Влюбена съм в женен мъж!
здравейте!!! до скоро мислих , че на мен е невъзможно да се случи това, което ще ви споделя! влюбена съм в женен мъж с 20 години по-възрастен от мен и не знам какво да правя. от около месец имам връзка с него.той казва че не е с мен заради секса , но не знам дали да му вярвам и въобще не знам какво да правя!!! наистина вярно е че се държи невероятно мило с мен и по всякакъв начин ми показва уважението и влечението му към мен, но.............

Коментари

51-100 от 130

53.   В един триъгълник може да е виновна всяка от трите страни. А ако е многоъгълник?

54.   Като стана дума за вини и търсене на сметки, винаги съм вярвала, че не любовника/любовницата ни предава и изневерява, така че отговорни за своите действия са тези във връзката, които го правят и на тях трябва да се търси сметка. И знам, че веднага ще има реплики, че никога не е виновен само единия от двойката, но истината е, че може и двамата да са допринесли за разпада на връзката, но честното и почтенно отношение би било да се приключи едната, за да се започне нова. Може да е болезнено, но е много по-справедливо и дава шанс на всички участници в ситуацията да потърсят и намерят щастието някъде другаде, вместо да стоят в една провалена връзка, надянали маските от лицемерие и лъжи. А ако връзката все още не е напълно изчерпана, то най-доброто би било да се положат максимални усилия тя да бъде възобновена, вместо да се бяга от отговорност и да се търсят оправдания да не сме верни на човека до нас.

55.   за съжаление не избираме в кои да се влубим, аз самата не очаквах да се влубя в женен мъж, но от 2 месеца съм в това полжение, аз съм на 20 тои е 10 години по голям и двамата много се обичаме, тои си прави планове за обшто бъдещте, но аз гледам да не го притискам, изкам тои да вземе решението, момичета когато обичаме женен мъж, трябва да се научим да не очакваме много ,ако някои изка да ми пише.

56.   Аз съм номер 38, с моя човек сме все още заедно , но нещата се усложниха той поиска повече, което мен ме притесняваше, и въпреки че за мен тази връзка беше забавление и разнообразие с доза умерени чувства, сега знам че той е до мен и това ми дава криле.Аз бях тази която постави границата между него и мен, а той беше този който поиска да я махне, но без да си дава сметка за последствията.На коледа бяхме заедно, ние си разполагаме и с жилище и почти от тогава си заживяхме заедно, което мен ме уплаши и сега не знам какво да правя , наясно съм че това не може да продължава вечно, и че както казва и той аз ще съм тази която ще сложи края,но кога?Всички около мен виждат че съм щастлива но на никой не мога да кажа защо, и е вярно никой не може да разбере една любовница по добре от друга!Разбирам всички ви и честно казано аз съвет дори и на себе си не мога да дам, чакам времето да ми реши проблема, а това няма да се случи!Относно злобните коментари, един ден и на мен ми се случи да разбера че приятелят ми си има друга, тежко е особено когато си градил с някой бъдеще, мечти и всичко , но какво толкова хора сме, не се развиках не побеснях и сега се усмихвам като се сетя , просто му казах че така е трябвало да стане и му пажелах щастие, смятам че така е редно, а той и до ден днешен ме уважава и аз съм най-добрият му приятел, не съдете строго мъжете си, нито любовниците всяко нещо се случва с причина!

57.   Боже, наистина били актуални тези връзки- възрастова разлика от минимум 10г. Факт, почти всеки втори мъж желае до себе си освен грижовната съпруга и една млада, крехка партньорка. На 30г. съм и от 2г. имам връзка с 18г. по-голям от мен мъж. Нищо не очаквам! Имам семейство, той също! Никога не съм си и помисляла, че е възможно да обичаш и съпруга и любовника едновременно - от единия получаваш това, което от другия неможеш, или вече е изчерпано. И, в ролята на съпруга немога да съдя момичетата, които избират тази съдба,но, не бъдете наивни, малко на брой са мъжете, които биха изоставили съпругите и децата си- та повечето от тях са перфектни домакини, майки на децата им- при Вас, т.е. при нас има само тръпка, хищното, да преследва жертвата е заложена в мъжа, обичат ни, но обичат и съпругите си, семейството и домашният уют. Нека на "хорото" когато се хващаме, знаем и сме наясно пред какво сме изправени! Вярно, че чувствата не питат, но те не ни дават възможност да мислим трезво! А дори и да успеем да бъдем с желаните мъже, след година, или две съвместен живот ще пишем отново в този сайт колко нещастни сме, как освен ,че се връщат "уморени" и не им е до секс, неусетно сме се превърнали в поредните им домашни помощници и майки на децата им, ама на 24-часово разположение! И пак кръгът се повтаря! Помислете си добре, стига с това "Обеща ми, да остави жена си" , НЯМА ДА Я ОСТАВИ, и не е редно!!!
Всичко добро желая, и , хубаво си помислете с какво се захващате!!!

58.   няма вярно е така им е добре и са прави, и е вярно че всичко е един омагьосан кръг затова радвайте се на момента не съдете строго, защото какво ни остава накрая освен хубавите спомени всичко преминава и отминава.Животът никога не чака, нашите решения а просто си върви наше право е да гледаме отстрани или да живеем, за всяко взето решение има причина, любовница или жена, важното е да си щастлива заради себе си, и с това което си постигнала!

59.   и аз съм в подобна ситуация! ! ! рискувай и бъди с него, но си запази достойнството! ! !

60.   Аз съм на 25 , той на 43. Има деца и жена. Не съм щаслива, най-вече защото никога няма да бъдем заедно. Вече 4 години сме заедно, не знам дали има чувства. Понякога мисля - да, понякога - не.

61.   Знаеш ли, аз няма да ти кажа да го оставиш, защото сладостта на такава връзка е неописуема, но ще ти дам съвет вземеш всичко най-хубаво от тази връзка и после да продължиш напред. Знам, че го обичаш, поради тази причина и аз 3 години все съм с него, но той няма да остави жена си, заради теб или ако я остави каква е гаранцията, че няма да изневери и на теб?

64.   НАМАТЕ ПРАВО ДА РАЗБИВАТЕ СЕМЕЙСТВА. Не бъдете нагли да искате дете от семеен мъж това е върха на бесрамието. то ще е плод на греха. в тая историа има и деца. ЖЕНИТЕ ИМАЩИ ТАКИВА ВРЪЗКИ НЯМАТ СЪВЕСТ И СА БЕЗЧУСТВЕНИ ДА ОСТАВЯТ НЕЩАСТНИТЕ ДЕЧИЦА БЕЗ БАЩИ. ТЕ СЪЩО СТРАДАТ. НЕ СЪЗНАВАТЕ КАКВО ВЪРШИТЕ ЗАЩОТО МИСЛЕНЕТО ВИ Е ИЗКРИВЕНО. ТАКА СТЕ ВЪЗПИТАНИ ПОВЕЧЕТО ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ДА РУШИТЕ СЕМЕЙСТВА. СЕМЕЙСТВОТО Е ЕДНО ЦЯЛО ДРУГИТЕ ХОРА СА ИЗЛИШНИ ГРАДИТЕ ЩАСТИЕ НА ЧУЖДОТО НЕЩАСТИЕ НЕ ВИ Е СРАМ.

65.   64 така като пишеш с главни букви, по-добре ли се чувстваш? :)
Шегувам се! Аз съм любовница!
Не ме е срам, не изпитвам вина, не руша семейства.
Семейството е едно цяло - чудесно! Аз, той, жена му, децата ;)
Успокой се малко! В кой век живееш?
А ако мъжа ти се ч*** с друга и те боли от факта... недей поне с това вулгарно поведение - доста е "пазарско".

66.   65, не съм 64 и не съм някоя разгневена съпруга, но ти си в голяма заблуда. В голяма заблуда си да си мислиш, че си част от семейството. Ти като любовница си никоя. Той се подиграва с теб, стои си с жената и децата, а теб те съжалявам.
64, за да се стигне дотам мъжът да си хване любовница, то семейството вече е разбито. Щастие не градят на чуждото нещастие, защото любовниците страдат и се измъчват, колкото съпругите, независимо дали си го признават. Любовницата няма вина, че мъжът не изпълнява бащинските си задължения. Само той си е виновен и носи отговорност.
Извод:тези мъже са свине

67.   65 съм
затова сложих емотикон
Аз, той, жена му, децата ;)
демек - шегувам се!

Знаеш ли какво се получава много често. Съпругата мисли повече за любовницата (коя е, защо, с какво е по-добра, не я ли е срам, как да я разкарам, какво да направя) че съвсем забравят вината на съпрузите си.
А тя? Любовницата е сама, няма семейство, което да разбива, просто е обикнала зает мъж и се крие (и да, разбира се, че има доза страдание)
Но и тези, които са с две жени или с двама мъже също страдат. Не е лесно да се раздвояваш, никак не е лесно. Даваш последни шансове на връзката си, заради деца, заради хорско мнение, заради инвестирано време, нерви, пари, а в същото време те влече към друга жена, влюбваш се, мечтаеш... Спиш до едната и сънуваш другата, с другата си, а лъжеш първата... това също убийствено! Опитваш се да няма наранени, а в крайна сметка всички страдат, защото си слаб и не можеш да си вземаш решенията в живота.
Но това, че любовницата иска да разбие чуждото семейство и да открадне бащата не е вярно. Стереотипно е и е много невярно! Ако е умна е, де!
Аз не искам да съм причина той да се разведе. Защо? За да ме обвинява цял живот вътре в себе си, че е далеко от децата си или че е развалил отношението си с много хора, защото при развод всичко се дели - приятели, имущество, съседи...
Ако има проблеми в семесйтвото, да си ги решават те.
Аз само обичам един слаб и страхлив човек, но сърцето не пита кого да обичаш.

Много съм била злобна в коментарите си относно такива жени - любовници, сега като съм от тази страна и знам какво е... не съм била права да мисля така стереотипно.

Ако знаете само колко стени си изграждаш, когато разбереш, че е женен? ! А после рухват, една по една, бягаш, не искаш, знаеш, че ще се измъчваш от някаква недотам пълниценна връзка, но обичаш и това някак оборва мнението на обществото.

Не се считам за част от семейството му :) Нелепо е!
Но наистина има жени, които толкова мислят за другата, че едва ли не я придърпват в света си. Да не говорим, че постоянно натякват (имам една позната, на която мъжът й изневерява и ми е споделяла) Били в леглото и той направил нещо, което принципно не правели. а тя оттам "А, това с оная курва ли го правиш? "

та така... хора всякакви, свят шарен

68.   65/67/ е доказателство, че никога не бива да казваш „никога“ както и да съдиш хората.

Аз също съм любовница... от много години и имах същата нагласа като 65... никога не съм искала да разбивам семейството на приятеля си, дори съм се опитвала да му дам воля и сили да продължи, заради децата и т. н.
До скоро - просто му изгърмя бушона и не издържа, дори заради децата и е в процес на развод. Нямам нищо общо с това (освен, че му дадох енергията да продължи брака си докато поотрастнат децата) И ТОЙ ГО ЗНАЕ.
В самото начало ми е казал, че е женен, че няма намерение да се развежда, но беше късно - вече бях влюбена и загубена за другите мъже.
Ето, накрая действително е мой, но той сам си направи избор.
Може да му е било трудно да бъде с мен, но определено на мен ми е било по-трудно - дадох му младостта си с ясната представа, че няма да получа нищо обратно, докато приятелките ми се омъжваха, аз бях вечната сама - никой не знае, че съм с женен, дори и най-близките ми...
Според мен, в любовния триъгълник вина имат всички и никой, но за мен най-некомфортно е положението на любовницата, защото без да искаш се откъсваш и от приятели, и от близки... зарваряш се, не излизаш... живееш в сянка, страдаш от депресии... или се измъкваш и си променяш нагласата.
Най-комфортно е положението на съпругата - тя е хванала вече човека и го е закотвила с брак, с деца, има положение в обществото, бива канена на празници, на сватби, на родителски срещи... ако пък връзката на мъжа ? стане обществено достояние - тя е добрата, а иначе може да го е тормозила и отблъсквала вкъщи колкото си иска, може и тя да е кръшкала... ама важното е, че той е курваринът, нали?
Живееш в един абсурд - обичаш мъж и той обича теб, но не можете да бъдете заедно, заради една жена, която го мрази и тормози, но той обича децата ? и е вързан...

Е, скоро самата аз ще съм съпруга и никога няма да забравя да бъда любовница и никога няма да го нараня така - няма да го отблъсквам, да му крещя, правя номера и да настройвам и децата против него. Вече живеем заедно от година, лесно е, не разбирам, защо жена му не можеше да го търпи...
Животът като любовница, независимо от това, дали връзката ще има бъдеще, те кара да бъдеш по-осъзната и за мен по-добра съпруга един ден! Винаги се грижа и за най-малките дреболии, той също. Като едно сплотено цяло сме, връзката ни вече е олегнала и се знаем - според мен ще създадем здраво семейство, защото минахме и минаваме заедно през много трудности, но иначе животът ни е прекрасен, нищо не мога в момента да желая повече от това - само здраве и по-бързо да минава разводът, деленето на имущество и т.н., за да може да обявим пред обществото намеренията си да създадем семейство.

П.П. - съветвам всички любовници да крият от всички връзката си и да не пишат в интернет за нея - не знаете кой чете. Мен една „доброжелателка“ реши да ме съсипе, защото не харесвала ролята ми ... не си мислете, че като любовница ще трогнете някого - повечето хора са твърде тесногръди, за да могат да се поставят във вашето положение, жестоки са и плитки - не могат абстрактно да мислят, а се вкарват в стериотипи - съпругата е добра, защото е съпруга, а любовницата лоша, защото е любовница...така е било и така ще бъде никой не го интересува точно как стоят нещата - готови са с присъдата, преди да са те чули!

69.   Аз бях влюбена в женен мъж 6 години, той е с 20 год. по-възрастен, но това не беше проблема. Пречката беше чувството за вина. Години съм си мечтала, че той ще се разведе, но уви не. Така че аз направих своя избор-омъжих се. Омъжих се без чувства само за няколко месеца, може би да се самобичувам и да накажа и него, а може би защото осъзнавах че само това е начина да го забравя. Заблудих се, имам син от съпруга си на 3 год и все още тайно си поплаквам за голямата си любов. Не мога да ти дам съвет, но ще си позволя да ти кажа само едно "НЕ СЕ САМОНАКАЗВАЙ И ОБВИНЯВАЙ"

70.   към 68: Дано си толкова толерантна и към бъдещата любовница на твоя любим, защото такава ще има. Страстта на мъжете угасва след време и те я търсят отново другаде Първата година обикновено е най-хубавата в една връзка. После настъпва период на отрезвяване, когато се виждат недостатъците в другия и постепенно се стига до... любовница.
Ще разбереш, че колкото и да е добра и внимателна съпругата, мъжът пак си намира оправдание. Тогава ще каже, че го задушаваш от прекалено много любов.

И все пак трябва да призная, че е по-достойно мъжът да освободи съпругата си от присъствието си, както е постъпил твоят приятел, а не да я лъже и да и се кълне във вярност и любов, като правят някои, а в същото време се забавляват с друга.

Да не говорим, че голяма част от изневеряващите мъже вкъщи са грубияни и ревнивци. Не го казвам от собствен опит, а от наблюдения на мои приятелки, а и сестра ми също има подобни проблеми. Тя е изцяло отдадена на съпруга и децата си, имат страхотен секс, с една дума идилия. Той обаче е ревнив Постоянно и прави скандали, а наскоро тя разбра, че той имал вече няколко месеца връзка с друга.
И като си представя как се жалва пред другата от сестра ми и ми става гнусно. А пред сестра ми ревал и се клел, че няма чувства към любовницата си, бе изобщо отврат. Лъже и двете и ги държи в ръцете си.
Затова моят съвет е да бягате от женените и да бъдете разумни, защото никога няма да научите другата истина и ще бъдете винаги жертви на лъжите му (както и съпругата му). Това са егоисти, които искат да имат всичко и не се интересуват от чувствата на другите.

71.   70. - имаш право, но пък не взимаш под предвид частното, а само общото.
При сестра ти е ясно - няма връзка от няколко месеца, без чувства, но сестра ти му е удобна за пред хората. Отдавна няма чувства към нея и просто трябва да го зареже, ако иска тя самата един ден да бъде жена, щастлива жена.
Аз лично познавам обаче доста съпруги, които направо плачат за развод, но ги търпят.
Трябва според мен да се бори човек всеки ден за връзката си, да не пренебрегва партньора си. Доста жени се отпускат след сватбата, потъват в ролята на майка и забравят за мъжете си. Братовчед ми е на мнението, че бракът му е развалил семейството - разведе се с жена си, за да му е пак приятелка и действително се оправиха.
Имам доста познати, който във втория си брак са щастливи, докато първият е бил чиста проба война и провал - дали, защото са по-порастнали и зрели, знам ли. И да - втората съпруга почти винаги е била поне за кратко „любовница“, докато се разведат и т. н.
Всеки случай е различен, но определено един брак, пълен със скандали, омраза, гняв, караници - не заслужава да бива спасяван - нито заради децата (които и без това страшно страдат), нито заради имоти и обществено положение. Любовницата е само един симптом на един вече болен брак - не е болестта. Ако бракът е здрав, за любовници няма място. Не се лекуват симптомите, а болестта, причините - или се оставя бракът да умре. Човек веднъж живее, а без любов и спокойствие, това не е живот.

72.   Знаете ли, какво ще ви кажа, и аз разбрах, че съпругът ми си има приятелка с 10 години по млада, разведена, свободна, но като опря ножа до кокала се оказа, че обичал само мен и децата и я заряза, но тя започна да ни създава проблеми, да говори по негов адрес глупости, та се наложи аз да се намесвам, сега мисля, че всичко приключи и е много мил, гледа ме в очите и ме глези, да видим до кога!

73.   72 - няма да е дълго. Виж си и ти какво си сбъркала, рядко проблемът е само в мъжа. Иначе - добре, че не си се отказала от мъжа си. Съветвам те да се срещнеш с момичето, да поговорите като големи хора и да спира да говори за теб. Съпругът ти е направил избора си, нека тя като голямо момиче го акцептира.
Не натяквай на съпруга си за това, не го тормози и не прави проблеми - и ти се старай и го глези и ще си е твой, но винаги имай една червена лампичка - ако не се промени бракът ви, винаги ще има място за друга!!!

74.   за 73-на 08. 08. 2011 правим 35години брак, вярвам му и го обичам, също и чувствам, че той ме обича, никога не съм била разочарована от съпруга си, винаги се е държал добре и ми е угаждал, когато го попитах с какво аз съм виновна, че постъпи така, той не може да ми отговори, това което ми каза е, че съжалява за това иска да забравим всичко и, че много глупости е правил през живота си, но никога не ме е предал, аз му вярвам!

75.   ами честита годишнина!!!
Иначе - не очаквай да ти каже в пряк текст какъв му е проблемът - сега точно ще го е страх да не те загуби.
Освен това, мъжете са по-елементарни в това отношение създания, едва ли може и да го формолира. Не се осланяй на думите му, а самата ти се замисли.
Може да е сексът, но това е доста елементарно и повърхностно. Ако е имал любовница са един-два месеца - ОК, сексът е бил, била е млада, съблазнил се е - пак човешко, но колко е продължила връзката, това връзка ли е, или афера?

Дано е сексът, защото това е най-лесното да промениш. Трудна е вашата възраст - и за мъжа и за жената. Ти си влезнала в критическата преди години, майка ми например е ужасна и не го забелязва. Освен това мъжете на тази възраст осъзнават своята преходност и може би искат да си докажат, че още ги бива.... знам ли.
Обаче с жена като теб, вярвам че ще изкара още 35 години. Правилно си реагирала.
Ако другата жена продължава да говори лошо, срещни се с нея, ако не искаш - прати него даже, нека обещае да не го прави и това е!

Успех!

76.   Благодаря ти за съветите, но аз много мислих как да постъпя и реших, че е много лесно да се разведа, но по трудното е да се преборя с проблема и избрах втория начин, знам, че той никога няма да си признае, но по неговите думи само е помагал на тази жена и нищо повече, какъвто проблем и възникне и той е бил зад нея и го е решавал от което още повече ме боли, защото това за мен е емоционалната изневяра, мъжът ми не е прост човек и може би това също ми помогна в случая, той ми каза, че в живота си е обичал, обича и ще обича само мен и за това ме е избрал за майка на децата си, но въпреки това някък си загубих доверието си в него, той боледува от сърце и има операция на сърцето, може би там е проблема както казваш ти, но в този случай не е ли по редно аз да си търся човек за секс, а аз го жалих и бях всеотдайна и още съм такава, защото го обичам, така че след всичко случило се реших, че ще намеря начин отново да събудя трепетите на секса в него и успях, сега горе долу всичко е нормално и той е на седмото небе!

77.   Браво, 76 (от 75). Не знам, дали сега вашето поколение тук сте по-мъдри, ти ли си такава, или просто с годините и опитът си станала по-мъдър човек, но имаме какво да учим от вас (теб).
Според мен, той се страхува да си признае, за да не те загуби, но е имал и секс с нея. Моят първи беше така с най-добрата ми приятелка, аз 100% им имах доверие, но той само на нея обръщаше внимание, говореха с часове по телефона, без да искам съм го намирала да ? помага с много неща, с които аз в точно този момент се борих сама. Както и да е, срещнах друг човек и скъсах с номер 1, той ми се моли, предлага ми женитба, глупости - питах го за себе си просто, да приключа с това, дали е имал с нея нещо - не си призна, отрича!!!
Година по-късно се ожени за нея, което ме зарадва иначе. Но разбрах чак след години от нейна „приятелка“, че тя е правила аборт от него, когато съм била с него!!! Така научих много добър урок.

Сега съм с много точен мъж, всичко си споделяме и си имаме 100% доверие и съм номер 1 в живота му -изневерявал ми е за секс няколко пъти, казвал ми е за това, но това не ме боля изобщо, даже се смяхме над разни случки с мадами, но никога не е поддържал връзка с друга жена, никога не е говорил по телефони и т. н. с друга и винаги е до мен, за каквото и да е било! Честността ми харесва в него, разбрали сме се за определени граници и си имаме доверие.

Колкото до твоя мъж - ами тя му е задоволила потребността да помага и т. н. на слабо същество, но мъжете не искат да бъдат с такава, товарът е много голям. Не бива да жалиш мъжа си заради сърцето му - има много начини за сексуалност и за близост между хората, намирам, че табутата относно говоренето за секс в златната половина на живота са вкарали много двойки в големи проблеми. Според мен, си взела най-доброто решение и си реагирала много добре, ще си живееш добре с него дълги-дълги години. Любовта е компромис, разбиране и прошка. Много се радвам на жени като теб, които ми доказват, че може да има дълъг и добър брак - вашият е такъв, перфектен няма!

78.   Благодаря, ти че четеш моята история и ми отговаряш, още повече че може би ще ми си дъщеря, аз имам двама големи синове, но трябва да ти кажа, че не им спестих нищо всичките ни разговори с мъжа ми са били в тяхно присъствие, естествено децата си мълчаха не взеха отношение, но аз незнаех до къде е стигнала връзката му и за това исках и те да са свидетели на това което се случва, мисля, че не сгреших защото мъжът ми беше страшно гузен и остана в неловко положение, това му стига, срама пред синовете му, само каза, че съжалява, че тази жена си е изработила сценарий и той е бил участник в този сценарий, идваше ми да го разкъсам, но вътрешно си казвах, спокойно само тогава можеш да прецениш правилните си решения и стъпки, радвам се, че си открила и твоята половинка, но моя съвет е бъди добра домакиня, добра съпруга, добра майка и последната к.... в леглото на мъжа си, аз това разбрах от моя опит, сега на стари години аз се чувствам така и ми е добре, а той е толкова щастлив, че е готов да ми свали луната и слънцето! Благодаря ти още веднъж!

79.   Извини ме, но се сетих и нещо друго, ако разбира се имаш търпение да четеш, става въпрос за другата жена, за мен тя е една комплексарка, която е на 46 години и е разбрала, че е осиновена, мъжът и се развел преди 8 години и живее с друга жена, та тази жена е била подчинена на моя мъж-той беше 7 години директор на държавна работа и тя работеше там, от 12 години работи директор на един завод и тя след като се развежда започва да му звъни да го кани на кафета, всичко това ми разказа той, непрекъснато му се оплаквала колко е нещастна и самотна, освен това ходила на гледачка и тя и казала, че между тях освен приятелство друго няма да се случи, защото той държал на жена си и все такива неща му е говорила, та за това не искам да се срещам с нея и той също, веднъж и се обадих по телефона и я поканих на разговор, но тя ми отказа, говорила е, че срещнала човека за нея, но бил зает, че бил прекалено добър със стабилна професия и доходи, но зает!

80.   Към №14
Това е страшно да живееш по този начин. Разведи се този който пие, а другия прати на ............ По добре да си живееш сам.

81.   Момичета, посъветвайте ме.

Влюбена съм в женен мъж. И аз самата съм семейна. И двамата имаме по 2 деца. Не искахме да стане така, но просто се случи. Чувствам се лудо влюбена в него. И той твърди, че е в същото положение. Връзката ни е от около 1 година. Той много настоява да се съберем, но аз нямам кураж. Съпругът ми е много свестен мъж и сърце не ми дава да го нараня. Децата ми са малки. Но чувствам, че живея само в присъствието на другия, а всеки миг без него е страдание за мен.
Кажете ми какво да правя, чувствам се отчаяна, не мога да взема решение...

82.   Развеждайте се и се събирайте. Сегашните ви половинки също имат право на щастие. Никой не заслужава да го мамят. Ей за това е изразът "не градете щастие върху чуждо нещастие" - чувствата ви са навън, а в къщи играете театър - няма как да не е наранена половинката, след като узнае, че достойнството й е наранено от човека, на когото е гласувал доверие. После няма как да останете приятели дори заради децата. А това е твърде егоистично (от двамата актьори) и после не се сърдете на половинките си, че няма да искат да ви виждат и представям си за децата какви изживявания ще им "сервирате".

83.   О, номер 81, незнам... ако бях в твоето положение, сигурно по-добре щях да се чувствам, не знам... при мен е по-зле:

Той е женен с 2 големи деца а аз съм омъжена но все още без деца.... така се случи... и сега.. не искам да остана без деца, но го обичам страшно много и той мен също, ако тръгна сега да правя дете с мъжа си трябва да вървя против себе си.. душата ми се къса и не знам как да постъпя....
м.

84.   Както е казал велик писател: "За да се пребориш с изкушението е редно да му се поддадеш". Изживей тръпката и ще видиш, че нещата сами ще се уталожат в един миг. Ако се задълбочат, тогава е точния човек и... жалко за семействата, децата.... Такива са нещата от живота... съдба.

85.   Мили дами, аз също съм влюбена в човек, 20 години по-голям от мен. Връзката ни пордължава вече 4 години. Минах през сълзите, през опитите да не се интересувам от него, през отвращението да видя новите цветове на семейната му спалня /както се досещате, приятелски семейства сме/, през празните неделни дни, когато няма как да ми звънне, през ревността му, когато в опит да си спестя липсата му излизам с приятели, а той ми казва "Когато теб те няма не ходя по заведения, а се прибирам вкъщи....
Не се обвинявайте!! Вземайте каквото има за вземане, животъте е един. Той мрази думата "Любовница", защото е вярна, предпочита да смята, че съм неосъществената му жена. Не е вярно. Не позволявайте да ви заблудят. Има една песен, която описва много вярно нещата, в нея в реплика на любовницата към жената се казва "Ти си му покривът, аз сьм небето му". Възползвайте се. Не можеш да ремонтираш небето в неделя :))))

86.   "Ти си му покривът, аз сьм небето му".

Много трагично и красиво. На всички езици думата ЛЮБОВница съдържа думата ЛЮБОВ.
Ако ти самата не си омъжена, аз вярвам, че имате бъдеще. При нас точно разликата в годините помогна, за да сме заедно - просто децата бяха достатачно големи по някое време. Ако си с по-млад женен мъж, нямаш шанс. Ако и ти си омъжена, просто ми е жално. Невъзможна е такава любов...
А.

87.   Моята история е много объркана.... Всъщност, дали може да се каже, че има история, защото аз нищо не съм преживяла с този мъж, смисъл аз го обичам (или поне така си мисля), но той дори не подозира...

Така, аз съм на 17 години и съм влюбена в учителя по български език - той е на 55, женен с 2 деца даже има и внук на 1 година.... Мисля , че го обичам, но понякога се чудя дали не е просто внушение, понеже страдам от липса на мъжко внимание. Незнам, просто като го видя и нещо се преобръща в мен или като ме заговори, цялата треперя от вълнение...

Понякога си казвам, че трябва да го забравя, но не искам. Сякаш се държа като удавник за сламка. И така аз го обичам, той не знае и аз малко, по малко гасна по него...

88.   87, много си млада, много хубави моменти, с хора, които те заслужават те очакват! Поогледай се малко и виж колко красиви и добри момчета има покрай теб! Остави го чичкото да си живее по няговия начин. Не знам дали наистина го обичаш или просто искаш да обичаш някой :) Поздрави и успех..

89.   Не мога да разбера едно нещо при вас жени. При толкова много свободни мъже, много от които млади и хубави, една камара жени да са влюбени в женени мъже. Ама, то не пита.

92.   Леле колко много жени са влюбени в женени и по възрастни мъже.... така.. ако трябваше да пиша по темата преди 6 години щях да напиша това...
- Лудо влюбена съм в мъж със 17 години по голям от мен, които е разведен и има две деца които живеят при майка си. А аз съм едва на 17 години... в началото просто флирт, излизане, секс.. нищо повече. Даже по-едно време много ми омръзна, но той казваше че има чувства и правеше всичко което поисках... така в един момент ми завъртя главата и не можех да спра да мисля за него.. няма ден няма нощ... но тогава дойде моментът в които аз му омръзнах и той започна да се държи студено... беше ужасно.. всеки ден се питах какво ме привлича.. какво бъдеще имам с човек с толкова години по-голям от мен и на всичкото отгоре вече с две деца.. но любовта не пита.. аз всъщност не съм му била любовница защото той беше сам, не живееше с жена си... много преди това се бяха разделили, въпреки че тя искаше да си го върне, но прекалено много го е наранила и тя е по виновна за тяхната раздяла... както и да е... така в един момент се оказахме под един покрив.. заживяхме заедно.. той си работеше, аз ходех на училище, после бал, записах в университета, започнах работа.. всичко си вървеше по течението.. той познава мойте родите аз неговите.. ходим си на гости... горе долу водехме нормален живот, взимаше си децата водеше ги вкъщи.. бившата му жена ги настройваше и против мен и против баща им, но те децата виждаха че се държим добре и че аз нямам нищо против тях.. за какво може да си ми виновни децата...

А сега ще напиша коментара си към днешна дата...
- Живея с мъж по-голям от мен със 17 години.. има две деца от бившата си жена, които живеят с майка си. Ние имаме едно общо дете на 3 години.. малкия ходи на ясла.. ние работим.. едно и също ежедневие... от работа в къщи.. чистене готвене пране... мъчим се да водим що годе нормален живот.. мъжа ми си излиза.. мен ме ревнува прекалено много, никога не съм го спирала да излиза с приятели.. не съм казала че трябва да е под чехъл... но искам и аз да излизам... скоро разбрах че ми е изневерил.. не съм очаквала да съм последната в леглото му.. но се надявам да съм последната в сърцето му... признат грях-половин грях.. ако бях разбрала от човек на улицата щеше да ми е много болно, не че сега не ми е.. но.. познавам си мъжа-женкар е... пак ще го направи може би но това е... ние правим страхотен секс.. но понякога се чувствам просто майка на сина му и слугиня вкъщи... наскоро доста започнахме да се караме /точно докато е имал връзка с въпросната, с която ми е изневерил/... и понеже майка ми е живяла 20 години в скандали с баща ми но е търпяла заради децата /аз и брат ми/... бях решила че аз няма да търпя заради детето.. по добре ли е детето да присъства на всекидневните скандали вкъщи и да пита-мамо какво прави тати, ти защо плачеш??? отидох си за малко време, но той иска да живее с мен... обеща да се промени, да излизаме, да се държи по мило и да престане със всички афери... и каквито и да е било връзки... аз попринцип не съм искала да се разделяме, но обстоятелствата... сега продължаваме да живеем заедно тримата.. горе долу добре... не казвам че няма пак да ми изневери.. докато може ще го прави.. важното е че като се прибере вкъщи всичко е наред... като излезем с приятели всичко е наред.. аз съм жена... и това е.. надявам се само един ден да не срещне някоя както срещна мен.. и уж само за секс.. но после си завъртяхме главите и ето ни сега.. в това положение... незнам какво да мисля.. какво ще стане... аз сама съм си избрала този път, така че ще си го вървя. А пък ивече не съм сама, имам син за които трябва да мисля на първо място!

93.   Здравейте, аз съм на 21години, влюбена съм в женен мъж с 12години по голям от ме, имаме вруска вече 1година и 3месеца, от самото начало ми призна че е женен но поради факта че жена му беше бремена не се разведе с нея тогава, аз никога не съм изкала да се развежда, той още в началото започна да си прави планове за общото ни бъдеще, казваше ми че чака да се роди бебето и да стане на около годинка и, но щял да се разведе да заживеем заедно, но последните месеци много се измъчвам от липсата му, от това че не можем да си говорим по телефона вечер, от знаците му да пазя тишина когато говори с жена си, а ме обича усещм го, но всущото време се страхува че женамоу ще му отнеме детето, тази негова нерешителност и това неястно бъдеще ме съсипва, започнах да съм нервна, да се карам с него без причина, дори му изневерявам но не спирам да го изкам и обичам, опитах да го оставя но успях само а 1 седмица ной ми звъни постояно, казва че не може без мен, че ме обича, а всущото време живее с женаси, казвами че ми е верен и от както е с мен не е спал с нея, но аз не му вярвам, всичко е много уплетено, но ще дам още малко време да видя как ще се развие връзката ни и ако не се разведе, ще бъда по категорична и ще го оставя, колкото и да ме боли, пожелавам успехи на всички момичета в подобно на моето полжение и бъдете силни.

94.   Номер 93 какво е твоето място в цалата тази работа... човека е женен и жена му е била бременна а той се е виждал с теб. Не можеш ли да прецениш че щом се крие от жена си сигурно държи на нея и защо винаги трябва да се използват децата за оправдание че не могат да се разведът... Защо въобще го е направил това дете като то още не се е било родило а той е хойкал нагоре надолу и е искал да се разведе.. Защо правят деца като чакат само да станат на 1 годинка и да ги изоставят... кой мисли за тези деца.. толкова ли сте плиткоумни.. направо не мога да разбера мисленето на някой хора. Ти му изневеряваш а очакваш от теб да ти е верен.. чакай малко.. ти каква си му, че да ти е верен на теб. Той трябва да е верен на жена си и когато прави секс със нея-не означава че това е изневяра-на кой да изневева като прави секс със жената за която се е оженил и има дете от нея.. По скоро не трябва да се надяваш той да се разведе и да остави жена си и детето си а ти прекратиш тази връзка и да си намериш подходящия човек за теб. Като заживее с теб какво ще постигнеш-ще му гледаш детето ли.. или ще му родиш и ти -та да те върже и теб а той да ходя да омайва някоя друга-която тогава ще му е любовница.

И искам да ти кажа че един човек ако иска да е с теб-един мъж не може да го върже нито дете нито съпругата му нито никой... Той за да прави това със семейството си, значи е някакъв безкруполен тип и ако е искал да е с теб и толкова те обича, да е оставил жена си още докато е бременна... стига с тези мъжи оправдания-да роди жена ми, да порасне детето.. и незнам си какво. Просто те баламосва да си негова още известно време. Ти за него си просто някакво разнообразие, някаква прищевка, нещо интересно и вълнуващо.. и забранено.. защото трябва да се крие от хората и от жена си... Но само с това баламосване ще си останеш... защото силно се съмнявам че ще остави семейството си заради теб. Просто мястото ти не е там. Пожелавам ти да имаш достатъчно акъл и разум за да го разбереш и да се отдръпнеш докато е време.

95.   А бе какви са тези долни мъже бе? Как може да прави бебе на жена си и да лъже любовницата си. Ама този е за затвора.

96.   За всички вас, които упреквате, критикувате и давате безсмислени съвети, мога само да кажа-НЕ СИ ПРАВЕТЕ ТРУДА! Никой не е застрахован от това да се влюби. НИКОГА, ама никога не съм си и представяла, че може да ми се случи такова нещо, винаги съм била сериозна и отговорна, държа на семейството си и ето.. един ден и на мен ми се случи това. В началото приемах всичко на шега, беше ми забавно(запознахме се в скайп, тъпо, нали? )На всичко отгоре е и по- малък с 8 години!!! Още не мога да повярвам, че ми се случва, но съм щастлива, но и ужасно ме е страх. Страхувам се от това как и кога ще приключи всичко това? Не искам чуждо мнение, защото няма да го чуя. Той също има връзка, живее с приятелката си на семейни начала, но нещо куцало??? И сега какво, да се правя на моралистка? Е, явно не съм, но не се и смятам за лека жена, трябваше ми доста време докато се съглася да се видим(не се оправдавам). Не го харесах визуално, но това вече нямаше никакво значение, защото вече бях влюбена. Продължаваме да си пишем всеки ден, чуваме се и по телефона, но се виждаме рядко. Е, какво да кажа повече? Случило се е и ще се случва и на други, така че изживейте всичко, така както смятате за добре, а след това... всичко си има начало и край, при едни щастлив, при други не чак толкова добър, но какво да се прави? И моля ви, не съдете тези като мен, които са допуснали да се случи такова нещо, защото утре ВИЕ може да сте на наше място!!!!

97.   Здравейте всички посетили темата! Реших и аз да напиша моето мнение. Никой, ама НИКОЙ не е застрахован срещу това да се влюби, било то в по- възрастен или по- млад мъж! Винаги съм била сериозна и отговорна, особено спрямо семейството си, но един ден и на мен ми се случи нещо, което ме разтърси из основи и обърка яко така дълго градения ми идеален свят.Никога не съм приемала покани в скайп от непознати, но тази я приех(нелепо, нали?). И се започна едно писане и едни обяснения от негова страна , разбира се и на мен ми беше забавно, но изобщо не съм си представяла, че може да се влюбя в човек , когото не само, че не познавам, не съм виждала и на всичко отгоре е и с 8 години по- малък от мен. И сега какво? Ще ме съдите? Ще ме упреквате или ще се смеете?

Той също има жена до себе си , с която живеят на семейни начала, но явно нещо им куца, а и при мен щом допуснах да се случи това.След 4 месеца писане и обяснения дойде момент и да се видим и стана тя каквато стана. О не живеем заедно ако някой си е помислил това, но продължаваме да си пишем всеки божи ден, да се чуваме по телефона и да се виждаме , когато той се прибира в родния си град. Не смятам себе си за лека жена или каквото там си мислите( все ми е тая), в крайна сметка всичко става с двама , нали?

Така, че искам да кажа: изживейте така, както смятате за добре това, което ви се е случило, в крайна сметка всичко си има начало и край, при едни добър, при други не чак токова....,но каквото има да става, ще стане така или инак! И , моля не упреквайте тези като мен , защото утре и ВИЕ може да сте на мое място!

98.   Колко може да изтърпи една любовница си мисля сега, докато чета всичко написано до тук, извинявам се, Колко може да изтърпи една жена в името на любовта? Колко може да руши тази любов? Най-добрата ми приятелка в момента си разбива семейството заради един, мъж и той по-възрастен, и аз не знам какво да ? кажа когато ме погледне и каже-Обичам го повече от себе си! -Всички си представяте погледа, и аз онемявам и я прегръщам и и казвам само помни трябва да бъдеш щастлива и ако това е той, върви. Как да кажа друго? -Нямам право, защото аз също съм с по-възрастен от мен мъж с 20г и се обичаме толкова много, и сме заедно въпреки всички, които като седнем на ресторант ни гледат лошо, Аз-курвата, Той-развратник, така ни гледат но мен вече не ми пука, свикнах. Те може би не разбират че на всеки може да се случи.
А моят мъж е прекрасен, от момента в който се запознахме знаехме че сме един за друг, просто моята половинка. Още не съм съобщила на семейството си, но и този момент ще дойде. Няма логика в любовта, не я търсете, няма да намерите. До тук заедно преодоляхме това че сме от различни градове, нашите приятели да ни приемат като двойка, остава ни още много път, но знам че ще го вървим заедно!
Спрях да мисля какво ще стане, спрях да се тревожа, защото този път на тревоги не води до никъде... И да той е женен, но не живее с жена си още преди да срещне мен. Още не знам дали искам да се разведе, още не съм си отговорила на всички въпроси, но се надявам времето да ми отговори, важното е че номер едно в сърцето му съм аз.

99.   а тва че жена му не му дава това което търси един мъж?? дали ще съм аз или друга.. неприятно ми е да го кажа ((защото го обичам))... но и да не съм аз.. Любовница ще имаа!! A тея примерни съпруги преди да си обвиняват мъжа.. нека малко да се замислят.. Дали ако мъжът им е щастлив ще си има Любовница..?? Замислете се милии ;))

100.   88, казваш да се поогледам за други момчета-да има ги, но като не ме забелязват. Всички се интересуват от външния вид на момичето, а какво да правя като имам лицев дефект и не съм красива? А относно "чичкото" много пъти съм се опитвала да го забравя, но не се получава, даже имаше период от няколко месеца, в които всяка вечер го сънувах, постоянно.. Вече незнам какво да правя. Не издържам вече, понякога толкова ми писва, искам да съм щастлива и обичана, прекалено много ли искам?

101.   Аз също имам връзка със женен мъж който е с 16 години по- голям от мен. Хубаво ми е с него. Но като знам как ще свърши всичко не се впускам много много в чувства. Забавлявам се. Опитайте и вие. Може да ви хареса

102.   Истината е, че любовницата е винаги самотна, а самотата е много лош съветник. Затова и любовницата таи надежди, които не смее да признае дори пред себе си, защото знае, че решението е само нейно, че той никога няма да избере нея, затова тя трябва да избере да бъде без него,. Да, вероятно, колкото по-рано го направи, толкова по-кратка ще е болката. Истината е , че любовта е за двама.... затова в триъгълника няма щастливи, нито съпругата, нито любовницата , нито пък любовника ( ако не става дума за чисто сексуална връзка с втората, той в нормалния случай е постоянно гузен пред едната , пред другата, пред себе си, постоянно лъже едната , другата, себе си.....но.. както се казва.. това е живота :)

104.   Момичета... историята ми е интересна, съжалявам, че не я пиша като отделна тема... Помогнете ми! Работих в дискотека, с охраната започнаха едни закачки и така станахме изключително близки, крихме се от всички за да се целунем... Ние нямаме такава разлика в годините аз съм на 19, той на 22... Лошото е че той си има приятелка от три години, която няма намерение да остави, но аз съм доста по красива и привлекателна от нея. Не познавам момичето, но той ми каза, че характера ми доста му допада. Съгласих се на отношения тип "просто секс" но той ме търси всеки ден, виждаме се постоянно без да правим каквото и да било защото си липсваме, ревнува ме ужасно много.... Поне да се държеше така сякаш съм му само за секса! Преди три седмици му признах чувствата си, но като видях как реагира се направих че незнам какво ме е прихванало, че просто ме беше избило на чувства, но вече нищо не е същото и той е доста странен... От три дни не ми е званял, а преди звънеше буквално по 30 пъти на ден. Забравих да спомена че той вече работи на друго място, а аз си бях пуснала обява в нета, че си търся работа и съвсем случайно ми се обади неговия работодател, чийто син се оказа, че познавам... общо взето се очертава пак да работим заедно

105.   Спрете да обвинявате любовниците на мъжете ви! Ако не е едната, ще е друга, не е ли виновен мъжа ви, че не иска да ви е верен, ако е решил да изневерява-ходи го спри!
По добре потърсете вината:
1. в себе си-какво му липсва
2. В него-защо не ви е дал шанс да му запълните липсата ВИЕ, а не веднага да тръгва по чуждо

Любовницата е просто жертва в повечето случаи...

106.   Тц тц тия Любовници винаги жертви се изкарват.. Колкото и да не ви се иска човек не е създаден моногамен. И какво като се разведе ще живее с жертвата Любовницата, колко година две и после идва нова жертва... И в 90 процента от случайте Любовницата прави всичко по-силите си да разведе принца си.... И като заживее с него тогава вижда истинското му лице... В повечето случай остава разочарована. И спрете да обвинявате съпругата за изневерите на мъжете.. Изневярата е избор не следствие...

107.   Момичета, явно повечето, или по-точно по-смелите от нас, сме имали поне по една такава връзка в живота си, аз също имах педи години. Тази злобни каки, които не са изживели поне една забранена любов, можем само да ги съжаляваме. Важното е да си помагаме да изживеем, а в последствие да надживеем тази травма, коато нанася на психиката такава мъчителна любов. Мила, 20 години са много. Дори и секса да се запази дълго време, телата остаряват, променят се, ако щеш миризмата е различна дори при перфектна хигиена. Когато го усетиш може и да е късно да се върнеш назад. А на фона на едно младо, пълно с енергия и живот младо лъвче - прегърбеното, посмръдващо, безумно ревниво, мърморещо, всезнаещо, капризно и мн. др. старче ще ти се стори тъжна гледка! Когато го осъзнах - бяха минали 9 прекрасни години от живота ми. Млада си, изживей си любовта, но и през ум да не ти минава да се обвързваш с него, ще си нещастна! Просто не насилвай нещата, остави ги да си дойдат на местата сами. И никакви сълзи, никаква ревност към жена му - това е безсмислено, излишно, болезнено и нищо не решаващо! Отпусни се и се наслаждавай, аз съм сигурна, че сама ще ти писне, дано да е по-скоро. Абсолютно подкрепям №125!

51-100 от 130