Помогнете ми!
Здравейте! Искам съвет как да постъпя, много съм объркана. Историята ми започна преди няколко месеца. Живея от 11 год с мъж, имаме син. Може би влязохме в коловоза на живота... Преди 4 месеца се случи нещо странно. Братовчедка ми ме помоли да отида да посрещна едно момче което идваше в града ни заради нея. На нея просто не й се занимаваше с него, явно само се е забавлявала с него. Намерих го, там където чакаше, запознахме се, имах чувството че се познаваме от години. той страдаше много за нея, исках да му помогна. Прибра се в родния си град и започнахме да поддържаме връзка по скайп и телефон, станахме приятели. Споделяхме си доста неща. Не жалих нито време нито емоции нито средства да го накарам да се чувства по-добре. След месец и половина дойде за 2 дни в града ми, обикаляхме напред назад, мисля че си прекарахме добре. Той е единствения мъж с който изневерих на мъжа си. Като си прибра продължихме да подържаме всекидневен контакт, понякога като си пийнеше се отпускаше и ми споделяше че се тревожи че няма да си намери приятелка, защото получавам всичко от мен. Оказа се че братовчедка ми почти през цялото време когато са поддържали отношения е използвала моя опит в живота, моите принципи, моето мислене. Когато истината излезе, той се притесни че явно се е влюбил в мен не в нея. По стечение на обстоятелствата отидох до неговия град. Беше много объркан, покани ме у тях да остана, но в момента в който пристъпих прага, реши че трябва да си взема хотел, не трябвало да оставам у тях. Наех си хотел, почти през цялото време остана при мен, но само обикаляше из стаята и се страхуваше да не го доближа. На другия ден си тръгнах, изпрати ме и като че ли всичко беше наред. След ден се обади и каза че иска да прекратим приятелствато си, обясни че не го чувства, но негов приятел така го посъветвал, така било редно и т. н. От тогава изминаха 2 седмици, а аз не спирам да мисля за него, вероятно се влюбих. Искам да му се обадя, но незнам дали изобщо ще вдигне. Питам се дали не се издадох, че имам чувства различни от приятелските и заради това да избяга. Моля, помогнете ми със съвет как да постъпя! Благодаря предварително!

Коментари

1.   Авторке, на теб май ти се иска той да се бил влюбил в теб, но истината е, че обича братовчедка ти. Възможно е като ценности и идеи да сте близки с нея, ако общувате често, ти нямаш патент над такива работи, но преди всичко имаш ОТГОВОРНОСТИ към детето и мъжа си. Къде си тръгнала с момичетата да се състезаваш за мъже?
Не само е смешно, но е и жалко от страни. Този човек не иска да се занимава с теб - омъжената майка на средна възраст или в края на младостта. Не е ли време да си гледаш работата, мъжа и семейството?
Ако искаш да ходиш с мъже, ами раздели се с бащата на детето, но не може и двете неща. Този мъж не значи, че пак ще ти обърне внимание - да се влюбиш ти трябва и химия, каквато с теб определено е нямал, за да не се възползва от твоето направо предлагане в хотелската стая. Много евтино си се предложила и съжалявам мъжа ти искренно, защото не вярвам да ти е първи и няма да ти е последен път. Аз не познавам свободна жена да се предлага така на мъж, да го преследва така, а ти като майка, обвързана жена си се изложила много.

2.   Момчето много правилно е постъпило така и трябва. Ти си женена жена и нямаш право на такива неща. Той не те иска и пристани да го караш да се чувства гузен от това. А и подкрепям номер 1 ти направо си се предложила на човека с ясната цел да приспиш с него, нито ти отива на годините нито на акъла да се излагаш така и то по хотелски стай. Недей да ставаш жалка, а се замисли редно ли е да преследваш момченца и то влюбени в друга жена, която ти е и роднина. Радвай се мъжа ти да неразбере.

3.   Ма № 1 и 2 направо разбихте с коментарите си.. аман от моралистки- непораснали при това:))))