Има си приятелка!
Здравейте! Аз съм на почти 19 години и си нямам приятел, но ако трябва да си призная искам да имам някой до себе си тъй като ми се случват все едни несериозни и не по мой вкус момчета. Случката е следната.. Харесвам едно момче или по скоро мъж на 26, но той си има приятелка.. Всичко тръгна от самия него-имам предвид, яе никога не бях си помисляла, че нещо може да има между нас(само приятели даже познати на здрасти и здравей). Почнахме да се виждаме по-често и по-често и да ме бъзика, заговаря и т. н. Работата е там, че си има приятелка от може би 4.. 5 години, а това изобщо не го знаех, докато не го разбрах естествено. Но въпреки това него това сякаш не го бъркаше - все едно си няма приятелка, така се държа с мен! Както и да е.. спахме заедно, след което не ме потърси никакъв и така цялата работа беше явно, че искаше само да изневери на приятелката си с мен и нищо повече. Така твърдяха и вс мои приятели. Казваха ми, че е само заради изневярата или по-точно, че държи на своето, но иска и чуждо. След време обаче пак ме потърси и аз шматката незнайно защо шак му се вързах. Но този път е различно, защото въпреки всичко той продължава да ме търси, продъльава да и изневерява с мен и вече даже му казах, че едва ли на мен ще ми е приятно някоя да се бърка във връзката с приятеля ми. Тоест казах, му че неискам така.. или да я остави или да си бъде с нея, но да не съм втора цигулка. Той започна вече да ми повтаря, че скоро ще я зареже, но аз мисля, че ме лъже.. Забравих да спомена, че тя е с 7 години по-голяма от него, но въпреки това май доста държи на нея. Искам да ми помогнете.. как да постъпя? Знам, че е гадно и грозно от моя страна да се бутам там където не ми е мястото и да развалям връзки, но като цяло от него тръгна всичко и по негово желание са изневерите и вече моето хлътване, което стана. Негова е и вината, че ми вдъхна тази надежда, защото все пак след първия път аз знаех, че няма да има нищо тъй като вс говорят, че той много държи на нея! Но постепенно започна да ми ги говори едни сега да не мога да спра да мисля за него.. ПОМОГНЕТЕ!? Да чакам ли да я остави.. или според вас винаги ще ме използва за изневяра..!?

Коментари

1.   Ако той искаше да я остави, щеше да го е направил досега. Човек, който само повтаря сега нещо и не го прави-няма да го направи и занапред.
Ти си решаваш.... но ще ти кажа, че това, което правиш е много гадно. Помисли си добре, ако по някаква случайност (защото това ще е чудо), той реши да зареже приятелката си и бъдете заедно... какво всъщност очакваш? Нали знаеш, че човек, който сега изневерява С ТЕБ, след време ще изневери И НА ТЕБ? ! Ти това ли искаш? Ако ти се струва приемливо-продължи.

2.   Ами то е ясно какво да правиш - не се виждаъ с него докато не я остави.

3.   На голям боклук си попаднала. Не мислиш ли, че сама си отговаряш на въпросите? Ако имаш малко достойнство, ще спреш да се занимаваш с него. Даже жалко, че дори си му пуснала. Тази наивност ще ви погуби....