Отворена връзка с омъжена жена ?!
Исорията е кратка и малко цинична. Преди около 5 години си имах приятелка, която много обичах, но тя неочаквано замина за чужбина и там се омъжи за един местен мъж (с 10 години по-голям от нея). Не знаех нищо за нея докато беше в емиграция, нито къде и как живее, нито кога се е връщала за отпуски и ваканции, нито пък си пишехме по имейл или чат.

Единствено по едно време разбрах от един познат, че вече си имат и дете. Предполагах, че е много щастлива в новия си дом със своето дете и семейство и не мислех много за нея... И точно, когато бях сигурен, че всичко е приключило един ден преди около година тя внезапно се върна в България с детето си и започна да ми се обажда непрестанно и да иска да се срещаме!

Попитах за причнината и тя ми каза, че със съпругът й изобщо не се разбират. Известно време се се дърпах, но накрая реших да се видим иииии... от тука като започна да се лее една любов и да се вихри един романс, та чак косата да ти настръхне.

Тя му писа, че му изневерява. Шест месеца по-късно и съпругът й дойде в България, аз почти веднага отидох при тях и се срещнах с него. Противно на очакванията ми това беше най-абсурдната ситуация, която съм виждал. Мисля, че едва ли има нещо по-объркващо за ценностите и светоусещането от една такава среща - всички говорят на посоки и се чудят дали сънуват или е реалност, насроенията за секунди се сменят от крайно позитивни към крайно негативни и обратно.. абе с една дума лудница!

Сега с тази "фатална жена" продължаваме да се виждаме и да живеем заедно, когато имаме възможност. Съпругът й също се вижда с нея от време на време. И всички знаем какво се случва, няма скрито покрито.
Също се грижим за детето им кой с както може и всички го обичаме, защото то разбира се то най-малко е виновно за нашите необмислени постъпки. И така продължава да си бъде и до сега, но вече е по-спокйно от към емоции и страсти.

Не знам какво, ще се случи от тук на татък само знам, че хората рядко одобряват такива експерименти, но вие как мислите: възможни ли са такива Отворени връзки или егоизмът и ревността винаги ще ги спират?

Коментари

1.   Tи си луд. помислете за детето как ще му се отрази на психиката. пхх глупаци

2.   Ако наистина има обич, би трябвало да има и поне малко ревност и егоизъм. Явно не я обичаш тази жена, но ти е нужна за секс.
Аз не мисля, че мога да деля жената, която обичам с друг мъж и да гледам детето им. Бих желал да имам свое дете и моя жена, а не да се надявам да се отвори шанс и аз да се вредя да изчукам жената на тоя, защото в момента е свободна, а той е в чужбина и пак да си чакам реда.

За мен това не е нормално! На нея предполагам и е добре, тя винаги си има мъж до нея, дали ти или съпруга и, тя си има и дете, но ти...
Ти, до кога можеш да я караш така? Млад си затова те иска, но годините си вървят. Казват, че на младини човек гради старините си...

Отворена връзка, докога може да съществува тя? Това никой не може да каже, но тя е обречена, рано или късно детето си иска бащата и ще иде при него, а майката (жената, която делите двамата сега в леглото си) ще предпочете съпруга си, защото там е семейството и, там е детето и, там е и мястото и, ако разбира се все още я искат...
А ти? Ти оставаш сам.
Помисли! Докато си млад може и тройка със съпруга и да правите ...

3.   Защо винаги мешите любов в такива глупови истории.хей пич не мога да ти кажа не бъди глупак след като си ГЛУПАК;но тя неочаквано замина за чужбина и там се омъжи за един местен мъж (с 10 години по-голям от нея). Не знаех нищо за нея докато беше в емиграция, нито къде и как живее, нито кога се е връщала за отпуски и ваканции, нито пък си пишехме по имейл или чат.

те са твой глупови думи

4.   Това не е любов, а хаос. Интересно след като съпругът й е дал разрешение дали и той няма аналогична връзка. Заслужава да си помислите и за заплахата СПИН.
Още нещо- вие сте млади хора, а не мислите за общо бъдеще.

5.   А на теб харесва ли ти да нямаш нищо истинско в живота си. Сигурна съм, че не я обичаш, иначе нямаше да и позволиш да е с друг, нито пък тя на себе си, ако те обичаше.
Бягай от такива отношения!
Тя те е зарязала и е хукнала при друг и сега като не върви е дошла при теб пак, НО не оставя него и ти като куче се унижаваш?!
Имай достойнство и прекрати това! Намери си нормална жена...

6.   Благодаря ви за съветите и коментарите. Значи тук става дума и за това, че можем и да си имаме дете, ако искаме. Както ви казах никой нищо не крие и всичко се обсъжда и за това също сме си говорили. Иначе може и да съм глупак без достойнство, щом казвате. Само не разбрах защо всички коментари (с изключение на първия) избиват в посоката: някой на някого нещо да позволява, забранява и да разделя ?!

7.   Ще ти кажа едно- Махай се от там. Тя те използва защото вероятно й угаждаш и като не вървят нещата с мъжа й ти си й отдушника, човека който ще я изслуша. Тя не те бръсне, просто запълва празнини. Ще мине време, годините минават и по- горе някой беше написал че ще си останеш така сам. Тя има дете и за никъде не се е разбързала ама ти, ти какво ще правиш.

Аз се разделих с моя човек заради една такава която ту го шитваше, ту го привикваше и той глупака й се връзва. Нашите отношения са влошиха тотално защото аз понасях на тази жена емоциите, в смисъл , че като не й е хубаво с мъжа тя тича при него и той си мисли че тя го обича и се отдръпваше от мен. Е НЕ ГО ОБИЧАЛА щом ведънж го е разкарала и после се връща, това е игра.

Сега не сме заедно, но той си е направил избора. Докато бяхме заедно чух изказвания за мен/ звучаха като съпоставка между мен и нея , звучаха добре в моя полза, показваха че на нея не й пука за него и той го осъзнава и знае ама е по лесно да си кара така или е хлътнал и не може да напарви нищо, слаб характер/, и това говори МНОГО. МНОГО за това че на дамата не й дреме за него , той го вижда но нищо не прави.
Живее си с илюзията вероятно че ще дойде неговия ред.Махнах се от там и го оставих да си живее с илюзията че е обичан и уважаван.
Това което той направи с мен години наред сега му се случва същото.

Може гадно да ти прозвуча, но му го пожелавам. Защото той никога не се опита да ме опознае като човек.....и се оказа една лигня, която си е въобразил , че една жена усмихне ли му се й е в кърпа вързан и обичан,ОКАЗА СЕ ЧЕ НЕ Е.

Подкрепям на №2 мнението с две ръце.
Ти винаги ще си резервата, ще ти мине времето, ще си седиш сам у вас а тя си е оплела кошницата, има дете , ще се появи някой по- добър от теб и ти ще си изхвърления...сега запълва с теб. И така както е постъпила с мъжа си, ти ще си следващия.
Търси жената за теб...а не празни илюзии които са за няколко часа заедно прекарани.

8.   Номер 7 съм, подкрепям и мнението на № 5

9.   А ти защо отговори на обожанията? Толкова ли си слабухарактерен.

10.   Cамо девет коментара а мислехме да праим бестселър :)
Лошата БуЛка