Любовница, която се издаде...
Бях любовница 3 години. След всички обещания, че ще сме само аз и той просто въпреки чувствата си се отказах, защото ми се стори безнадеждно. Той обаче не спираше да ме търси, причакваше ме.. качвах се в колата му и всичко просто се случваше... Но след време разбрах, че е търсил моя приятелка, нейна приятелка, и няколко други-бях ПОТРЕСЕНА.. мислех се за изключение, а се оказах поредно забавление. Ето защо казах на приятелката му всичко за мен и моята приятелка. Уговорихме среща с него, на която отидохме 3 те (гаджето му, аз и моята приятелка) и направо го съсипах. Разделиха се с приятелката му, но само за няколко дена, после се оправиха и уж за пред хората всичко по мед и масло.. Проблема е, че ако той ми се обади пак ще му повярвам, ако той ме причака не знам дали разума ще надделее над чувствата. Отвратих се от него, но се страхувам, че още имам чувства.. Не трябва да му вярвам нали?

Коментари

1.   След всичко, което си направила отново се надяваш да те потърси и се питаш "да му вярвам ли или не"? ! След като си разбрала, че не си изключение и че не е влюбен в теб както очевидно ти си влюбена в него, защо продължаваш да се надяваш, че ще те потърси? Дори и да го направи ОТНОВО няма да си изключение. Момчето просто си търси момичета за секс... а ако ти искаш нещо повече от него, това си е твой проблем. А ако той ти е обещавал нещо повече от това, което може да ти предложи, го е направил колкото да си му резерва. Той сам ще се съсипе, като излъже още няколко момичета... не му се меси, остави го, забрави го!

2.   Да чукам на дърво, ти сама си си отговорила на въпроса.

3.   Все още имаш чувства към него, ако нямаше тази история нямаше да е тук. :) Започни с приемането на този факт. Другото е че наистина не трябва да му вярваш, защото явно те вижда като разнообразие. Ако обичаше истински теб нямаше да си оправи отношенията с "бившата", а след като всичко е излязло наяве и чувствата му към теб бяха искрени щеше да бъде с теб. Забрави го.

4.   Ами света е шарен, някои, като тоя, въртят по 5-6 жени, които така и не могат да му устоят. Други като мен и една не могат да хванат.

5.   Господи, Боже... след всичко което той е направил и ти също, си мислиш пак да събиране с него. Абе защо има толкослабохарактерни хора бе! Ий душа, нищо лично ама ти си от тоя тип жени дето най ги мразя, дето колкото и да ги правят на парцали, колкото и да ги тъпчат те тичат по този човек! Заслужаваш си съдбата, заслужаваш да страдаш! Вместо да си намериш друг човек с който да си щастлива ти все още мислиш за този боклук! Била го обичала, ми обичай душманина си, като нямаш акъл!

6.   O, той няма да те потърси - споко. В следващите месеци ще се прави на верен пред Лапни-Шарана си (приятелката си), а после ще си продължи живота като до сега, а тя като винаги ще се прави, че не забелязва.
Ти си глупачката в случая. Много ясно, че въпросната мадама е знаела, но си има явно друг интерес с този мъж.

7.   Ти искаш нещо повече от секс ама това няма да стане, тук сме за да си помагаме и аз ти давам съвет, най-добрия които можеш да получиш, забрави го и потърси някои които наистина ще те оценява, но си представи този някои ако прилича на теб, да си има любовница и да сте заедно.. според мен не си постъпвала добре и най-лошото е че си дава воля на чувствата си към човек които има връзка, не опитвай това повече, накрая може би пак ще получиш този резултат които и сега, може би и коментара ми е леко груб, но както казах аз искам да помогна и надявам се да съм го направил!

8.   Номер 1 е прав. Искам и аз да добавя нещо. Той излъгал приятелката си и теб и още не се знае кои други. Ти си разбрала и не го приемаш такъв какъвто е. Върнал се е при приятелката си защото тя го търпи. За теб вече място няма там. Търси си щастието на друго място.

9.   Дори и да ти се обади не му отговаряй. той ви е въртял толкова и вие ще му повярвате отново? Ако го направите ще е единствено да не се окаже, че е избрал другата пред вас! За да сте вие избраната -но това че е до скоро! Ще си избере друга. При мъжете е така или си такъв тип или не си. Ако не искаш да си с такъв стой надалеч.
Желая успех