж кога точно ще те натисне да правите секс, виж как точно ще го направи, а ти откажи и виж как ще реагира.
От това ще си направиш прекрасен извод как те възприема.

Най-важното за успешни взаимоотношения от всякакъв тип е уважението.
Ако те уважава дори и да правиш секс с него от чисто сексуално желание, без да сте във връзка пак няма да има лош изход за теб.

Ако инвестира време и усилия в теб, и уважи изборът ти значи не те иска само заради секса, а и защото има симпатии към теб, и те възприема като личност.

И така с времето ще видиш и дали има шанс да започнете връзка, и дали желанието ти за това ще продължи след като го опознаеш.

Ако успеете да изградите стойностни взаимоотношения вече се замисли накъде искаш да продължат нещата.

Но, ако той не те уважава и вижда като личност ще те изчука и захвърли като най-долният боклук. :)
Та, от теб зависи.

А дори и нищо да не се получи попивай думите му, и ако има мъдрост в тях я използвай на практика.

10.   Хлапе, гледай си уроците - не се занимавай с глупости!

12.   от авторката: След едни разголени публикации на някаква ''мацка'' които той е постнал и му била мечта :Д се отвратих от него.. не ме привлича вече, прекъснах контактите си с него. Дори той флиртуваше с някакво момиче на 23 в един чат и имаше някакви сексуални закачки от които само ме хвана смях, та накъде съм се запътила, та аз изглеждам смешно спрямо нея от възрастта ни. Дали съм постъпила правилно? Мисля че да ;)!

13.   Отново от авторката :Д Напоследък пак мисля за него и подновихме контактите си в мрежата, но не сме излизали, понеже малко ме е страх, ако ме погледне ще разбере, че го харесвам много. Не искам да признавам пред себе си, но май съм влюбена. Бяхме на почивка и му пратих снимки, 2 бяха по-пикантни по бански и той се пошегува, че искал голи другия път. Мисля, че направи намек че щял ако можел да ми направи готини снимки. Наистина искам да го забравя, ще ми се да не бях отивала в онзи магазин преди 1 година, но какво да се прави. Съдба :? Помогнете ми, как да се справя, вече е непоносимо...