Защо се държи така странно
Здравейте, искам да опиша историята си, надявам се да ми дадете някакви съвети. Имам един познат, който завърши в чужбина. Не сме се виждали от много отдавна, случайно го открих в една социална мрежа. Веднъж му писах и ме покани на среща. Знам, че е зает се занимава с бизнес, но ми се струва доста странно, защо все отменя срещите ни с някакви оправадания, а когато го попитам направо, отрича. Сега твърди, че заминава в Германия за 10 дни и като се върне, искал да се видим. На глупачка ли ме прави или просто му е неудобно да ми каже, че не иска да се виждаме и чака сама да се досетя, за да не ме обиди, или наистина има работа и е доста зает. Незнам какъв му е проблема и защо иска да ме върти. Странно е. Моля за вашите коментари! Ще се радвам да чуя мнения

Коментари

1.   Колкото и да е странно най-вероятно човекът действително е зает и пътува много. Просто в чужбина ти се променя начина на живот и много-много не си по кафетата след това.
По принцип обаче не кани ти мъже и не ти ги търси. Ставаш безинтересна. Ако от сега почваш да нервничиш, когато мъжът е по други ангажименти, как искаш да имаш връзка с такъв мъж евентуално? Твоето поведение плаши.

2.   Писнало ми е от такива мадами дет почват чак да те тормозят задет не ги харесваш... направи си извода :)

БеЛиЯ МеЧоК

3.   Номер едно каза нещо вярно но спорерд мен ттрябва да му покажеш по някой начин че изпитваш нещо. Щом е в чужбина просто му кажи че го харесваш/обичаш така той ще има време да помисли и ако и при него е така ще те покани пак. (трудно е да се правят догадки дали е зает )

5.   Колкото и да е зает, ако 3-4 пъти ти отказва, според мен, просто не иска да се срещате. Все пак не е никак любезно само да прави уговорки, а после да ги отменя. Най-малкото, не би трябвало да ги прави ако не е сигурен. Не го кани повече.

6.   Зает е, ясно е че ако се съберете, тази връзка едва ли има шанс, щом ти още отсега си нетолератна към постянните му ангажименти, не те обвинявам, всъщност поставям под въпрос дали самата ти искаш нещо с човек, който няма да има достатъчно време за теб. Прецени на базата на това ти какъв човек си, той какъв е, и дали ти също имаш достатъчно занимания като него ако искаш такива отношения да бъдат успешни. В противен случай, не се занимавай.
И още нещо, без да искам да те засягам, по-вероятно е той да ти е по-интересен на теб, отколкото ти на него, поради простия факт, че той е завършил в чужбина, и има повече житейски опит. В чужбина човек се изправя пред всякакви трудности, едва ли единствената му грижа е била университета, справял се е с това да живее сам, далече от родината, справял се е с всякакви битови проблеми, и най-вече с това да се интегрира в държавата, в която е бил, което понякога не е лесно. Разбира се, не искам да звуча по грешен начин, не казвам, че я виж ти, той завършил в чужбина и е някакъв свръхчовек, а ти си нищо. Ти може да си и по-умна, и да имаш много други качества, които той няма, но опитът в живота е доста важен също, когато човек се е сблъсквал с разни ситуации, той се променя, осмисля всяко нещо по друг начин.

7.   Колкото и зает да е един човек има ли желание- намира и начин, ако ли не- намира оправдание. Така, че изводите си ги прави сама. Един път отлага, втори отлага и Няма 3-ти път. А ти не му се навирай, ако искаше да се видите, пък дори и като съученици на по кафе- сам ще те намери. Може просто да му се иска да ви забрави- знае ли човек. Може и да се опита да надскочи сянката си, а може и да не желе да те вижда. Спри да го търсиш и забрави за него!

8.   Мерси на всички за коментарите :)

9.   спри да го караш ти да се виждате, докато му предлагаш ти среща той няма да има време все ще е зает, просто като се засечете в соц. мрежа не му пиши ти първа нека той почне да води разговор с теб, ако изобщо има това желание, и почнете ли да говорите в никакъв случай не казвай нищо за виждане, говорете общи неща, той ако реши ще те попита съвсем джентълменски имаш ли планове за еди кога си да се видите