Има вероятност да сам бременна от женен маж
Много мие трудно да говоря за това, но май нямам избор искам да споделя с някой. Има вероятност да сам бременна от женен мъж, ние сме много далго време заедно, но не сме говорили за такива неща. Сега сам на 25 и като всеки нормален човек и аз искам да усетя тази тръпка и да стана майка. Но нещата са сложни ако наистина сам бременна как да кажа на нашите, те незнаят за отношенията ми с този човек. Незнам как да постъпя ако имам бебе.

Коментари

2.   Дам, някои скачат с бънджи, други ходят на рафтинг, трети забременяват. Все за тръпката. Т. е. едва ли да е станало случайно.

3.   Много ме растрои този коментар незнам даже какво да отговоря. Наистина се надявах нещата да се оправят в смисал да заживеем заедно, да сме нормални но уви няма как да стане.

4.   "как да кажа на нашите"
Ами като си дигала краката, защо не помисли?
Станалото, станало. Сама по себе си тази връзка е обречена.
Казваш, че мъжът е семеен. Сърцето не пита и ОК наслаждавали сте се един на друг, но е трябвало да пресметнеш и този риск.
Не създавай нещастно дете. Ти самата все още си дете щом се притесняваш как да кажеш на вашите...

5.   Нямаш никакво, ама абсолютно никакво право да се оплакваш... Сама си си виновна.
Ходите с женени мъже и после като стане нещо ревете.... Всеки сам си носи кръста. Щом си избрала тоя път, да си любовница на някой, сега си сърбай попарката.
И след като сте "от много време заедно", защо се притесняваш? Да не би да е защото знаеш, че никога няма да изостави жена си, заради детето на любовницата си?

6.   Всички реагират отрицателно и казват да махнеш детето. Аз пък те съветвам, ако си бременна да го оставиш. То е плод на вашата любов и има право да се роди. Ако имаш нужните средства да се грижиш за него и да му осигуриш сигурно бъдеще няма пречка да не го родиш.

7.   аборт е твоето решение на проплема и фани си намери свободен мъж а не зает малумна история нека ти е

8.   Да аз сам си виновна, нямам оправдание че сам решила да имам такава враска, щеси сарбам попарата както каза дамата, и да коментарите ви са много критични но несе сардя.

Модератор - моля, използвайте буквата „ч“, а не „4“

9.   Ами да, млади мъже стоят сами, ти забременявай от женени. Промени си вкуса, както ме съветват и мен.

10.   Авторке, щом дълго време сте заедно и не сте си говорили за тези " неща ", съвета ми е по най бързия начин да направиш аборт. Подкрепям напълно номер 1 :) Ще провалиш целия си живот заради един човек, за когото си едно разнообразие. Не се оставай на някакви фалшиви емоции да те ръководят в този момент, защото наистина нямаш представа какъв кошмар ти предстои ако, решиш да родиш това дете, точно от този мъж. Млада си - бягай! Желая ти късмет и истинска любов.

11.   Ако имаш възможност да го отгледаш си го роди, а родителите ти не е нужно да знаят, че е от женен мъж. Винаги можеш да кажеш, че си имала приятел, но за него нещата не са били сериозни и когато е разбрал е избягал. На 25 години не е прекалено рано да се роди едно детенце, стига да го искаш и да си готова да си жертваш живота в негово име. Доста майки след 3-4 годишен брак остават самотни родители, развеждат се и положението им е същото. Дали ще имаш мъж, който след раждането ще тръгне да ти изневерява и ще си сама и с дете или свободна и с дете няма голяма разлика, освен че ако не го признае таткото ще се води на твое име по документи.

13.   Ех, номер 6, колко романтично звучи "плод на вашата любов". Само че тоя плод може да се окаже ябълка и да не е на любовта, а на раздора.

Все пак, наивността настрана, ако искаш можеш да оставиш детето и да те радва много - никога не бих казал да го махнеш, защото звучи прекалено жестоко. И никога, пак казвам - никога, не вземай такива решения след съвет от форум. Но ако смяташ да използваш детето с цел да развалиш семейство и да оставиш други деца без баща, ще бъде доста подло. Не знам защо целта на всяка жена е едва ли не да открадне някой женен мъж, защото жена му не го заслужава, а другите мъже са боклуци.

14.   Толкова грозни думи "като си си вдигала краката" нима всички които пишат не са си вдигали краката. Ако можете със съвет да помогнете на момичето помогнете, не я критикувайте за всичко. А този мъж като знае, защо не я пази? Нали този форум е, ако някой има проблем да разкаже и да му си даде съвет. Според мен, момичето трябва да каже на приятеля си и де вземат заедно решение и ако ще прави аборт той да е до нея. Това дете не го е направила сама.

15.   Няма лошо в това да си правиш кефа. Но, голям човек си как не помисли за предпазни средства? " Искам да съм майка" И мислиш ли за последствията? За вашите? Ами за този човек? Той дали, ще иска? Едно бебе не е кученце.

ж-28г.

16.   още ли не си направила аборт, какво чакаш, вземи пари от тоя и го махай, нямаш бъдеще с този човек, разделете се

17.   За съжаление трябва да подкрепя хората, които ти казаха да направиш аборт. Аз самата бях любовница на такъв мъж и взимах драконовски мерки против забременяване, но си бях казала, че ако забременея все пак -задължително и веднага аборт и после веднага късам с този. Не ми се наложи де, но не бих се замислила и за 1 сек.

18.   "враска, щеси сарбам попарата " - На колко си години? Дано залъците да са големи, че да ти е вкусна попарата..

19.   Аз също съм спала с женени мъже, не са много, но никога не съм си мислела, че с някого от тях ще имам общо бъдеще бля бля... с единия даже имахме връзка година и половина и всеки ден правихме секс, пасвахме си идеално, но и за миг не съм си помисляла, че ще си остави жената и децата... И дори и не мога да си представя, ако бях забременяла... веднъж се скъса презерватива и веднага взех хапче анти-бебе. На 24 съм... И според мен аборта е най- подходящ. Няма такова като"плод на вашата голяма любов" с женен.

20.   Номер 19 е права, но си има и изключения. Такъв мъж може и да се разведе и така нататък, но да раждаш ПРЕДИ това от него си е чиста проба глупост, самоубийство и тъпанарщина. Аз бях така - чаках го да мине развода. И добре, че чаках, защото тръгнаха едни делби, едни съдилища, цели две години се влачеха нещата, но до края на развода не съм си и мислила за деца, макар че живяхме вече заедно. Докато не видях документите за развод и докато самата аз не бях вписана в брачното свидетелство на господина, не му дадох да ме докосне без кондом. В крайна сметка, който се продава евтино, сам си е виновен. Така го подлудих, че сам ме молеше и умоляваше да му родя детенце не аз да треперя като Авторката. Моите уважения, но която надува корема нежелано, сама си е виновна. Тялото е твое и ти отговаряш за него.
Съвет като приятелка - махкай го, ако си бременна и преосмили връзката си с мъжа. Ако сте от много време заедно, той те обича и е свикнал с теб има голяма вероятност да не може да си представи животчето без теб и стига да искаш да се разведе с жена си и да заживее с теб. Не му раждай деца, докато твоето име не стои на брачното му свидетелство. Такива мъже не знам защо, но са много вързани за брачната институция. Аз съм против нея от принципни съубражения, но него го накарах дори огромна сватба да ми направи, да поканим родите, булченски рокли - пълна програма и от тогава е като вързано, но за мен, кученце. Просто такива мъже имат нужда от брачния хомот. Защо да оставяш на друга да държи юздите, вземи ги в свои ръце и дай на децата си легитимност, не ги раждай по ъглите. ТВОИТЕ ДЕЦА ЗАСЛУЖАВАТ ТОВА, заслужават да са уважавани, желани и обичани. Стига си чакала и си се съобразявала с другите, защото докато ти изчегъртваш децата от тялото си, за да пазиш фалшивия му брак, се шири жена му в кухнята и леглото му, организира семейни събирания и сладки почивчици. Ако искаш повече, искай. Почукай и ще ти отворят, поискай и ще ти дадат! Не се задоволявай с малкото, време е да получиш заслуженото.

21.   Все пак има и текива дето ти одговарят със съчуствие. Та нима те не грешат в живота. Аз същто минах през текъв период от живота и преди две години още бях студентка когато забременях от точно текъв мъж. Но не убих детето чрез аборт. Все пак е убиство за мен да го направиш. При мен стана тека че той ми отказа всякакво съдействие и останах в безисходица. Родих детето и сега е на почти две годинки. Нито се срамувам нито ме интересува кой каво ще каже от роднините. Вмомента си намерих половинка от сайта за запознанства. Млада съм и без хвалби съм добре изглеждаща жена на 24г. Спрях да уча за една година но сега съм с мъж който се грижи и за мен и за детето. Той ме прие текава каквато съм и живея супер с него. По голям е от мен с цели 15г. но и той е преживял много преди това. Сега сме заедно и сме щастливи. Според мен не прави аборт а говори с мъжа дето е направил заедно с теб тази неволна грашка. Все пак е човешко пък и ти си млада и не си съсипвай бъдещето с аборти и тн. ПОЖЕЛАВАМ ТИ УСПЕХ В ТЪРСЕНЕТО НА ПОДХОДЯЩ МЪЖ КАКЪВТО И ДА Е... ПРОСТО ТЪРСИ ЧОВЕКА КОЙТО ЩЕ ТЕ ОБИЧА ТЕКАВА КАКВАТО СИ.

22.   От авторката. Благодаря ти 21, радвам се за твоята развраска на нещата, намерила си някой който държи на теб. Аз също срещам поткрепа от негова страна, но исках и друго, да сме семейство. Той не иска да се развежда и, иска даси останем така до край. Аз немога да взема решение, знам неможе без мен и миго е показвал ама нямам сили да продължа тази враска тварде много време съм и отделила.

23.   до 22
„не иска да се развежда и, иска даси останем така до край“
С две думи иска хем да пие мляко, хем да не купува кравата! Пълен егоист, не му дреме май за теб, за твоите чувства и състояние и не му пука ти през какво минаваш като негова любовница. Пусни му „Назад-назад, Моме Калино“ и му кажи едно СБОГОМ с добро. Направи аборт и не карай детето си да плаща за грешките ви. Всеки ХУ психолог ще ти каже, че да не бъдеш приет от баща си е огромна травма.
Запомни хубавите ви мигове, тегли чертата - вземи доброто, поуките за своят бъдещ брак и връзки като цяло и прекъсни тази връзка и бременност.
Случват се такива работи в живота, мила.
от 20

24.   немога да ви разбера, как може да се занимавате с женени мъже. толкова ли няма свободни мъже на този скапан свят. ето заради такива жени като теб 70% от децата израстват с по един родител. постави се на мястото на жената на този мъж на децата му. докато има такива жени които да развалят семеиства мъжете винаги ще се подиграват с вас. само да и свирнеш и тя е готова. тц...

25.   Абе, номер 24 - какви деца с 1 родител те гонят. Просто българите вече не им се жени и правят извънбрачно деца и пълнят статистиките с такива, а и дават помощ еднократна за самотни майки да не забравяме интересчето. Разводите са към 10-20% иначе и като се разведе човек това да не значи, че е умрял. 2/3 от молбите за развод ги подават съпругите и само 10% са заради друга жена. Децата си имат 2ма родител, да не би да крадеш бащи от децата им. не се излагай, моля те!

26.   НЕ раждай - ще обречеш едно невинно същество, остави тов. Това, че той може да се грижи за него по някакъв начин или пък, че ще му намериш друг свестен баща са пълни глупости. Трябва да намеш ЧОВЕКА ЗА ТЕБ и да родиш неговите деца!

27.   Дано да не пиша твърде късно! РОДИ!!!
ТИ СИ НА 25, ОБИЧАЩ ТОЗИ МЪЖ. Не знам в кой месец си, но още във втория месец и вече имаш миниатюрно дете, на което са започнали да се оформят белите дробове, черният дроб, храносмилателната система, дори очи... НЕ ГО УБИВАЙ! Още повече, че това дете не е плод на изнасилване, казваш, че от много време си с този мъж!
Плюс това като вземе детето на ръце, ще видиш как ще омекне и ако няма деца от жена си може да създаде семейство с теб. Но и да останеш самотна майка-нито ще си първата, нито последна, буди смела!!!
Всеки достоен мъж ще приеме детето ти от друг човек, ако те обича. Ти постъпи правилно, а правилното решение е да родиш. В противен случай съвестта ще те гризе цял живот!!!! Няма да имаш покой, ако направиш аборт, дори после да имаш деца от друг НИКОГА НЯМА ДА СИ ЩАСТЛИВА!!!

28.   Мила, роди си детето, няма да давам квалификация на коментара на N:1, защото ще ми изтрият коментара, но тя има някаква позната, която е завършила с трагичен край-съжалявам за което, но това не значи, че при теб нещата ще се развият по същия начин... и нямам думи и за коментарите ще направиш детето нещастно. Ама тея хора ясновидци ли са не мога да разбера. Аз знам, че ако родиш ще му дадеш шанс за добър живот, никой не знае какво го чака. Да изисква се смелост за такова решение, но съдбата помага на смелите. Роди!