Как да разбера какво трябва да направя ? Кое е правилното решение ?
Здравейте! Ще ви разкажа моята история.
През август 2012 година заминах за друга държава, защото там имаме семейни приятели. Те имат син на 20 години. И всичко стана много бързо харесахме се. След това той дойде в България през септември само заради мен и станахме приятели. Бяхме много щастливи заедно. Никога досега не бях изпитвала подобни чувства ( имала съм и други приятели, но с него беше различно ). Знаех че той е първата ми любов. След 1 месец то си замина обратно, за да учи и аз останах тук да уча. Но не се разделихме, говорихме си всеки ден по доста дълго време и аз бях сигурна, че нашата връзка ще устои, защото беше много силна. Аз виждах очите му когато ме гледаше. Бяха пълни с любов. Но се карахме доста често ( еднакви зодии сме :D ). И накрая на мен ми омръзна, защото преди няколко дни се скарахме много лошо и аз му казах, че искам една седмица, за да помисля. Днес е първия ден от тази една седмица, а вчера бях напълно сигурна, че трябва да се разделим. А сега се чувствам ужасно. Той не иска да се разделяме и знам, че ще го нараня страшно много. Когато се замисля, че той ме обича и може след това да нямам друг шанс с него и ще откача. Но пък същевременннно се карахме доста често ( около 2-3 на седмица ). И не знам какво трябва да направя. Опитах се да поговоря с него да се разберем без такива крайни решения, но не се получи. Аз все още го обичам. Сега като че ли е момента когато сърцето и ума ми казват различни неща. Сърцето-опитайте отново ( защото той искаше вчера 2 шанс, но аз му казах, че ще е по - добре ако изчакаме 1 седмица(аз исках тази седмица, за да разбера дали наистина го обичам, дали ще ми липсва - и да днес е първия ден, но ми липсва)), а ума ми казва - недей, той не е последното момче на земята. Но нали знаете, че първата любов остава до края! Не знам какво да направя, че да избера правилния избор. 1- Да свърши всичко, но да сме и двамата наранени, но може би така ще е по-добре ( забравих да кажа- баща ми не ми дава това лято да отида отново при него и не дава той да дойде тук ) или 2-да сме заедно, но да се караме. Той каза, че ще се опита да се промени, но не знам доколко му вярвам! ;((((

Моля администратора да пусне историята, защото наистина е много важно за мен! :)

Коментари

1.   Като го обичаш давай! Писна ми и с моята да оставаме взаимно неразбрани! Писна ми да гадая какво иска да ми каже, както и аз на нея! Писна ми от тези неща, но няма никога да ми писне да и кажа!
Обичам те и така...!!! Стига сме се карали за глупости! Давай и ти директно, защото можеш да съжаляваш както и той!!! Обичайте се и никой не може да ви попречи
Радо

2.   Щом има такава любов, дай втори шанс на връзката ви, ако не го направиш, няма как да знаеш дали той, (а и ти), наистина ще се промени. Ако пак не се получи, просто късай, пореви една седмица, вдигни глава, кажи си, че така е по-добре и продължи напред.

3.   Причина за неразбирателството може да е разстоянието.

4.   Давай му втори шанс момиче. Няма значение дали се карате или не. Наскоро гледах един филм в който две гаджета се обичаха много но и те се караха. Момичето попита "Кога мислиш че ще трябва да се разделим щом се караме толкова много? " Момчето :Никога защото се обичаме въпреки всичко" :) Желая успех