Може ли щастливо женен мъж да изневери?
Малко ми е трудно да започна историята си. Предполагам, че ще започнете да ме критикувате, но много си падам по един женен колега.
Той е на 34, сериозен и доста привлекателен мъж. От доста време имам голямо влечение към него, но имам чувството, че дори не ме забелязва. Когато останалите колеги говорят за връзките си той просто казва, че е щастливо женен.
Проблемът не е в мен, защото съм привлекателна жена. Една друга колежка също му се увърташе, но без никакъв резултат. Не ми се вярва да е толкова смотан, все нещо трябва да му привлече вниманието.
Започвам да се отчайвам, съпругата му е хубавка, но е доста кльощава, прилича на анорексичка. Не трябва ли жената да има месце, да има къде да пипне човек? Пък и винаги съм си мислела, че по-зрелите мъже предпочитат жени с повече опит, какво може да му предложи една 23 годишна кльоща?
Хах, някак си нереално е през остатъка от живота си, той да не погледне друга. Съмнява ме да има такъв мъж въобще.
Знам как да флиртувам, но с него не се получава. 15 минути го следих с очи, а той ме погледна два пъти и ме попита "проблем ли има? " пред останалите хора в офиса. Явно яко съм хлътнала, защото от близо 2 месеца не съм поглеждала друг мъж. Имала съм доста възможности, но си стоя на сухо. Не знам, няма ли някакъв начин той да изневери на така любимата му съпруга? Да го примамя с нещо?
Само не искам да ме критикувате. Фалшивите ви ценности няма да ви носят удоволствие в леглото. ;)

Коментари

51-64 от 64

55.   37, ти да не си англофил? Кви са тия "руинирания"!?? "To ruin" на български се казва съсипва. Моля.

56.   51. Моите уважения към белите ти коси, но не стреляй на посоки. За времето което ми говориш съм бил малък пикльо, който едва ли е разбирал от жени. В момента отказвам на 99% от предлагащите, защото трябва да са най малкото мис сексапил и красота(ако не в този живот, то в някой предишен), а такива трудно се намират, но аз съм си късметлия:). А красивото дупе, съчетано с останалия интериор може да ме впечатли на секундата, защото то излъчва секс. Винаги слагам секса на първо място, а всичко останало е допълнение, което може да наклони везните в определена посока. 49

57.   54, не знам твоите стандарти какви са, но да казваш, че мъж, който пази положението си, семейството си и всичко, което е от значение, бил страхливец, е глупост. Типично по мъжки. Страхливецът бяга от отговорност, смята останалите за някакви вещи, които може да ползва, докато му е кеф, както излиза по твоето описание на нещата, и не се стреми да изгради нещо стабилно и постоянно. Защото да се пуснеш по течението е много по-страхливо и лесно, отколкото да заемеш позиция и да я отстояваш. Това всъщност е и посредствеността. Мъжът с главна буква не е помиярът, който за да не изтърве келепира, се възползва от всичко, що му падне пред очите. Това, към което аз съм се стремила, съм го постигнала. И от опит мога да ти кажа, че нищо не може да се сравни с постижението да изградиш здрава и стабилна връзка с един човек. Да скачаш от цвят на цвят е лесно и всеки го може. Да, задоволяваме се и двамата с каквото имаме, защото не желаем да се нараняваме и да съсипем всичко градено досега, както и да ощетим децата си. Пък нека сме посредствени по нечий изчанчени стандарти.

58.   "Щастливо женен" е израз, който се използва, когато мъжът не желае да се занимава с определена жена. Същото е и с "щастливо омъжена". Нищо повече не означава.

60.   За мен един мъж, когато започне да говори публично колко е щастливо женен и постоянно да го повтаря, значи явно иска и сам да е убеден в това и да си го повярва. Смятам, че той се чувства несигурен в чувствата си към жена си и точно затова натъртва за щастливия си брак- иска да изглежда недостъпен, а явно смята, че и ссъс свойте думи за щастливия си брак, става още по-привлекателен и по този начин гъделичка собстеното си самочувствие, виждайк, че поне 2 колежки неитово си падат по него. Просто той с авторката и другата й колежка явно се е включил в словесен "двубой" - виждаш ли, ти ми се натискаш, аз се правя на велик, но няма да ти се отвори парашутът, защото аз съм щастливо женен. По-скоро не би изневерил с теб или изобщо на работното си място.
Аз нямам кой-знае какъв опит с мъжете, нещастно женена съм от 7 години (определено няма и обич помежду ни, но пък и двамата сме много съвестни и отговорни), имаме деца, живеем като съквартиранти, дори не правим секс с по 6-7 месеца наред, сравнително млади сме, но въпреки всичко нито съм изневирила на мъжа си, нито имам и такива намерения. Най-вече заради децата ни и заради съвестта си. Мисля, че и съпругът ми не ми е изневерявал.
Не зная какво бъдещето може да ни предложи и се моля по пътя ни да не се изпречва някой или някоя, но никой не е застрахован, особено ако имаш нещастен брак. Въпреки всичко, всички наоколо ни знаят колко "добре" си живеем и си мислят, че всичко е нред в брака ни и сме щастливи. Точно, защото нищо не е наред в брака ни, животът ме е научил да играя театър пред хората и да не разкривам проблемите си в брака. Защото хората злорадстват. атова смятам, че нищо човешко не е чуждо за твоя колега и че не всичко може да е толкова перфектно в един брак, но явно не му е дошло времето и мястото за промяна в поведението му. Смятам, че той не би изневерил на работноот си място.

61.   Това е то хистрионна личност.

62.   Всички мъже изневеряват, просто ти не си неговия "тип". А както ми описваш свалките си.... и аз да съм и аз няма да те погледна:)) Лишаваш го от възможността ТОЙ да те свали като му се предлагаш безцеремонно. Все едно на някой ловджия да му вържат заек за дървото и той да го гърми:)) Липсва спортния елемент, чадо, тръпката от лова... :)

63.   Авторке, във физиката всичко ти е наред, но ти липсват гънки в най важният орган(надявам се, че се сещаш за кой намеквам). Много си самонадеяна, но тази самонадеяност ще ти носи само вреди, ти вече ги преживяваш. Умната жена намира начин да постигне целите си, но не и да показва простотията си пред хората, както ти правиш това. " Фалшивите ви ценности няма да ви носят удоволствие в леглото. ;)" - а твоите лисичи ценности какво ти донесоха- два месеца на сухо, а момчето си чука в къщи своята ЛЮБИМА жена. На зла круша, зъл прът, дано се вразумиш. Щом не хващаш мъжкото око, представям си колко си хубава, самооценката ти важи само за теб и обикновено е недействителна. Най точно оценяват околните. Понеже действаш като хитра лисица, остава и да се измъкнеш като такава. Като не стигала гроздето, лисицата казала, то и без това е зелено и кисело. Сега остава да започнеш да злословиш по този колега(обикновено така постъпват злобните жени), но това няма да ти стопли леглото!

64.   Авторката–ако беше така привлекателна както се описва нямаше да се предлага на женен мъж, който явно не я харесва. Сред толкоз ергени по този свят все някой готин щеше да те хареса, но като не си готина как готин да те хареса, че и женен, надявай си се ти:)))Освен, че е подла е и самонадеяна и глупава.

66.   Дали един щастливо женен мъж може да изневери. Възможно е - колко мъже има със слаби ангели...

Това, че един мъж не изневерява не го прави СМОТАН, а точно обратното. Възхищавам се и уважавам такива мъже. А и ако е толкова свестен наистина, не заслужаваш и 2 пъти да те погледне. Много много много си долна!!!
Дано човекът наистина да е щастлив с жена си и не тръгне по нанадолнището с теб...

67.   Жена му може и да е кльощава, но в леглото сигурно е лъвица и като му добара инструмента, сигурно прави чудеса с него. Запомни че външния вид ще привлече вниманието, но любовта идва от сърцето. Някои мъже имат очи само за една жена и веднъж намерили щастието си, нямат никакво намерение да го изпускат. Аз съм един от тях. От както съм женен, не съм поглеждал друга жена(ОООР - носът ми започна много бързо да расте!!! ) Всеки е различен. Другия път като отиваш на работа, защо не си сложиш една фанелка с надпис "Винаги гълтам и главата никога не ме боли". Може и да проработи.

68.   А с тази история какво ли стана?? Дали успя сочната мацка да земе мъжа на "кльощата". Аз лично се съмнявам :)
А за всички, които пишат, че няма щастливо женени мъже - хора, много сте зле!!
И за всички, които пишат, че няма мъж, който да не изневерява - хора, жалки сте!!!

70.   Защо не си намериш мъж, за който да си единствена. Нужно ли е да се набутваш нагло и да разваляш чуждото щастие. Такива като теб само развалят щастието на другите. И повярвай - той няма да е твой задълго, ако въобще стане твой... Само ще го направиш нещастен... а и ти няма да се чувстващ особено добре след време, когато те намрази.

71.   Ако жена му е кльощава как ще търси жена с "месце" тотално сте откачили? ! Аз лично няма да се поддам никога на изкушение от по-пълна жена от приятелката ми, а пък ако съм женен единствено ако ме игнорира и ядосва приятелката ми бих я предупредил няколко пъти и после бих се впуснал в приключения, но ако има слаба секси мадама, въобще се откажи с твоите месцета, нямаш шанс, има мъже манджии. Лично аз съм отказвал на повече жени отколкото съм спал с такива и не от притеснение, а от претенции, а и имам самочувствието и желанието да бъда свалян, да флиртувам и трудно поддавам, свалям само перфектните, които разбира се имат интерес към мен, но когато някой е във връька и е щастлив, защо трябва да има такива мутреси без морал и достойнство като вас да развалят връзката му? Това е присъщо за мъжете по принцип, но има и жени златотърсачки без морал и принципи, не разваляй връзката на този човек, щв ти се върне тъпкано

51-64 от 64