Защо ме заряза?
Имам проблем. Ще ви разкажа на кратко. Срещнах перфектното момче, всичко вървеше невероятно добре. Той не прибързваше, личеше си че държи на мен, запозна ме с приятелите си, води ме в дома му, излизахме всеки ден в продължение на една седмица. Но изведнъж от нищото спря да ми пише, звъни и прекъсна всякакви контакти с мен. Първия проблем е че се влюбих в него, а втория че ме гризе отвътре защо така ме заеба. След това ми писах веднъж и той се оправда че е адски зает, което не е вярно. Моля да ме посъветвате какво да правя или да ми дадете някаква причина защо според вас е прекратил отношенията ни. Не ме наливайте, просто щото ми е адски кофти и само за това мисля.

Коментари

1.   Ами явно, че ти не си била перфектното момиче за него. Случва се. Възможно е и да е срещнал друга в периода. Евала, че е бил честен с теб и не те върти, а бързо прилючва. По-добре край, ужасен отколкото ужас без край! Спри да го търсиш и да се унижаваш!!!

3.   И при мен стана така. Ходихме 3 седмици и изведнъж спря да ме търси. Питах го след месец някъде защо го няма никакъв да ме потърси, а той ми каза, че му се е убило желанието и не ме харесва толкова, както преди. Каза ми, че ако се навия да правя секс с него бил винаги на разположение. Бях много влюбена в него и много ме нарани. Все още ми е гадно, но не мога да направя нищо, за да ме харесва отново и нямам намерение да се унижавам да ходя за секс при него. Както се казва насила хубост не става, т. е. не може да накараш някой насила да те харесва. Не ми се беше случвало момче да спре да ме харесва, но ето, че се случи. Хора всякакви. Просто си продължи напред и не го мисли.

4.   Да не си била "гадже за 1 седмица, облекчаващо късането"? Да няма сериозна приятелка от преди теб, с която да са се събрали? Или разучи тези неща, или гледай да не мислиш за него и си гледай живота.

5.   Поговори с него или го забрави и продължи живота си без него.

6.   До автора...!!! Когато се събудих тази сутрин се чувствах ужасно! Това е така, защото така или иначе не можах да разбера какво мислиш по този проблем!!! Трябваше да разбера дали наистина ме харесваш или не? Не съм те зарязал, а ти пожела да си тръгна! ... и за съжаление не каза да остана. Просто както го направи онова момиче с което бях дипломатичен и исках да чуя само веднъж: "харесвам те такъв", "не съм с теб само заради секс"... или кой знае какво??? Не съм я насилвал да ми каже, че ме обича, нито ще го направя с теб! Просто исках да знаеш, че ще продължавам да те харесвам такава, но за теб се съмнявам много! Не съм играл игри, а се опитвах да разбера какво мислеше ти за мен! Въпреки всичко си страхотна и ще продължавам да те харесвам! Това е достатъчно... , мисля че и двамата имаме вина, но вината е повече в мен, защото винаги се съмнявах, че ме харесваш! Кажи го истински и ще те потърся... , стига разбира се до го искаш!!!

7.   Нямaм предстaвa зaщо е стaнaло тaк, но зa товa, че мислиш зaщо сте скъсaли, нормaлно е ще имa дa мислиш още много време. Знaм го от личен опит. След известно време всичко ще изчезне и ще ти стaне безрaзлично.

8.   Това мили млади млади момичета не е за севте. Запомнете едно - след като един мъж реши да не Ви търси т. е. да приключи една връзка не правете усилия да го търсите и да му се молите. В случая момчето е постъпило страхливо малко и невъзпитано, но това е друга тема. Авторката -горе главата светът не свършва с един човек.

9.   Не го търси повече.