Едно прекрасно момиче, което се опитвам да открия
Здравейте!
Искам да ви разкажа една история. Става въпрос за едно момиче, което срещнах на една езкурзия до Париж. Тя беше в нашата група, но от друг град (село или квартал на София не съм сигурен). Като всяко момче като види готино момиче веднага ми минава мисълта как бих я....Но 1-то нещо, което си помислих като я видях е..аз не мислех. Седях и я гледах като пълен идиот. Бях запленен от нейната усмивка. През цялата езкурзия до Париж и обратно аз не гледах забележителностите, аз гледах нея. Единственото нещо, за което съжалявам е, че аз не я заговорих. Това е моята най-голяма грешка. След срещата ми с това момиче аз се промених напълно. Дори отношението ми към другите момичета се промени. Спрях да гледам на тях като сексуални обекти. За мен на света има само едно момиче и това е .....а или на галено ...и .

Като се минаха няколко дена след края на езкурзията аз се опитах да се свържа с нея, но досега неуспешно. Наскоро я сънувах. Бяхме в един автобус и седяхме един до друг. Тя си сложи ръката върху моята и аз се събудих. Чувствах се страхотно след това "видение". Не съм мислил, че такова малко нещо би ме развълнувало толкова. През целия ден си мислих за този сън. Наречете ме идиот, наречете ме глупак, наречете ме както искате, но аз просто съм един ВЛЮБЕН ЧОВЕК.

Ако някой има идей как бих могъл да я намеря нека даде своето мнение.

Коментари

1.   Помоли учителите, да направят справка, с коя фирма са организирали екскузията. Като знаеш фирмата, знаеш и офиса, отиваш и искаш и те да ти направят справка - кои точно са пътували на тази екскурзия. Те пазят документи. Даже най-добре сподели им за какво става въпрос. Със сигурност ще ти помогнат.

Успех!!! Търси я! Тя те чака :)

2.   Проблемът е, че езкурзията не беше организирана от училище, а от фирмата не ми дадоха никаква информация, защото нямали право:(

Благодаря ти, че си съпричастен/а.:)

3.   Помоли във фирмата да и звъннат и да и кажат кой и защо я търси. Така предполагам, че ще станат нещата. Ако тя каже, че е съгласна те ще ти дадат телефона и.

4.   Здравей!!!

Твоята история много ми хареса, това може би се нарича ЛЮБОВ ОТ ПРЪВ ПОГЛЕД. Има и друг вараант, който може и да не ти допадне, но е по-сигурен. Говори с Гала и я покани в "Имаш поща" те със сигурност ще я открият, като им дадеш координатите на фирмата на тях може и да не откажат. Или се обади на "Море от любов" там също вероятноста да я открият е голяма. Само, че тогава ще разбере и цяла България, но ако наистина я искаш, това няма значение. Вече друг е въпроса как тя ще реагира на всичко това.
Но докато не пробваш, няма да разбереш.
Успех, дано да съм ти била полезна!!