Грозната истина...
Здравейте аз съм момиче на 23 години и според всички имам прекрасен живот, но аз се чувствам супер самотна и незадоволена :(((. Да ви разкажа моята история и дано да ми помогнете. Не правя секс незнайно защо не ме отвращава или нещо подобно просто може би не съм попаднала на подходящия.
Както казах на 23 съм и се смятам за много красива, а и не само аз така смятам пред нас е палатков лагер в повечето случай момчетата ме искат за сериозна вразка.

Но аз не мога да допусна някои до себе си :((( Имам пари имам дрехи всичко по мен е оригинално, имам много свалячи, работя като шеф в много сериозна и отвърдена фирма и вапреки всичко се чувствам толкова нещастна.

Имам проблем с обвързването както може би вече сте разбрали, а сега като за капак се влюбих в наи-добрия приятел на бившето ми гадже. Само, че ми пречат куб неща да бъда с него, а толкова много го искам. Но за жалост ми пречи тапото възпитание да не нараняваме хората и не мога да си призная, че го харесвам да не нараня бившия си.

А и да не ви лъжа никога не съм си признавала чувствата на момче. Винаги те на мен ! А и още нещо много от момчетата, който ме харесват аз не мога да изрежа, защото ме е страх да не ги нараня и само ги залагвам, което е 10000 пати по ужасно, но не мога да се откажа мачила сам се, но винаги завършвам с изречението ще ти се обадя.

Моля ви хора помогнетге, какво става с мен как да живея без да го плащам този данък обществено мнение ;((.

Коментари

1.   От цялата ти история не разбрах само как ''Отвърдени '' сериозни фирми назначават неграмотни шефки като теб.

2.   Елементарни правописни грешки за шеф в много сериозна и утвърдена фирма! Това се набива страшно много в очите което ми попречи да прочета докрай историята ти, затова я оставям без полезен коментар!!

3.   Най добре ще си помогнеш като се научиш първо да пишеш правилно без да бъркаш "а" и "ъ"-срамно е за човек на твоята възраст с претенции дори че е шеф в някаква фирма да не може да пише правилно на родния си език-когато оправиш правописа си ще се подреди и личния ти живот-замислих се как ли си се издигнала във фирмата с това невежество-запиши се на курсове по ограмотяване-срамувам се заради такива като теб които стават все повече в тази държава на абсурда!

4.   Hезнам защо се дразнат тези мн.умни и интелигентните!!!!за правописните елементарни грешки ....пиши ми ако желаеш на скайпа;rossen1214 аз мн.бързо пиша и коментарите ще започнат и за моите грешки.....успех и в фирмата и в личния си живот красавице.

5.   И аз много се възмутих на правописа... днешната младеж не набляга на тези неща и те са вследствие на чата които водят в нета на латиница. Не я упреквайте толкова, каквато и да е споделила е нещо лично.

А относно общественото мнение, само тук в Бг го има, пък и нали той ти е бившо гадже както казваш, за какво трябва да се съобразяваш с него. Все още си млада и се научи да не се съобразяваш с чуждото мнение, това е твоя живот все пак. Дерзай, сподели му чувствата , а след това ще действаш според ситуацията .... каквото се получи. Успех !

6.   Аз се чудя защо не мога да си намеря мъж, а те всичките са си опънали палатки пред дома ти и се тръшкат за теб.

7.   Маи ми се струва на грозна лъжа.Мн лъжете много...

8.   Номер 6 сигурна ли си, че всичко по теб е марково... Ако не-това е причината:)
Колкото до теб момиче-за шеф в 'отвърдена фирма' имаш много прости разбирания. Като имаш пари и маркови дрехи, няма гаранция, че ще срещнеш подходящия. Не и с този начин на мислене.
Правописните грешки няма да ги коментирам.

9.   А така. Браво! Изкритикувахте момичето набързо. Щом ще се възмущавате от правописа й, защо не си оправите вашия. Визирам коментар номер 5. "днешната младеж не набляга на тези неща и те са вследствие на чата които водят" Запетайка липсва, да не говорим, че някоя "стара женица" или "стар мъж" не знае кога се пише "и" и кога "й".
Упреквайте щом желаете. Но е смешно, когато критикуваш човек за правописа му, а правиш още по-груби грешки.
Днешната младеж пишела с правописни грешки, а сякаш вие старичките не пишете така...

Към авторката: Мило момиче, ще дойде денят, в който ти ще се влюбиш истински. Просто имай търпение. А щом толкова харесваш най-добрия приятел на бившия ти приятел, бъди с него! Ако има истински и искрени чувства никой няма право да пречи. Не си виновна, че си харесала точно него. Моят съвет е да рискуваш. Доста често в риска е печелившата карта :)
Успех от мен и не се засягай от злобата на хората! Никога не е късно да се научим да пишем правилно!
С.,24г.

10.   До №6,
Искрено ме разсмя коментара ти! :)) Та...седя и си мисля...горките "свалячи", ами че те имат нулев шанс за напредък в този случай...:((( чакат си отпред в скромния "палатков лагер", а по момичето "всичко е оригинално" (правописа също)! ;)))
Via

11.   До Номер4. Хората се възмущават, защото не може момиче на 23, което се бие в гърдите, че е ШЕФ в голяма фирма да не може да пише правилно, наистина е срамна работа това. И вместо да се цупи относно забележките за правописа нека се вслуша в тях.

12.   Егати и тъпата пу*ка, че кои са в опънатите палатки пред дома и? Навярно от Фондация"Рома"?

13.   Проблем.. Оппп
Ем иди на палатка при тях е

14.   Ох, не знам какъв си шеф, но имаш проблем с грамотността.Вземи си оправи малко правописа, ако можеш!

15.   Интересно е само как на 23г си шеф.Каде във фирмата на тати ли?

16.   Aко идеш в лагера за някоя друга нощ няма да си незадоволена но ще останеш без маркови дрехи....избирай

17.   Работим шеф а? Фирмата за изкупуване на цветни метали ли е? Мисля, че е добре да се насочиш към фирма с подобна дейност с образованието и правописа, който имаш. Ако се вслушаш в съвета ми запомни още пише се ЖЕЛЯЗО а не ЖЕЛЕЗО ок?:) красавицата ми тя! :) еех, как искам и аз такава жена да имам...хем простичка, хеж шеф да работи хахаха Поздрави! М25

18.   До номер 17 обарни внимание и ти на правописните си грешки не обвинявай хората преди да погледнеш себе си

19.   Маце, старите хора са казали: "Като чуеш за много череши, си вземи малка кошница". Та и ти така.. Едва ли има 1/10 истина в историята ти. Имаш огромно самочувствие, което едва ли има покритие. Това би могло да представлява една от причините да си сама (това за лагеруващите го приемам като майтап). Никой не иска да има до себе си една форма без съдържание. "Приземи" се малко, че принудителното кацане не винаги е успешно!

20.   Номер 18, обещавам да "ОБАРНА" внимание на всичко, което става за ОБАРВАНЕ. хахаха а ти не се ОБРЪЩАЙ към мен неподготвен.
Ралф

21.   Следващия път и аз ще обърна внимание на моите грешки номер 20

22.   Ужасноооо, как може да има такива хора- ама има явно

24.   Ти си едно разглезено момиченце, което си мисли, че е центъра на света! Вместо да се занимаваш с полезни неща, ти си седнала да занимаваш хората с твоето проблемче.Изглежда, че освен собствената си красота, ничия друга не забелязваш.

25.   Докато четох мила моя шефке и аз опънах палатката и се отвардих:)))))))))освен това куБ мисли бушуват в съзнанието ми:))))))))))))))))))

26.   Не е лошо малко да понаучиш български език-толкова правописни грешки!А си "шефка в отвърдена фирма"....А колко ли ти се подиграват колежки и колеги за правописа...

27.   N25, смях се от сърце. Ако си прибереш палатката от нейния блок :} и в моето съзнание биха забушували куБ мисли :}